СТЕПЧУК Роман
Прізвище: СТЕПЧУКПрізвище Англ: STEPCHUK
Ім'я: РоманІм'я Англ: Roman
Дата народження: 13.05.1999 Стать: Ч
ТФЛА: Дніпропетровська
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.92/0.0 III 182/80 6з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 26.06.2017
 Дніпропетровська ДЮСШ №7 м. Днп     Василенко О.,Тітенко І.В.
Біг на 200 м
23.48/+0.4 II 182/80 2з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.06.2017
 Дніпропетровська ДЮСШ №7 м. Днп     Василенко О.,Тітенко І.В.
23.58/-0.2 II 182/80 5пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.06.2017
 Дніпропетровська ДЮСШ №7 м. Днп     Василенко О.,Тітенко І.В.
Естафетний біг 4х100 м
44.58 II  Дніпропетровська 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 28.06.2017
КОМЕНДАНТ Ігор (25.08.1999), СТЕПЧУК Роман (13.05.1999), СТРИГУНОВ Євгеній (07.10.1998), КОВАЛЬ Микита (18.02.1999)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.63 II 5з3 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Дніпропетровська ДЮСШ №7 м. Днп     Тітенко І.В.
Біг на 200 м
23.76 I 3з15 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів Суми 13.02.2016
 Дніпропетровська ДЮСШ №7 м. Днп     Тітенко О.,Василенко В
DQ 163.3 з1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
 Дніпропетровська ДЮСШ №7 м. Днп     Тітенко І.В.
Естафетний біг 4х200 м
1:39.54  Дніпропетровська 10ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів Суми 13.02.2016
СТЕПЧУК Роман (13.05.1999), КОСТАЩУК Дмитро (27.02.1997), ГАВАЗА Костянтин (09.06.1997), ЗУЄНОК Едуард (13.11.1998)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
DNS з3 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 28.05.2016
 Дніпропетровська ДЮСШ №7 м. Днп     Тітенко І.В.,Василенко О.
Біг на 200 м
DNF ф8 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
 Дніпропетровська ДЮСШ №7 м. Днп     Тітенко І.В.,Василенко О.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.63/+0.4 II 180/74 2з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 25.06.2015
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №7 м. Днп     Василенко В
Біг на 200 м
23.45/+1.4 II 180/74 2з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 26.06.2015
 Дніпропетровська МОН ДЮСШ №7 м. Днп     Василенко В
Естафетний біг 4х100 м
45.30 III  Дніпропетровська 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 26.06.2015
ЗАБОГОНСЬКИЙ Олександр (14.12.1999), НАЙДА Олександр (27.11.1998), СТЕПЧУК Роман (13.05.1999), БУТЕНКО Костянтин (12.06.1999)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)