ГЛИГАЛО Анна
Прізвище: ГЛИГАЛОПрізвище Англ: HLYHALO
Ім'я: АннаІм'я Англ: Anna
Дата народження: 06.08.2002 Стать: Ж
ТФЛА: Запорізька
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 400 м
1:01.82 2з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
Біг на 800 м
2:18.71 4з4 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 20.02.2020
2:18.63 6ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:01.82 II 172/48 2з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Рурак О.В.,Місірук Г.О.
Біг на 800 м
2:18.71 I 172/48 4з4 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 20.02.2020
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Рурак О.В.,Місірук Г.О.
2:18.63 I 172/48 6ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Рурак О.В.,Місірук Г.О.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:18.92 I 172/48 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Запорiзька У СДЮСШОР Зпр     Місірук Г.О.
2:22.23 II 172/48 2з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Запорiзька У СДЮСШОР Зпр     Місірук Г.О.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:24.15  Запорiзька 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 30.01.2019
ГОРДІЮК Анна (14.10.2005), БИЗОВА Вероніка (29.05.2002), КУЛАБУХОВА Єлізавета (31.07.2002), ГЛИГАЛО Анна (06.08.2002)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:00.13 II 171/48 7ф1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Місірук Г.О.
1:00.32 II 171/48 2з2 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Місірук Г.О.
58.80 II 171/48 2пф1 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 18.06.2019
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Місірук Г.О.
58.70 II 172/48 3ф2 ХІV літня Універсіада України Кропивницький 25.05.2019
 Запорiзька У ЗНУ     Місірук Г.О.
59.75 II 172/47 1ф7 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Місірук Г.О.
Біг на 800 м
2:21.07 I 171/50 6ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 22.09.2019
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Місірук Г.О.
2:24.80 II 171/50 2з1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Місірук Г.О.
DNF 171/44 з5 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Місірук Г.О.
2:18.83 I 172/48 1ф2 ХІV літня Універсіада України Кропивницький 26.05.2019
 Запорiзька У ЗНУ     Місірук Г.О.
2:21.08 I 172/47 4ф4 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Місірук Г.О.
Естафетний біг 4х400 м
4:01.28 II  Запорiзька 2ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
КВІТКА Анастасія (16.11.2000), ПИРОГІВСЬКА Таїсія (10.07.2001), ВАСИЛЬЄВА Єлизавета (12.09.2004), ГЛИГАЛО Анна (06.08.2002)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:25.81 II юн  Запорiзька 3ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
БИЗОВА Вероніка (29.05.2002), РАМАТОВА Мілена (04.11.2002), ЦВЕТКОВА Тетяна (20.08.2003), ГЛИГАЛО Анна (06.08.2002)
2:24.35 II юн  Запорiзька 5ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
ГОРДІЮК Анна (14.10.2005), БИЗОВА Вероніка (29.05.2002), БЕРЕЗІНА Єлизавета (08.01.2004), ГЛИГАЛО Анна (06.08.2002)
Естафетний біг 4х800 м
9:49.15  Запорiзька 4ф2 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 19.05.2019
БЕРЕЗІНА Єлизавета (08.01.2004), ВАСИЛЬЄВА Єлизавета (12.09.2004), КУЛАБУХОВА Єлізавета (31.07.2002), ГЛИГАЛО Анна (06.08.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:22.01 I 170/50 2з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Нечта С.О.,Місірук Г.О.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:28.07  Запорiзька 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 01.02.2018
ГАЛЬЧЕНКО Валерія (17.04.2001), БИЗОВА Вероніка (29.05.2002), ГОРДІЮК Анна (14.10.2005), ГЛИГАЛО Анна (06.08.2002)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:02.92 III 5з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Запорiзька С СДЮШОР "Металург" Зпр     Місірук Г.О.
1:00.78 II 170/48 1ф3 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Запорiзька С СДЮШОР "Металург" Зпр     Місірук Г.О.
Біг на 800 м
2:23.51 II 171/47 4ф4 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Місірук Г.О.
2:25.12 II 2з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Запорiзька С СДЮШОР "Металург" Зпр     Місірук Г.О.
