НЕЧИПОРЕНКО Андрій
Прізвище: НЕЧИПОРЕНКОПрізвище Англ: NECHYPORENKO
Ім'я: АндрійІм'я Англ: Andriy
Дата народження: 01.01.2003 Стать: Ч
ТФЛА: Сумська
ФСТ: МОН
Клуб: ОДЮСШ м.Суми
Тренери: Білодід О. Ф., Корж С. О.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 400 м
DNF з2 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
DNF 184/69 з2 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
23.75 I 3ф14 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 14.02.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.
24.04 182/64 4з14 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
DNF пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
23.92 I 182/64 2з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
Біг на 400 м
53.61 II 1ф6 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 13.02.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.
54.17 III 182/64 2з7 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
58.50 I юн 182/64 6пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
54.46 III 182/64 2з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:06.33  Сумська 2ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 30.01.2019
ШТАКІН Максим (01.01.2002), ГРИНЬ Олександр (26.12.2002), НЕЧИПОРЕНКО Андрій (01.01.2003), КОШАРЕНКО Кірілл (16.08.2002)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
DNF 180/69 з9 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.,Білодід О.Ф.
Біг на 400 м
50.67 I 8ф2 Balkan U18 Championships Стамбул 14.07.2019
 Сумська      
50.19 I 3ф1 Міжнародна матчева зустріч юнаків Україна - Туреччина - Білорусь - Польща Київ 29.06.2019
 Сумська      
49.45 I 182/64 1ф1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.,Білодід О.Ф.
51.63 II 182/64 1з1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.,Білодід О.Ф.
49.97 I 182/64 2пф1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.,Білодід О.Ф.
51.53 II 182/64 1ф6 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
Естафетний біг 4х100 м
44.60 II  Україна 4ф1 Balkan U18 Championships Стамбул 14.07.2019
ГРИГОР'ЄВ Ростислав (22.02.2002), НЕЧИПОРЕНКО Андрій (01.01.2003), МАХАРИНСЬКИЙ Андрій (29.12.2003), ЕДОКПАІ Самуель (08.12.2003)
44.78 III  Сумська 4ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
ШВЕЦЬ Євген (23.05.2001), НІКІТЕНКО Владислав (31.01.2001), НЕЧИПОРЕНКО Андрій (01.01.2003), ШТАКІН Максим (01.01.2002)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
1:59.95 II  Україна 3ф1 Міжнародна матчева зустріч юнаків Україна - Туреччина - Білорусь - Польща Київ 29.06.2019
АВДЄЄВ Богдан (27.01.2002), ЄМЕЦЬ Владислав (11.04.2002), РЕГАН Руслан (28.04.2002), НЕЧИПОРЕНКО Андрій (01.01.2003)
2:02.12 III  Сумська 1ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
КАНІВЕЦЬ Максим (30.05.2002), ЛИТВИНЕНКО Іван (10.01.2003), ШТАКІН Максим (01.01.2002), НЕЧИПОРЕНКО Андрій (01.01.2003)
2:01.49 III  Сумська 3ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
КЛОЧКО Руслан (22.02.2002), ШТАКІН Максим (01.01.2002), КОШАРЕНКО Кірілл (16.08.2002), НЕЧИПОРЕНКО Андрій (01.01.2003)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
DNS з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Білодід О.Ф.,Корж С.О.
DNS з3 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 15.01.2018
 Сумська МОН Суми,ОДЮСШ     Білодід О.,Корж С.О.
Біг на 200 м
24.66 II 1ф11 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.
Біг на 400 м
54.57 III 1ф4 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.19/+1.9 III 182/64 1ф5 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.,Білодід О.Ф.
Біг на 400 м
54.62 III 182/64 1ф4 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 14.09.2018
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.,Білодід О.Ф.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
DQ 163.3  Сумська ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
ЛИТВИНЕНКО Іван (10.01.2003), ПАВЛОВ Олександр (16.07.2003), НЕЧИПОРЕНКО Андрій (01.01.2003), МІХЄЄВ Богдан (08.09.2003)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.5h/0.0 I юн 2з5 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики Суми 11.06.2017
 Сумська Суми,ОДЮСШ     Корж С.О.,Білодід О.Ф.
Біг на 200 м
25.8h/0.0 I юн 3ф2 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики Суми 12.06.2017
 Сумська Суми,ОДЮСШ     Корж С.О.,Білодід О.Ф.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.60 II юн 6з6 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше Суми 01.03.2016
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.
Біг на 200 м
28.35 II юн 3ф1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше Суми 02.03.2016
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Корж С.О.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)