СОРОКЕНДЯ Олена
Прізвище: СОРОКЕНДЯПрізвище Англ: SOROKENDYA
Ім'я: ОленаІм'я Англ: Olena
Дата народження: 12.04.2002 Стать: Ж
ТФЛА: Вінницька
ФСТ: МОН
Клуб: ДЮСШ Жмеринська
Тренери: Мельничук В. М., Чистяк Н. .

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 400 м
DNS ф7 Кубок Вінницької області з легкої атлетики Вінниця 20.12.2019
Біг на 800 м
DNS ф2 Кубок Вінницької області з легкої атлетики Вінниця 21.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
DNS ф7 Кубок Вінницької області з легкої атлетики Вінниця 20.12.2019
 Вінницька Жмеринка,ВСДЮСШОР Внц     Мельничук В.М.,Чистяк Н.Б.
Біг на 800 м
DNS ф2 Кубок Вінницької області з легкої атлетики Вінниця 21.12.2019
 Вінницька Жмеринка,ВСДЮСШОР Внц     Мельничук В.М.,Чистяк Н.Б.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
59.90 II 172/57 2ф7 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Вінницька МОН ДЮСШ Жмеринська     Мельничук В.М.,Чистяк Н
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:28.62 II юн  Вінницька 9ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
СЛОБОДЯНЮК Вікторія (05.05.2003), ВАСИЛЕНКО Анна (01.04.2003), ЛУКАШУК Марія (01.08.2002), СОРОКЕНДЯ Олена (12.04.2002)
Естафетний біг 4х800 м
10:26.20  Вінницька 2ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 19.05.2019
ПАВЛОВСЬКА Ольга (08.01.2003), СОРОКЕНДЯ Олена (12.04.2002), ВАСИЛЕНКО Олена (01.04.2003), МАЗУР Руслана (29.04.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
27.21/+0.7 II 172/50 4ф5 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Вінницька МОН ДЮСШ Жмеринська     Мельничук В.М.,Чистяк Н
Біг на 400 м
1:02.01 II 173/55 8ф5 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Вінницька МОН ДЮСШ Жмеринська     Мельничук В.М.,Чистяк Н
1:00.52 II 3ф1 Матчева зустріч міст України «Сила міст - 5», Кубок м. Вінниці з бар’єрного бігу «Golden Hurdles» присвячених Дню Європи у м. Вінниці Вінниця 19.05.2018
 Вінницька МОН ДЮСШ Жмеринська Він     Мельничук В.М.,Чистяк Н
Естафетний біг 4х400 м
4:18.54 III  Вінницька 4ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 22.09.2018
РИБЯНЦЕВА Аліна (31.05.2000), ВАСИЛЕНКО Олена (01.04.2003), ВАСИЛЕНКО Анна (01.04.2003), СОРОКЕНДЯ Олена (12.04.2002)
Естафетний біг 4х800 м
10:10.53  Вінницька 1ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 23.09.2018
РИБЯНЦЕВА Аліна (31.05.2000), ВАСИЛЕНКО Олена (01.04.2003), ВАСИЛЕНКО Анна (01.04.2003), СОРОКЕНДЯ Олена (12.04.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 600 м
1:44.86 3ф2 Міжнародний турнір серед юнаків пам'яті Карбишева Брест 02.12.2016
 Вінницька      
Біг на 800 м
2:28.68 II 172/58 3двбр7 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 25.03.2017
 Вінницька МОН ДЮСШ Жмеринська Він     Чистяк Н.Б.
Біг на 1000 м
3:27.55 6ф1 Міжнародний турнір серед юнаків пам'яті Карбишева Брест 03.12.2016
 Вінницька      
Біг на 1500 м
5:14.49 II 172/58 3двбр3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Вінницька МОН ДЮСШ Жмеринська Він     Чистяк Н.Б.
Двоборство 800м + 1500м
1451 172/58 4 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Вінницька МОН ДЮСШ Жмеринська Він     Чистяк Н.Б.
5:14.49 2:28.68

