КУЧЕРЕНКО Веніамін
Прізвище: КУЧЕРЕНКОПрізвище Англ: KUCHERENKO
Ім'я: ВеніамінІм'я Англ: Veniamin
Дата народження: 23.03.2002 Стать: Ч
ТФЛА: Кіровоградська
ФСТ: К
Клуб: КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв
Тренери: Шурмельов С. О., Шостак О. В., Іванов М. П.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 400 м
DNS ф7 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 10.01.2020
DNS ф5 Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні Київ 27.12.2019
Біг на 800 м
1:58.72 3ф1 Кубок України у приміщенні Київ 27.02.2020
1:59.99 1ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
2:04.53 2ф1 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 17.01.2020
DNF ф4 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 11.01.2020
DNS ф3 Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні Київ 28.12.2019
2:04.23 2ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 800 м
2:07.72 6ф4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 13.08.2020
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
DNS ф7 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 10.01.2020
 м. Київ ОК ім. І.Піддубного     Шурмельов С.О.,Шостак О.І.
DNS ф5 Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні Київ 27.12.2019
 м. Київ ОК ім. І.Піддубного     Шурмельов С.О.,Шостак О.І.
Біг на 800 м
1:58.72 I 3ф1 Кубок України у приміщенні Київ 27.02.2020
 Кіровоградська К КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Шостак О.В.,Іванов М.П.
1:59.99 I 180/65 1ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Кіровоградська К КЗ ОСДЮШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Шостак О.В.,Іванов М.П.
2:04.53 II 2ф1 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 17.01.2020
 Кіровоградська ОК ім. І.Піддубного     Шурмельов С.О.,Шостак О.І.
DNF ф4 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 11.01.2020
 м. Київ ОК ім. І.Піддубного     Шурмельов С.О.,Шостак О.І.
DNS ф3 Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні Київ 28.12.2019
 м. Київ ОК ім. І.Піддубного     Шурмельов С.О.,Шостак О.І.
2:04.23 II 180/65 2ф1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Кіровоградська К ДЮЦ "Вись" м. Мала Виска Крв     Шурмельов С.О.,Шостак О.В.,Іванов М.П.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:07.72 II 6ф4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 13.08.2020
 Кіровоградська К КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Шостак О.В.,Іванов М.П.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
23.92 I 1ф3 Чемпіонат міста Києва з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів та юнаків (2000-01, 2002-03 р.р.) Київ 17.01.2019
 м. Київ ОК ім. І.Піддубного     Шурмельов С.О.,Шостак О.І.
DNS ф18 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 22.12.2018
 Кіровоградська К ДЮЦ "Вись" м.Мала Виска     Шурмельов С.О.,Шостак О.В.
Біг на 400 м
DQ 162.7 180/63 з7 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Кіровоградська МОН ДЮЦ "Вись" м. Мала Виска Крв     Шурмельов С.О.,Шостак О.В.
51.31 I 180/63 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 29.01.2019
 Кіровоградська МОН ДЮЦ "Вись" м. Мала Виска Крв     Шурмельов С.О.,Шостак О.В.
53.71 II 180/63 1з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Кіровоградська МОН ДЮЦ "Вись" м. Мала Виска Крв     Шурмельов С.О.,Шостак О.В.
51.83 I 180/63 1пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н.та молодше Суми 28.01.2019
 Кіровоградська МОН ДЮЦ "Вись" м. Мала Виска Крв     Шурмельов С.О.,Шостак О.В.
52.11 II 180/63 2ф15 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 21.12.2018
 Кіровоградська К ДЮЦ "Вись" м.Мала Виска     Шурмельов С.О.,Шостак О.В.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
50.89 II 2ф5 Кубок м. Києва присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Київ 06.05.2019
 м. Київ ОК ім. І.Піддубного     Шурмельов С.О.,Шостак О.І.
50.82 II 180/68 4ф8 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Кіровоградська К ДЮЦ "Вись" м. Мала Виска Крв     Шурмельов С.О.,Шостак О.В.