2:23.55 II 169/48 7ф4 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Запорiзька С СДЮШОР "Металург" Зпр     Місірук Г.О.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:27.65 II юн  Запорiзька 8ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
ГОРДІЮК Анна (14.10.2005), БИЗОВА Вероніка (29.05.2002), БЕРЕЗІНА Єлизавета (08.01.2004), ГЛИГАЛО Анна (06.08.2002)
2:28.45 II юн  Запорiзька 2ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 22.09.2018
ГОРДІЮК Анна (14.10.2005), БИЗОВА Вероніка (29.05.2002), ГЛИГАЛО Анна (06.08.2002), ПИРОГІВСЬКА Таїсія (10.07.2001)
Естафетний біг 4х800 м
9:49.28  Запорiзька 1ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 23.09.2018
ВАСИЛЬЄВА Єлизавета (12.09.2004), КУЛАБУХОВА Єлізавета (31.07.2002), ПИРОГІВСЬКА Таїсія (10.07.2001), ГЛИГАЛО Анна (06.08.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:04.33 III 2ф3 Всеукраїнський турнір "Козацька Хортиця" на призи Олімпійських чемпіонів Т.Самоленко та Т.Пророченко Запоріжжя 04.03.2017
 Запорiзька СДЮШОР "Металург" Зпр     Нечта С.о.,Місірук Г.О.
Біг на 800 м
2:29.30 II 1ф1 Всеукраїнський турнір "Козацька Хортиця" на призи Олімпійських чемпіонів Т.Самоленко та Т.Пророченко Запоріжжя 05.03.2017
 Запорiзька СДЮШОР "Металург" Зпр     Нечта С.о.,Місірук Г.О.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:25.01 II 168/48 5з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Запорiзька У СДЮШОР СК "Металург" Зпр     Нечта С.О.,Місірук Г.О.
2:27.35 II 169/48 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 16.06.2017
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Нечта С.О.,Місірук Г.О.
2:27.01 II 169/48 2з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 15.06.2017
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Нечта С.О.,Місірук Г.О.
Крос 1 км
3.25 II 15ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат Україїни серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) Суми 21.10.2017
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Нечта С.О.,Місірук Г.О.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
DQ 170.6  Запорiзька ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 20.06.2017
СТРЕЛЬЦОВА Ізабелла (14.04.2001), ПРИХОДЬКО Анастасія (26.09.2000), ГЛИГАЛО Анна (06.08.2002), КВІТКА Анастасія (16.11.2000)
2:28.65 II юн  Запорiзька 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 16.06.2017
ПОЛЯНСЬКА Аліна (19.07.2003), БИЗОВА Вероніка (29.05.2002), АПОЛОСОВА Ярослава (22.05.2003), ГЛИГАЛО Анна (06.08.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:07.23 I юн 4з5 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Нечта С.о.,Місірук Г.О.
Біг на 800 м
2:31.07 II 3ф1 Всеукраїнський турнір з легкої атлетики "Козацька Хортиця" на призи Олімпійських чемпіонів Т. Самоленко та Т. Пророченко. Запоріжжя 06.03.2016
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Нечта С.о.,Місірук Г.О.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:28.20 II 4ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 27.09.2016
 Запорiзька У СДЮШОР СК "Металург" Зпр     Нечта С.о.,Місірук Г.О.
2:35.74 III 8ф3 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 20.09.2016
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Нечта С.о.,Місірук Г.О.
2:28.12 II 168/48 4ф5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 11.06.2016
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Нечта С.о.,Місірук Г.О.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:29.65 II юн  Запорiзька 11ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 11.06.2016
СОКОЛОВА Марія (02.01.2001), НОВИЦЬКА Єлизавета (24.09.2002), ГЛИГАЛО Анна (06.08.2002), ПИРОГІВСЬКА Таїсія (10.07.2001)
Естафетний біг 4х800 м
9:45.17  Запорiзька 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) Кропивницький 29.09.2016
ГЛИГАЛО Анна (06.08.2002), ПИРОГІВСЬКА Таїсія (10.07.2001), МОРОЗ Олександра (18.10.1999), ДЕРЕВ'ЯНКО Наталія (04.03.1999)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:32.56 III 3ф1 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 21.09.2015
 Запорiзька У СДЮШОР "Металург" Зпр     Нечта С.о.,Місірук Г.О.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:31.18 II юн  Запорiзька 9ф2 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 21.09.2015
ДЕЙНЕГА Олександра (24.08.2001), НОВИЦЬКА Єлизавета (24.09.2002), ГЛИГАЛО Анна (06.08.2002), ПИРОГІВСЬКА Таїсія (10.07.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)