ЗЕНКІН Михайло
Прізвище: ЗЕНКІНПрізвище Англ: ZENKIN
Ім'я: МихайлоІм'я Англ: Mykhaylo
Дата народження: 09.07.2001 Стать: Ч
ТФЛА: Харківська
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
7.36 3з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
Біг на 200 м
24.30 3з14 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.36 II 184/80 3з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Пастушенко О.М.,Довженко О.М.
Біг на 200 м
24.30 II 184/80 3з14 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Пастушенко О.М.,Довженко О.М.
Естафетний біг 4х200 м
DQ 170,7  Харкiвська ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
КАЙДАН Даніїл (17.11.2003), КОМПЛЕКТОВ Ігнат (09.08.2002), ЗЕНКІН Михайло (09.07.2001), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.29 II 183/80 2з6 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Харкiвська У ХРЛІСП     Пастушенко О.М.
Біг на 200 м
24.53 II 183/80 4з12 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 Харкiвська У ХРЛІСП     Пастушенко О.М.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.49 II 8ф1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Пастушенко О.М.
7.47 II 1з2 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Пастушенко О.М.
7.40 II 184/79 4пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Пастушенко О.М.
7.44 II 184/79 3з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Пастушенко О.М.
Біг на 200 м
24.15 I 1ф12 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Пастушенко О.М.
24.00 I 183/75 1з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Пастушенко О.М.
23.95 I 183/75 4пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Пастушенко О.М.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:08.58  Харкiвська 3ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 01.02.2018
ЧЕРМОШАНСЬКИЙ Дмитро (23.11.2001), СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001), ЗЕНКІН Михайло (09.07.2001), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.12/-3.5 III 185/77 2з4 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Харкiвська Д КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Пастушенко О.М.
11.79/-1.3 III 183/75 4з3 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Пастушенко О.М.
Біг на 200 м
24.23/+4.2 III 184/76 3ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Харкiвська Д КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Пастушенко О.М.
24.04/-2.6 III 183/61 1ф4 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Пастушенко О.М.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:02.28 III  Харкiвська 3ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
ЕДОКПАІ Самуель (08.12.2003), ЗЕНКІН Михайло (09.07.2001), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002), СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.48 II 1з4 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога Суми 25.02.2017
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Пастушенко О
7.46 II 5ф1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога Суми 25.02.2017
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Пастушенко О
7.50 II 3з9 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 30.01.2017
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Пастушенко О
Біг на 200 м
24.77 II 3ф16 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога Суми 26.02.2017
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Пастушенко О
24.93 II 183/65 1з23 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Пастушенко О
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:12.6h  Харкiвська 13ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 01.02.2017
ЗЕНКІН Михайло (09.07.2001), БЕЛАШЕВ Кирило (10.11.2000), СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001), НОВОДЕРЬОЖКІН Кирило (26.06.2000)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.75/+2.4 III 183/75 6з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Пастушенко О.М.
Біг на 200 м
24.23/+1.5 III 188/75 5з10 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 19.06.2017
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Пастушенко О.М.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
DQ 170.7  Харкiвська ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 20.06.2017
ЗЕНКІН Михайло (09.07.2001), ГУРА Олексій (18.12.2001), БЕЛАШЕВ Кирило (10.11.2000), НОВОДЕРЬОЖКІН Кирило (26.06.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.67 III 2з3 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше Суми 01.03.2016
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ"     Пастушенко О
7.60 II 7ф2 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше Суми 01.03.2016
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ"     Пастушенко О
7.69 III 4з8 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ"     Пастушенко О,Соколов Л.
Біг на 200 м
24.68 II 4ф11 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше Суми 02.03.2016
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ"     Пастушенко О
25.70 III 3з19 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ"     Пастушенко О,Соколов Л.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.16/+0.2 III 180/69 2з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 10.06.2016
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Пастушенко О,Соколов Л.
Біг на 200 м
24.84/-0.3 III 180/69 2ф5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 11.06.2016
 Харкiвська У КЗ КДЮСШ "ХТЗ" Хрк     Пастушенко О,Соколов Л.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
DQ 170.20  Харкiвська ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 11.06.2016
БОГДАНОВ Антон (25.01.2002), СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001), ЗЕНКІН Михайло (09.07.2001), ЛУНЬОВ Михайло (10.10.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)