Біг на 800 м
2:00.08 II 180/64 2ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 22.09.2019
 Кіровоградська К КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Шостак О.В.,Іванов М.П.
2:01.85 II 180/64 2з3 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Кіровоградська К КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Шостак О.В.,Іванов М.П.
1:59.20 I 180/67 4ф2 Чемпіонат України серед молоді Кропивницький 23.06.2019
 Кіровоградська ДЮЦ "Вись" м. Мала Виска Крв     Шурмельов С.М.,Шостак О.
2:02.66 II 190/67 2з4 Чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодше) Кропивницький 19.06.2019
 Кіровоградська К ДЮЦ "Вись" м. Мала Виска Крв     Шурмельов С.О.,Шостак О.В.
DNS ф1 Всеукраїнські змагання "Гран прі" 2 тур Кропивницький 11.06.2019
 Кіровоградська К ДЮЦ "Вись" м. Мала Виска Крв     Шурмельов С.О.,Шостак О.В.
1:57.58 I 4ф3 Кубок м. Києва присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Київ 07.05.2019
 м. Київ ОК ім. І.Піддубного     Шурмельов С.О.,Шостак О.І.
1:59.78 I 180/68 1ф5 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
 Кіровоградська К ДЮЦ "Вись" м. Мала Виска Крв     Шурмельов С.О.,Шостак О.В.
Естафетний біг 4х100 м
43.66 II  Кіровоградська 2ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
СЕРДЮК Ярослав (04.07.2000), КУЧЕРЕНКО Веніамін (23.03.2002), ДЕНИСЮК Св'ятослав (21.09.2000), БАРАНОВ Денис (11.04.2001)
Естафетний біг 4х400 м
3:21.77 I  Кіровоградська 1ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
СЕРДЮК Ярослав (04.07.2000), КУЧЕРЕНКО Веніамін (23.03.2002), ДЕНИСЮК Св'ятослав (21.09.2000), БАРАНОВ Денис (11.04.2001)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:05.80 I юн  Кіровоградська 2ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
КАРАНДУКОВ Дмитро (05.05.2004), ПОПОВ Ілля (17.09.2002), ПЕТРЕНКО Дмитро (03.02.2002), КУЧЕРЕНКО Веніамін (23.03.2002)
2:09.52 III юн  Кіровоградська 14ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
КАРАНДУКОВ Дмитро (05.05.2004), ПЕТРЕНКО Дмитро (03.02.2002), МАХИНЯ Ростислав (07.04.2002), КУЧЕРЕНКО Веніамін (23.03.2002)
Естафетний біг 4х800 м
8:13.68  Кіровоградська 2ф2 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 19.05.2019
МАХИНЯ Ростислав (07.04.2002), КОВАЛЕНКО Ігор (29.04.2002), ПЕТРЕНКО Дмитро (03.02.2002), КУЧЕРЕНКО Веніамін (23.03.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.35 II 179/61 3з3 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 07.02.2018
 Кіровоградська МОН ДЮЦ "Вись" м. Мала Виска Крв     Шурмельов С.О.,Шостак О.В.
24.27 II 177/60 1ф7 ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" Київ 10.01.2018
 Кіровоградська ОК ім. І.Піддубного     Шурмельов С.О.,Шостак О.І.
23.92 I 1ф6 Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні Київ 23.12.2017
 Кіровоградська      Шурмельов С.О.,Шостак О.І.
Біг на 400 м
51.74 I 178/61 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Кіровоградська МОН ДЮЦ "Вись" м. Мала Виска Крв     Шурмельов С.О.,Шостак О.В.
52.46 II 178/61 1з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Кіровоградська МОН ДЮЦ "Вись" м. Мала Виска Крв     Шурмельов С.О.,Шостак О.В.
52.57 II 178/61 2пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Кіровоградська МОН ДЮЦ "Вись" м. Мала Виска Крв     Шурмельов С.О.,Шостак О.В.
