САВЕНКО Олександр
Прізвище: САВЕНКОПрізвище Англ: SAVENKO
Ім'я: ОлександрІм'я Англ: Oleksandr
Дата народження: 09.07.2000 Стать: Ч
ТФЛА: м. Київ
ФСТ: МОН
Клуб: КМШВСМ
Тренери: Басенко С. В., Юнак Л. П.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.11 I 7ф1 Чемпіонат м. Києва Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні Київ 02.02.2018
 м. Київ МОН КМШВСМ     Басенко С.В.
7.13 I 1з4 Чемпіонат м. Києва Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні Київ 02.02.2018
 м. Київ МОН КМШВСМ     Басенко С.В.
7.24 I 5з5 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні Суми 27.01.2018
 м. Київ МОН КМШВСМ     Басенко С.В.,Юнак Л.П.
7.10 I 185/71 2з4 Кубок КМШВСМ у приміщенні. Змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М.Батруха та Б.Юшка Київ 18.01.2018
 м. Київ КМШВСМ     Басенко С.П.
7.15 I 185/71 5ф1 Кубок КМШВСМ у приміщенні. Змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М.Батруха та Б.Юшка Київ 18.01.2018
 м. Київ КМШВСМ     Басенко С.П.
DNS з3 Чемпіонат м.Києва серед юніорів та юнаків (1999-2000 р.н.та 2001-2002 р.н.) у приміщенні Київ 16.01.2018
 м. Київ МОН КМШВСМ     Басенко С.В.
7.12 I 183/71 3з9 ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" Київ 09.01.2018
 м. Київ МОН КМШВСМ     Басенко С.В.,Юнак Л.П.
Біг на 200 м
DNS ф16 ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" Київ 10.01.2018
 м. Київ МОН КМШВСМ     Басенко С.В.,Юнак Л.П.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.12 I 181/70 1з6 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 14.02.2017
 Черкаська Освіта ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
6.99 I 181/70 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 14.02.2017
 Черкаська Освіта ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
7.01 I 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
7.11 I 1пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
7.21 I 1з9 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 30.01.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
6.93 КМС 1ф1 Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики Київ 25.11.2016
 Черкаська МОН СДЮШОР м. Черкаси     Юнак Л.
7.24 I 1з1 Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики Київ 25.11.2016
 Черкаська МОН СДЮШОР м. Черкаси     Юнак Л.
Біг на 200 м
DNF 181/70 з1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
DNF ф21 Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики Київ 26.11.2016
 Черкаська МОН СДЮШОР м. Черкаси     Юнак Л.
Естафетний біг 4х200 м
1:37.14  Черкаська 3ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 15.02.2017
ГАРМАШ Вадим (28.08.1999), АГАПОВ Олександр (31.05.1999), ДЕЙНЕГА Віталій (09.05.1999), САВЕНКО Олександр (09.07.2000)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:12.1h  Черкаська 12ф5 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 01.02.2017
ПІВНЯК Олександр (29.03.2000), САВЕНКО Олександр (09.07.2000), МАКАРЮК Роман (20.05.2001), КОВАЛЕНКО Андрій (04.11.2000)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
10.79/-0.4 КМС 3з3 Чемпіонат світу з легкої атлетики серед юнаків Найробі 12.07.2017
 Черкаська      
10.82/+0.7 КМС 7пф1 Чемпіонат світу з легкої атлетики серед юнаків Найробі 12.07.2017
 Черкаська      
10.96/+0.9 КМС 182/72 1пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.П.
11.02/+1.2 КМС 182/72 1з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.П.
10.65/+0.9 МС 182/72 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.П.
11.08/+0.3 I 1--Естра-1 Міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики серед юніорів Україна - Кіпр - Ізраїль - Румунія - Білорусь Луцьк 13.05.2017
 Черкаська      
10.93/+0.1 КМС 2ф1 Міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики серед юнаків Україна - Білорусь - Туреччина Бурса 06.05.2017
 Черкаська      
11.28/0.0 I 181/73 1з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
10.97/0.0 КМС 181/73 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
11.23/+0.1 I 181/73 1пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
Біг на 200 м
22.15/-1.0 КМС 182/72 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 28.06.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.П.
22.51/+0.5 I 182/72 1з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.06.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.П.
22.42/+0.1 I 182/72 1пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.06.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.П.
DNF 182/70 з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 19.06.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.П.