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:02.21 II 173/50 2з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 14.06.2017
 Вінницька К МДЮСШ Жмеринка     Чистяк Н.Б.
Біг на 800 м
2:32.60 III 173/50 4з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 15.06.2017
 Вінницька К МДЮСШ Жмеринка     Чистяк Н.Б.
Крос 1 км
3:47 III 172/52 дів-7-ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Олешки 30.03.2017
 Вінницька МОН ДЮСШ м.Жмеринка     Чистяк Н.Б.
Естафетний біг 4х400 м
4:06.20 II  Вінницька 2ф1 Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Київ 20.05.2017
ПОТАПОВА Ксенія (25.12.1999), РИБЯНЦЕВА Аліна (31.05.2000), НЕПИЙВОДА Аліна (06.10.1999), СОРОКЕНДЯ Олена (12.04.2002)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
DQ 170.7  Вінницька ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 16.06.2017
ГУМЕНЧУК Анастасія (23.04.2002), ПЕРЕСУНЬКО Анастасія (05.03.2003), БАБІЙЧУК Тетяна (28.01.2003), СОРОКЕНДЯ Олена (12.04.2002)
2:27.58 II юн  Вінницька 5ф1 Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Київ 20.05.2017
ЛИСА Марина (26.12.2000), МОРОЗ Аліна (14.09.2001), СОТНИК Марина (05.07.2000), СОРОКЕНДЯ Олена (12.04.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:32.54 III 2двбр1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 04.03.2016
 Вінницька МОН ДЮСШ Жмеринська     Чистяк Н.Б.
Біг на 1500 м
DQ 163.3 двбр1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Вінницька МОН ДЮСШ Жмеринська     Чистяк Н.Б.
Двоборство 800м + 1500м
706 18 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Вінницька МОН ДЮСШ Жмеринська     Чистяк Н.Б.
DQ 2:32.54

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:02.72 III 2ф3 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 19.09.2016
 Вінницька К ДЮСШ Жмеринська Він     Чистяк Н.Б.
Біг на 800 м
2:33.65 III 7ф3 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 20.09.2016
 Вінницька К ДЮСШ Жмеринська Він     Чистяк Н.Б.
2:28.89 II 169/49 5з3 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 28.06.2016
 Вінницька МОН ДЮСШ Жмеринська     Чистяк Н.Б.
DNF ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
 Вінницька ДЮСШ м.Жмеринка     Чистяк Н.Б.
Біг на 1500 м
DNF 169/49 ф2 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Вінницька МОН ДЮСШ Жмеринська     Чистяк Н.Б.
5:03.41 II 169/48 4ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 10.06.2016
 Вінницька МОН ДЮСШ Жмеринська     Чистяк Н.Б.
5:04.10 II 8ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 28.05.2016
 Вінницька ДЮСШ м.Жмеринка     Чистяк Н.Б.
Крос 1 км
3.22 II 17ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) Біла Церква 21.10.2016
 Вінницька МОН ДЮСШ Жмеринська Він     Чистяк Н.Б.
3:47 III 12ф1 Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів, та юнаків (крос) Цюрупинськ 24.03.2016
 Вінницька МОН ДЮСШ м.Жмеринка     Чистяк Н
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:36.15 III юн  Вінницька 12ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 20.09.2016
МЕДВЕДСЬКА Каріна (13.07.2001), ЛУКАШУК Марія (01.08.2002), ПАВЛОВА Марія (25.03.2001), СОРОКЕНДЯ Олена (12.04.2002)
2:34.92 II юн  Вінницька 14ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 11.06.2016
МЕДВЕДСЬКА Каріна (13.07.2001), БАБІЙЧУК Тетяна (28.01.2003), ПАВЛОВА Марія (25.03.2001), СОРОКЕНДЯ Олена (12.04.2002)
2:27.09 II юн  Вінницька 11ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
ЧЕРНЮК Наталія (18.04.1999), ОЛІЙНИК Юлія (30.01.2000), НЕПИЙВОДА Аліна (06.10.1999), СОРОКЕНДЯ Олена (12.04.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:06.63 III 5ф2 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 20.09.2015
 Вінницька МОН ДЮСШ м.Жмеринка     Чистяк Н.Б.
Біг на 800 м
2:36.44 III 9ф4 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 21.09.2015
 Вінницька МОН ДЮСШ м.Жмеринка     Чистяк Н.Б.
2:30.0h II 3ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
 Вінницька МОН ДЮСШ Жмеринська     Чистяк Н.Б.
Крос 1 км
3:16 II 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) Луцьк 13.11.2015
 Вінницька МОН ДЮСШ м.Жмеринка     Чистяк Н.Б.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:29.4h II юн  Вінницька 10ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
ЛИСА Марина (26.12.2000), ОЛІЙНИК Юлія (30.01.2000), СОРОКЕНДЯ Олена (12.04.2002), БОНДАРЕНКО Ольга (03.05.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)