КОШАРЕНКО Кірілл
Прізвище: КОШАРЕНКОПрізвище Англ: KOSHARENKO
Ім'я: КіріллІм'я Англ: Kirill
Дата народження: 16.08.2002 Стать: Ч
ТФЛА: Сумська
ФСТ: С
Клуб: МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого
Тренери: Штанов Ю. Г.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
DNS з1 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 11.12.2019
Біг на 200 м
DNS ф8 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
23.80 1з12 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
Біг на 400 м
DNS --Пре-кваліфікація-2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 20.02.2020
52.51 3з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
DNS ф3 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
DNF ф2 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 11.12.2019
53.01 1з7 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
53.36 4ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
DNS з1 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 11.12.2019
 Сумська СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю
Біг на 200 м
DNS ф8 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
 Сумська Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     ,Штанов Ю.Г.
23.80 I 182/70 1з12 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
Біг на 400 м
DNS --Пре-кваліфікація-2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 20.02.2020
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
52.51 II 182/70 3з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
DNS ф3 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
 Сумська Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     ,Штанов Ю.Г.
DNF ф2 Обласні змагання з легкої атлетики у приміщенні пам'яті ЗТУ М.Т.Філенка Суми 11.12.2019
 Сумська СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю
53.01 II 182/70 1з7 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
53.36 II 182/70 4ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.46 II 2ф13 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 14.02.2019
 Сумська Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
24.70 II 181/69 5з12 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
24.88 II 5ф11 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 19.01.2019
 Сумська Суми,СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
24.56 II 181/69 2ф12 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 22.12.2018
 Сумська МОН МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
Біг на 400 м
55.43 III 3ф6 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 13.02.2019
 Сумська Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
55.71 III 181/69 5з1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
54.86 III 181/69 6пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Сумська МОН МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
54.04 II 181/69 3з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Сумська МОН МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
55.34 III 2ф5 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 18.01.2019
 Сумська Суми,СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
55.96 III 183/69 4ф13 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 21.12.2018
 Сумська МОН МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:06.33  Сумська 2ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 30.01.2019
ШТАКІН Максим (01.01.2002), ГРИНЬ Олександр (26.12.2002), НЕЧИПОРЕНКО Андрій (01.01.2003), КОШАРЕНКО Кірілл (16.08.2002)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
DNF 183/70 з6 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
DNF 181/69 з4 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
23.81/+0.4 II 180/70 4ф9 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
Біг на 400 м
52.28 II 183/70 5ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
52.91 II 183/70 1з3 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
51.54 II 181/69 4пф1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
52.76 II 181/69 2з4 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
52.60 II 180/70 3ф7 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:02.75 III  Сумська 1ф2 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
КЛОЧКО Руслан (22.02.2002), ГРИНЬ Олександр (26.12.2002), ШТАКІН Максим (01.01.2002), КОШАРЕНКО Кірілл (16.08.2002)
2:01.49 III  Сумська 3ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
КЛОЧКО Руслан (22.02.2002), ШТАКІН Максим (01.01.2002), КОШАРЕНКО Кірілл (16.08.2002), НЕЧИПОРЕНКО Андрій (01.01.2003)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.09 I юн 178/64 3з13 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні Бровари 16.12.2017
 Сумська С СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
Біг на 200 м
25.24 II 3ф4 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Сумська МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
25.17 II 178/69 3з12 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 07.02.2018
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
25.22 II 177/63 4з9 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
25.29 II 1ф4 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 16.01.2018
 Сумська Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
Біг на 400 м
DNS ф4 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Сумська МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
55.67 III 178/64 5з4 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 06.02.2018
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
55.82 III 178/64 4з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
56.67 III 2ф4 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 15.01.2018
 Сумська Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
57.94 I юн 178/64 3ф7 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні Бровари 16.12.2017
 Сумська С СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
25.03/+2.2 III 180/67 6ф5 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
23.88/+1.5 III 8пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
23.88/+2.3 III 1з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
24.41/+0.6 III 180/65 2ф6 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
Біг на 400 м
DNF 180/67 ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
53.54 II 7пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
53.00 II 4з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
53.69 III 180/65 3ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:03.52 III  Сумська 6ф3 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
КАРПЕНКО Олександр (17.07.2001), ДУНЬ Вадим (03.08.2001), КОШАРЕНКО Кірілл (16.08.2002), ЛИСТОПАДНІЙ Влад (28.08.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.35 I юн 4з5 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога Суми 25.02.2017
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю
8.31 I юн 3з2 XІV Сумська обласна Універсіада ВНЗ ІІІ-ІV р.а. Суми 07.02.2017
 Сумська ОСОБИСТО МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю
8.40 I юн 4з5 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 13.01.2017
 Сумська С Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю
8.37 I юн 8з8 Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики Київ 25.11.2016
 Сумська С СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю
Біг на 200 м
25.78 III 175/57 2двбр6 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 25.03.2017
 Сумська С СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю
25.83 III 2ф2 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога Суми 26.02.2017
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю
26.10 III 4ф3 XІV Сумська обласна Універсіада ВНЗ ІІІ-ІV р.а. Суми 08.02.2017
 Сумська ОСОБИСТО МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю
26.36 III 3ф4 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 14.01.2017
 Сумська С Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю
28.36 II юн 3ф17 Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики Київ 26.11.2016
 Сумська С СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю
Біг на 400 м
57.46 I юн 175/57 2двбр8 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Сумська С СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю
Двоборство 200м + 400м
1072 175/57 11 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Сумська С СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю
57.46 25.78

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.2h/0.0 III 2з3 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики Суми 11.06.2017
 Сумська Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю
Біг на 200 м
25.51/+1.7 III 7ф8 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
25.09/+0.6 III 176/60 4з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 15.06.2017
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю,Курочкин А.Б.
25.14/+2.4 III 176/59 7ф3 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 18.05.2017
 Сумська МОН МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю,Курочкін А.Б.
24.7h/0.0 III 2ф5 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ , СДЮШОР 2000-2001, 2002-2003 р.р.н. та мол. Суми 20.04.2017
 Сумська МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю
Біг на 400 м
55.94 III 177/63 4ф3 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю.Г.
55.28 III 176/60 3з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 14.06.2017
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю,Курочкин А.Б.
57.16 I юн 176/60 8ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 14.06.2017
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю,Курочкин А.Б.
55.26 III 176/59 4ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 17.05.2017
 Сумська МОН МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю,Курочкін А.Б.
59.1h I юн 1ф3 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед учнів ДЮСШ , СДЮШОР 2000-2001, 2002-2003 р.р.н. та мол. Суми 19.04.2017
 Сумська МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:13.50  Сумська 5ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
СКОРИНА Віталій (10.03.2002), ШТАКІН Максим (01.01.2002), КЛОЧКО Руслан (22.02.2002), КОШАРЕНКО Кірілл (16.08.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.71 II юн 5з9 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше Суми 01.03.2016
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю
8.99 5з1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 15.01.2016
 Сумська Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю
Біг на 200 м
27.81 I юн 1ф2 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше Суми 02.03.2016
 Сумська С МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю
28.81 II юн 4ф5 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 16.01.2016
 Сумська Суми,МКЗ СДЮСШОР В.Голубничого     Штанов Ю

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)