ЧЕРМОШАНСЬКИЙ Дмитро
Прізвище: ЧЕРМОШАНСЬКИЙПрізвище Англ: CHERMOSHANSKYY
Ім'я: ДмитроІм'я Англ: Dmytro
Дата народження: 23.11.2001 Стать: Ч
ТФЛА: м. Київ
ФСТ: Д
Клуб: КМШВСМ
Тренери: Ісправнікова В. М., Огородник Ю. О.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
7.52 6з7 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні Суми 31.01.2020
7.51 5з4 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 10.01.2020
Біг на 60 м з/б (1.067)
DNS з2 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 10.01.2020
Біг на 60 м з/б (0.990)
8.16 4ф1 Балканські ігри серед юніорів у приміщенні Стамбул 09.02.2020
8.20 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
8.23 2з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
8.18 1ф1 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 17.01.2020
8.25 1з1 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 17.01.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.52 II 188/78 6з7 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні Суми 31.01.2020
 м. Київ Д КМШВСМ     Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.,Рабченюк А.В.
7.51 II 5з4 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 10.01.2020
 м. Київ КМШВСМ     Рабченюк А.В.
Біг на 60 м з/б (1.067)
DNS з2 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 10.01.2020
 м. Київ КМШВСМ     Рабченюк А.В.
Біг на 60 м з/б (0.990)
8.16 КМС 4ф1 Балканські ігри серед юніорів у приміщенні Стамбул 09.02.2020
 м. Київ      
8.20 КМС 188/77 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 м. Київ Д КМШВСМ     Рабченюк А.В.,Басенко С.В.
8.23 КМС 188/77 2з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 м. Київ Д КМШВСМ     Рабченюк А.В.,Басенко С.В.
8.18 КМС 1ф1 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 17.01.2020
 м. Київ КМШВСМ     Рабченюк А.В.
8.25 КМС 1з1 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 17.01.2020
 м. Київ КМШВСМ     Рабченюк А.В.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м з/б (1.067)
8.73 I 1з1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 18.01.2019
 Харкiвська Д      Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.
Біг на 60 м з/б (0.990)
DNS з1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Харкiвська      

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 110 м з/б (0.990)
14.99/+1.0 КМС 187/79 3ф1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 Харкiвська Д КЗ "КДЮСШ №12" Харків     Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.
15.31/+0.5 I 187/79 1з1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 Харкiвська Д КЗ "КДЮСШ №12" Харків     Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.44 II 6з8 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні Суми 27.01.2018
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.,Матузна Н.А.
Біг на 60 м з/б (0.914)
8.37 КМС 186/80 1з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Харкiвська Д КЗ "КДЮСШ №12" Харків     Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.,Матузна Н.А.
8.18 КМС 186/80 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Харкiвська Д КЗ "КДЮСШ №12" Харків     Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.,Матузна Н.А.
9.56 I юн 3ф2 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 15.01.2018
 Харкiвська      
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:08.58  Харкiвська 3ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 01.02.2018
ЧЕРМОШАНСЬКИЙ Дмитро (23.11.2001), СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001), ЗЕНКІН Михайло (09.07.2001), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 110 м з/б (0.914)
DNF ф1 Міжнародна матчева зустріч серед юнаків Україна - Туреччина - Білорусь Луцьк 22.09.2018
 Харкiвська Україна     
13.87/+1.9 КМС 4пф3 2-й чемпіонат Європи серед юнаків U18 Дйор 06.07.2018
 Харкiвська      
13.98/+1.1 КМС 3з2 2-й чемпіонат Європи серед юнаків U18 Дйор 06.07.2018
 Харкiвська      
14.09/+1.0 КМС 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.,Матузна Н.А.
14.33/+1.2 КМС 1з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.,Матузна Н.А.
14.55/-4.0 КМС 1ф2 Чемпіонат Ассоціації балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики серед юнаків Стамбул 09.06.2018
 Харкiвська      
14.51/-0.4 КМС 186/80 1ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Харкiвська Д КЗ "КДЮСШ №12" Харків     Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.,Матузна Н.А.
14.92/-1.8 I 186/80 1з2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Харкiвська Д КЗ "КДЮСШ №12" Харків     Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.,Матузна Н.А.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
1:57.66 КМС  Україна 6з2 2-й чемпіонат Європи серед юнаків U18 Дйор 07.07.2018
ЧЕРМОШАНСЬКИЙ Дмитро (23.11.2001), БАРАНОВ Денис (11.04.2001), ШМАРОВОЗ Антон (23.07.2001), ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001)
2:03.37 III  Харкiвська 5ф3 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
ПЛУЖНИК Ілля (25.04.2001), ЧЕРМОШАНСЬКИЙ Дмитро (23.11.2001), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002), СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.03 III 4з1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше Суми 01.03.2016
 Харкiвська МОН КДЮСШ №12     Матузна Н.
Біг на 200 м
27.19 I юн 1ф4 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше Суми 02.03.2016
 Харкiвська МОН КДЮСШ №12     Матузна Н.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)