Естафетний біг 4х100 м
43.45 II  Черкаська 2ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 28.06.2017
СОСНА Дмитро (10.10.1998), ДЕЙНЕГА Віталій (09.05.1999), МУЗИЧЕНКО Максим (08.05.2000), САВЕНКО Олександр (09.07.2000)
42.40 I  Україна 1ф1 Міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики серед юніорів Україна - Кіпр - Ізраїль - Румунія - Білорусь Луцьк 13.05.2017
ОВЧАРЕНКО Олексій (19.01.1999), САВЕНКО Олександр (09.07.2000), ПИРОГОВ Олександр (24.03.1999), КОНЯЩІЙ Ян (25.04.1998)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:02.46 III  Черкаська 3ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 20.06.2017
МУЗИЧЕНКО Максим (08.05.2000), САВЕНКО Олександр (09.07.2000), СТЕКЦОВ Олександр (08.04.2000), КАЛІНІН Назар (18.06.2000)
1:58.48 КМС  Україна 1ф1 Міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики серед юнаків Україна - Білорусь - Туреччина Бурса 07.05.2017
МАКУХ Василь (14.01.2000), САВЕНКО Олександр (09.07.2000), ШИНКАР Тарас (25.01.2000), ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.12 I 5пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) Суми 26.02.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР     Юнак Л.
7.15 I 3з2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) Суми 25.02.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР     Юнак Л.
7.10 I 7ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів Суми 12.02.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
7.14 I 2з7 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів Суми 12.02.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
7.14 I 1ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
7.24 I 1з9 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
7.14 I 1ф1 Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла Київ 27.11.2015
 Черкаська МОН      Юнак Л.
7.23 II 1з2 Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла Київ 27.11.2015
 Черкаська МОН      Юнак Л.
Біг на 200 м
22.97 КМС 2з13 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) Суми 26.02.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР     Юнак Л.
23.07 I 1з8 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів Суми 13.02.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
23.26 I 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів Суми 13.02.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
DNF з22 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
DNS ф20 Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла Київ 28.11.2015
 Черкаська МОН      Юнак Л.
Естафетний біг 4х200 м
1:31.60  Черкаська 1ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів Суми 13.02.2016
ШИЯТИЙ Ростислав (01.01.1997), САВЕНКО Олександр (09.07.2000), ГОНЧАРЕНКО Юрій (05.05.1999), ЩИБРЯ Богдан (18.04.1997)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
10.83/+1.4 КМС 1ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 26.09.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
11.19/+1.2 I 1з4 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 26.09.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
10.83/-0.2 КМС 3з3 Чемпіонат Європи серед юнаків Тбілісі 14.07.2016
 Черкаська      
10.92/+1.1 КМС 4пф2 Чемпіонат Європи серед юнаків Тбілісі 14.07.2016
 Черкаська      
11.13/-0.4 I 186/64 1з1 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
10.96/+0.7 КМС 1ф1 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
11.03/-0.6 КМС 1пф3 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
10.85/+2.3 КМС 1з4 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Кіровоград 07.06.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР     Юнак Л.
10.94/+0.8 КМС 5ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Кіровоград 07.06.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР     Юнак Л.
11.07/+0.5 I 1з8 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 28.05.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
11.12/-0.7 I 1ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 28.05.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
10.95/+2.8 КМС 1ф1 Міжнародна матчева зустріч серед юнаків Україна-Білорусь-Туреччина Луцьк 24.04.2016
 Черкаська      
Біг на 200 м
DNF ф6 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 27.09.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
22.03/+1.3 КМС 6пф3 Чемпіонат Європи серед юнаків Тбілісі 16.07.2016
 Черкаська      
22.04/-1.7 КМС 3з3 Чемпіонат Європи серед юнаків Тбілісі 15.07.2016
 Черкаська      
22.40/+0.1 I 186/64 1з8 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 28.06.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
21.81/-1.9 КМС 1ф1 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 28.06.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
DNF ф7 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Кіровоград 08.06.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР     Юнак Л.
22.07/+1.9 КМС 2ф9 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
Естафетний біг 4х100 м
43.39 II  Черкаська 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) Кропивницький 29.09.2016
ГАВРИШ Станіслав (17.04.1997), ЩИБРЯ Богдан (18.04.1997), ШИЯТИЙ Ростислав (01.01.1997), САВЕНКО Олександр (09.07.2000)
42.67 I  Черкаська 1ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Кіровоград 08.06.2016
ДЕЙНЕГА Віталій (09.05.1999), САВЕНКО Олександр (09.07.2000), ГАВРИШ Станіслав (17.04.1997), ЩИБРЯ Богдан (18.04.1997)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:06.75 II юн  Черкаська 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) Кропивницький 29.09.2016
ЮНАК Дмитро (28.06.2001), САВЕНКО Олександр (09.07.2000), КОВАЛЕНКО Андрій (04.11.2000), КОВАЛЕНКО Владислав (27.09.1999)
1:54.18 КМС  Україна 4ф1 Чемпіонат Європи серед юнаків Тбілісі 17.07.2016
МАКУХ Василь (14.01.2000), САВЕНКО Олександр (09.07.2000), ПАСЛАВСЬКИЙ Василь (14.03.1999), ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000)
1:54.79 КМС  Україна 1з1 Чемпіонат Європи серед юнаків Тбілісі 16.07.2016
МАКУХ Василь (14.01.2000), САВЕНКО Олександр (09.07.2000), ПАСЛАВСЬКИЙ Василь (14.03.1999), ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000)
2:03.71 III  Черкаська 4ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
ДЕЙНЕГА Віталій (09.05.1999), САВЕНКО Олександр (09.07.2000), ГОНЧАРЕНКО Юрій (05.05.1999), КАЛІНІН Назар (18.06.2000)
2:00.34 II  Україна 3ф1 Міжнародна матчева зустріч серед юнаків Україна-Білорусь-Туреччина Луцьк 24.04.2016
БУТЕНКО Костянтин (12.06.1999), САВЕНКО Олександр (09.07.2000), ВИСІКОВСЬКИЙ Назар (05.07.1999), ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.24 II 186/64 1двбр2 Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні Київ 21.03.2015
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
7.32 II 186/64 7ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Запоріжжя 30.01.2015
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
7.27 II 186/64 2з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Запоріжжя 30.01.2015
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
7.42 III 2з15 Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла Київ 29.11.2014
 Черкаська МОН      Юнак Л.