53.21 II 178/61 1ф9 ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" Київ 09.01.2018
 Кіровоградська ОК ім. І.Піддубного     Шурмельов С.О.,Шостак О.І.
DNS ф10 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні Бровари 16.12.2017
 Кіровоградська МОН ДЮЦ "Вись" м.Мала Виска     Шурмельов С.О.,Шостак О.В.
Біг на 800 м
DQ 163.3 176/61 ф1 Кубок України у приміщенні Київ 18.02.2018
 Кіровоградська      Шурмельов С.О.,Шостак О.В.
Естафетний біг 4х200 м
1:33.46  Кіровоградська 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 07.02.2018
СЕРДЮК Ярослав (04.07.2000), КУЧЕРЕНКО Веніамін (23.03.2002), ДЕНИСЮК Св'ятослав (21.09.2000), БАРАНОВ Денис (11.04.2001)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:06.44  Кіровоградська 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 01.02.2018
ЯНЧИК Дмитро (16.06.2002), БОЛЮК Дмитро (21.01.2001), КУЧЕРЕНКО Веніамін (23.03.2002), БАРАНОВ Денис (11.04.2001)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
DNF ф3 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 03.06.2018
 Кіровоградська МОН ДЮЦ "Вись" м. Мала Виска Крв     Шурмельов С.О.,Шостак О.В.
Біг на 400 м
52.24 II 178/65 1ф6 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Кіровоградська МОН ДЮЦ "Вись" м. Мала Виска Крв     Шурмельов С.О.,Шостак О.В.
52.36 II 177/65 5з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 21.06.2018
 Кіровоградська МОН ДЮЦ "Вись" м. Мала Виска Крв     Шурмельов С.О.,Шостак О.В.
51.81 II 176/65 1ф1 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 02.06.2018
 Кіровоградська МОН ДЮЦ "Вись" м. Мала Виска Крв     Шурмельов С.О.,Шостак О.В.
50.67 I 2ф4 Кубок м. Києва з л\а присвячений завершенню Другої Світової війни Київ 04.05.2018
 Київська ОК ім. І.Піддубного     Шурмельов С.О.
Біг на 800 м
2:05.42 II 178/63 1ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Кіровоградська МОН ДЮЦ "Вись" м. Мала Виска Крв     Шурмельов С.О.,Шостак О.В.
Біг на 400 м з/б (0.840)
57.43 II 2з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Кіровоградська МОН ДЮЦ "Вись" м. Мала Виска Крв     Шурмельов С.О.,Шостак О.В.
57.05 II 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Кіровоградська МОН ДЮЦ "Вись" м. Мала Виска Крв     Шурмельов С.О.,Шостак О.В.
55.65 I 176/65 2ф3 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Кіровоградська МОН ДЮЦ "Вись" м. Мала Виска Крв     Шурмельов С.О.,Шостак О.В.
Естафетний біг 4х100 м
43.75 II  Кіровоградська 2ф2 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 02.06.2018
КУЧЕРЕНКО Веніамін (23.03.2002), БАРАНОВ Денис (11.04.2001), ДЕНИСЮК Св'ятослав (21.09.2000), СЕРДЮК Ярослав (04.07.2000)
Естафетний біг 4х400 м
3:23.30 I  Кіровоградська 1ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 22.09.2018
СЕРДЮК Ярослав (04.07.2000), КУЧЕРЕНКО Веніамін (23.03.2002), ДЕНИСЮК Св'ятослав (21.09.2000), БАРАНОВ Денис (11.04.2001)
3:20.39 I  Кіровоградська 1ф2 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 03.06.2018
ДЕНИСЮК Св'ятослав (21.09.2000), КУЧЕРЕНКО Веніамін (23.03.2002), СЕРДЮК Ярослав (04.07.2000), БАРАНОВ Денис (11.04.2001)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:11.96  Кіровоградська 11ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
ШЕВЧЕНКО Олександр (06.06.2001), БОЛЮК Дмитро (21.01.2001), КУЧЕРЕНКО Веніамін (23.03.2002), БАРАНОВ Денис (11.04.2001)
2:02.24 III  Кіровоградська 2ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
ШЕВЧЕНКО Олександр (06.06.2001), КУЧЕРЕНКО Веніамін (23.03.2002), БОЛЮК Дмитро (21.01.2001), БАРАНОВ Денис (11.04.2001)
Естафетний біг 4х800 м
8:29.21  Кіровоградська 3ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 23.09.2018
МАХИНЯ Ростислав (07.04.2002), ПЕТРЕНКО Дмитро (03.02.2002), БОЛЮК Дмитро (21.01.2001), КУЧЕРЕНКО Веніамін (23.03.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
25.55 III 180/55 2з15 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Кіровоградська МОН ДЮЦ "Вись" м.Мала Виска     Шостак І.О.,Шостак О.
