НОВАК Владислав
Прізвище: НОВАКПрізвище Англ: NOVAK
Ім'я: ВладиславІм'я Англ: Vladyslav
Дата народження: 03.10.2001 Стать: Ч
ТФЛА: Рівненська
ФСТ: МОН
Клуб: ОСДЮСШОР Рвн
Тренери: Дубіч В. П., Романчук М. С.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 200 м
24.36 2з13 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
DNF ф7 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні Суми 01.02.2020
24.46 1ф3 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
Біг на 400 м
52.98 4з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
52.86 5ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні Суми 31.01.2020
53.47 3ф4 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.36 II 179/62 2з13 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Дубіч В.П.,Романчук М.С.
DNF 179/62 ф7 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні Суми 01.02.2020
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Дубіч В.П.,Романчук М.С.
24.46 II 1ф3 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 19.01.2020
 Рівненська      Дубіч В.П.
Біг на 400 м
52.98 II 179/62 4з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Дубіч В.П.,Романчук М.С.
52.86 II 179/62 5ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні Суми 31.01.2020
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Дубіч В.П.,Романчук М.С.
53.47 II 3ф4 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст і районів Суми 18.01.2020
 Рівненська      Дубіч В.П.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
28.58 179/65 5з14 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Дубіч В.П.
25.17 II 178/62 2ф13 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 22.12.2018
 Рівненська ОСДЮСШОР     ,Дубіч В.П.
Біг на 400 м
53.27 II 179/65 4з4 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Дубіч В.П.
53.34 II 179/62 1ф9 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 21.12.2018
 Рівненська ОСДЮСШОР     ,Дубіч В.П.
Естафетний біг 4х200 м
1:36.93  Рівненська 11ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
ПОЖАРСЬКИЙ Анатолій (08.02.2001), ЮСЬКОВ Юрій (05.05.2000), НОВАК Владислав (03.10.2001), МУЗА Максим (26.08.2001)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.33/-0.9 III 178/66 5з7 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Дубіч В.П.
Біг на 400 м
51.64 II 179/66 4ф2 Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді Луцьк 25.07.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Дубіч В.П.
52.12 II 178/66 4з2 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 28.06.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Дубіч В.П.
52.69 II 178/66 4пф2 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 28.06.2019
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Дубіч В.П.
Естафетний біг 4х400 м
DNS  Рівненська ф2 Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді Луцьк 26.07.2019
НОВАК Владислав (03.10.2001), ДОЛГУШИН Роман (04.06.1999), СТАНІСЛАВСЬКИЙ Микола (17.10.1998), РОМАНЮК Дмитро (26.03.1997)
3:26.74 II  Рівненська 2ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
НОВАК Владислав (03.10.2001), ГОДУНКО Олексій (17.11.2001), ОСТАШЕВСЬКИЙ Віктор (17.03.2002), ЧЕРНЯВКА Олександр (10.05.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.65/+0.6 III 179/66 7ф9 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Дубіч В.П.
24.39/+0.5 III 5з8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Дубіч В.П.
24.59/-0.5 III 178/58 4ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Дубіч В.П.
Біг на 400 м
53.07 II 179/72 2ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Дубіч В.П.
53.07 II 4пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Дубіч В.П.
53.56 II 1з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Дубіч В.П.
53.45 II 178/58 5ф4 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Дубіч В.П.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:02.19 III  Рівненська 2ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
ВІННІК Ілля (11.01.2002), НОВАК Владислав (03.10.2001), ГОДУНКО Олексій (17.11.2001), ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001)
2:06.34 I юн  Рівненська 11ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
ВІННІК Ілля (11.01.2002), НОВАК Владислав (03.10.2001), ГОДУНКО Олексій (17.11.2001), ЧЕРНЯВКА Олександр (10.05.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 300 м
42.16 I юн 3ф1 Міжнародний турнір серед юнаків пам'яті Карбишева Брест 02.12.2016
 Рівненська      
Біг на 600 м
1:43.50 7ф4 Міжнародний турнір серед юнаків пам'яті Карбишева Брест 02.12.2016
 Рівненська      

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)