Біг на 200 м
23.26 I 186/64 1двбр4 Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні Київ 22.03.2015
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
24.32 II 1з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Запоріжжя 31.01.2015
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
24.31 II 1з20 Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла Київ 30.11.2014
 Черкаська МОН      Юнак Л.
Двоборство 60м + 200м
1617 1 Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні Київ 21.03.2015
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
7.24 23.26
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:07.2h  Черкаська 2ф4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Запоріжжя 31.01.2015
МАСЛЮК Сергій (25.02.1998), САВЕНКО Олександр (09.07.2000), ГОЧАРЕНКО Юрій (05.05.1999), САМОЙЛЕНКО Максим (13.09.1998)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.20/+0.5 I 1ф7 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) Луцьк 25.09.2015
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
11.26/-0.2 I 1ф6 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 20.09.2015
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
11.33/+2.4 I 179/64 1з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 25.06.2015
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
11.34/+1.1 I 179/64 3ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 25.06.2015
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
11.1h I 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 18.06.2015
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР     Юнак Л.
11.2h II 1з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 18.06.2015
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР     Юнак Л.
11.3h I 176/66 1з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 28.04.2015
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
11.61 II 176/66 2ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 28.04.2015
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
Біг на 200 м
22.92/-1.2 I 1ф7 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) Луцьк 26.09.2015
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
22.82/+0.7 I 1ф7 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 21.09.2015
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
22.76/+2.5 I 178/64 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 26.06.2015
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
22.83/+1.8 I 178/64 1з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 26.06.2015
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
22.8h I 1ф9 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР     Юнак Л.
DNF 176/66 ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 29.04.2015
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
Естафетний біг 4х100 м
46.59 III  Черкаська 7ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 26.06.2015
ГОНЧАРЕНКО Юрій (05.05.1999), ГАРМАШ Вадим (28.08.1999), ГРИГОРЯН Олександр (02.12.1999), САВЕНКО Олександр (09.07.2000)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:03.24 III  Черкаська 5ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) Луцьк 26.09.2015
ДЕЙНЕГА Віталій (09.05.1999), САВЕНКО Олександр (09.07.2000), ВОЛОЧАЄВ Сергій (28.11.1998), ГОНЧАРЕНКО Юрій (05.05.1999)
2:09.37 III юн  Черкаська 2ф2 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 21.09.2015
САВЕНКО Олександр (09.07.2000), СМІРНОВ Євгеній (01.07.2000), КОВАЛЕНКО Андрій (04.11.2000), КАЛІНІН Назар (18.06.2000)
2:06.8h II юн  Черкаська 1ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
САВЕНКО Олександр (09.07.2000), МУЗИЧЕНКО Максим (08.05.2000), КОВАЛЕНКО Андрій (04.11.2000), КАЛІНІН Назар (18.06.2000)
2:02.41 III  Черкаська 1ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 29.04.2015
САВЕНКО Олександр (09.07.2000), ГОНЧАРЕНКО Юрій (05.05.1999), МАСЛЮК Сергій (25.02.1998), САМОЙЛЕНКО Максим (13.09.1998)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.97 I юн 2двбр4 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1999-00 р.н.) з двоборств в приміщенні Київ 22.03.2014
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
Стрибки у довжину
5.30 I юн 11двбр Чемпіонат України з легкоатлетичного двоборства серед СДЮШОР та ДЮСШ (1999-2000 р.р.н.) Київ 22.03.2014
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
5.17 5.30 5.29

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.96/+0.2 III 5з2 Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) Київ 15.05.2014
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.
Біг на 200 м
24.76/+0.4 III 7з11 Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) Київ 16.05.2014
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.