ШТАКІН Максим
Прізвище: ШТАКІНПрізвище Англ: SHTAKIN
Ім'я: МаксимІм'я Англ: Maksym
Дата народження: 01.01.2002 Стать: Ч
ТФЛА: Сумська
Клуб: ОДЮСШ м.Суми
Тренери: Філенко Г. Т.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
7.25 1з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
7.38 8ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
7.27 2пф2 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
7.30 5ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
7.56 1з5 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
Біг на 200 м
DNF з9 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 21.02.2020
DNS з13 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
22.49 1ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
22.67 1з1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.25 II 182/75 1з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Сумська ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
7.38 II 182/75 8ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Сумська ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
7.27 II 182/74 2пф2 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
7.30 II 182/74 5ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
7.56 II 182/74 1з5 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
Біг на 200 м
DNF 182/74 з9 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 21.02.2020
 Сумська ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
DNS з13 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Сумська ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
22.49 КМС 182/74 1ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
22.67 КМС 182/74 1з1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.20 I 180/73 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
7.23 I 180/73 1пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
7.41 II 180/73 1з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
Біг на 200 м
22.86 КМС 180/73 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 30.01.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
23.57 I 180/73 1з17 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
22.86 КМС 180/73 1пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:06.33  Сумська 2ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 30.01.2019
ШТАКІН Максим (01.01.2002), ГРИНЬ Олександр (26.12.2002), НЕЧИПОРЕНКО Андрій (01.01.2003), КОШАРЕНКО Кірілл (16.08.2002)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
DNS з6 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
DNF 180/73 з1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 28.06.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
11.45/-0.9 II 180/72 5ф1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
11.34/+1.3 I 180/72 2пф1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
11.43/+0.8 II 180/72 1з8 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
11.29/+1.5 I 180/73 3ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
11.37/+0.8 II 180/73 1з6 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
Біг на 200 м
DNF 181/75 з9 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
22.93/+0.5 I 180/72 7ф1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 30.06.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
22.79/+1.5 I 180/72 3пф2 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
22.70/+2.2 I 180/72 2з1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
DQ 162.7 180/71 пф2 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
23.16/+1.3 II 180/71 1з1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
22.38/+0.4 I 180/73 1ф10 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
Естафетний біг 4х100 м
44.78 III  Сумська 4ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
ШВЕЦЬ Євген (23.05.2001), НІКІТЕНКО Владислав (31.01.2001), НЕЧИПОРЕНКО Андрій (01.01.2003), ШТАКІН Максим (01.01.2002)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:02.75 III  Сумська 1ф2 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
КЛОЧКО Руслан (22.02.2002), ГРИНЬ Олександр (26.12.2002), ШТАКІН Максим (01.01.2002), КОШАРЕНКО Кірілл (16.08.2002)
2:02.12 III  Сумська 1ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
КАНІВЕЦЬ Максим (30.05.2002), ЛИТВИНЕНКО Іван (10.01.2003), ШТАКІН Максим (01.01.2002), НЕЧИПОРЕНКО Андрій (01.01.2003)
2:01.49 III  Сумська 3ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
КЛОЧКО Руслан (22.02.2002), ШТАКІН Максим (01.01.2002), КОШАРЕНКО Кірілл (16.08.2002), НЕЧИПОРЕНКО Андрій (01.01.2003)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.52 II 178/66 5з6 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 06.02.2018
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
Біг на 200 м
24.03 I 178/66 3з18 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 07.02.2018
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.69/-0.2 II 180/72 1з2 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
DQ 162.7 180/72 ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
11.58/-0.9 II 180/59 2з7 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
Біг на 200 м
22.89/+0.6 I 180/72 3ф9 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
22.97/-2.4 I 180/62 1ф10 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
Естафетний біг 4х100 м
DQ 170.7  Сумська ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 22.09.2018
КЛОЧКО Руслан (22.02.2002), ШКУРКО Андрій (29.08.1999), НІКОНЕНКО Антон (29.10.1998), ШТАКІН Максим (01.01.2002)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:04.65 I юн  Сумська 6ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
ШТАКІН Максим (01.01.2002), ДУНЬ Вадим (03.08.2001), ШВЕЦЬ Євген (23.05.2001), ЛИСТОПАДНІЙ Влад (28.08.2001)
DQ 170.7  Сумська ф2 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 22.09.2018
КАРПЕНКО Олександр (17.07.2001), ДУНЬ Вадим (03.08.2001), ШТАКІН Максим (01.01.2002), ЛИСТОПАДНИЙ Влад (01.01.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.21/+0.7 III 176/60 4з8 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
Біг на 200 м
24.79/0.0 III 4ф9 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:13.50  Сумська 5ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
СКОРИНА Віталій (10.03.2002), ШТАКІН Максим (01.01.2002), КЛОЧКО Руслан (22.02.2002), КОШАРЕНКО Кірілл (16.08.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.14 I юн 5з7 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше Суми 01.03.2016
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.
Біг на 200 м
26.95 III 1ф1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше Суми 02.03.2016
 Сумська МОН ОДЮСШ м.Суми     Філенко Г.Т.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)