Біг на 400 м
54.63 III 170/59 1двбр1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Кіровоградська МОН ДЮЦ "Вись" м.Мала Виска     Шостак О.
55.97 III 1з13 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 30.01.2017
 Кіровоградська МОН ДЮЦ "Вись" м.Мала Виска     Шостак І.О.,Шостак О.
55.55 III 1ф5 Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики Київ 25.11.2016
 Кіровоградська      Шостак О.
Біг на 800 м
2:09.70 II 170/59 3двбр3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 25.03.2017
 Кіровоградська МОН ДЮЦ "Вись" м.Мала Виска     Шостак О.
2:22.87 I юн 4ф2 Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики Київ 26.11.2016
 Кіровоградська      Шостак О.
Двоборство 400м + 800м
1261 170/59 3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства та п'ятиборства в приміщенні (2002 та мол.) Київ 24.03.2017
 Кіровоградська МОН ДЮЦ "Вись" м.Мала Виска     Шостак О.
54.63 2:09.70

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.06/+2.5 III 1ф6 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
 Кіровоградська МОН ДЮЦ "Вись" м. Мала Виска Крв     Шурмельов С.О.,Шостак О.В.
Біг на 400 м
54.58 III 176/57 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 14.06.2017
 Кіровоградська МОН ДЮЦ "Вись" м.Мала Виска     Шостак О.
53.97 III 176/57 1з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 14.06.2017
 Кіровоградська МОН ДЮЦ "Вись" м.Мала Виска     Шостак О.
Біг на 400 м з/б (0.840)
1:01.48 III 170/57 4ф3 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 18.05.2017
 Кіровоградська МОН ДЮЦ "Вись" м.Мала Виска     Шостак О.
1:01.51 III 170/57 4з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Кіровоградська МОН ДЮЦ"Вись" Мала Виска     Шостак О.
Біг на 400 м з/б (0.762)
58.49 176/58 1ф3 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 29.09.2017
 Кіровоградська МОН ДЮЦ "Вись" м. Мала Виска Крв     Шурмельов С.О.,Шостак О.В.
1:01.28 176/57 2з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 15.06.2017
 Кіровоградська МОН ДЮЦ "Вись" м.Мала Виска     Шостак О.
59.49 176/57 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 15.06.2017
 Кіровоградська МОН ДЮЦ "Вись" м.Мала Виска     Шостак О.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
DNS  Кіровоградська ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Дніпро 30.09.2017
ВАСІН Олександр (30.05.2003), ЛЕВЧЕНКО Максим (28.03.2004), КОВАЛЕНКО Ігор (29.04.2002), КУЧЕРЕНКО Веніамін (23.03.2002)
2:14.32  Кіровоградська 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. та молодші Харкiв 16.06.2017
ЛЕВЧЕНКО Максим (28.03.2004), АРТЕМЕНКО Вадим (01.01.2002), КОВАЛЕНКО Ігор (29.04.2002), КУЧЕРЕНКО Веніамін (23.03.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
58.71 I юн 6ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 28.05.2016
 Кіровоградська МОН РДЮСШ м.Мала Виска     Шостак І.О.,Шостак О.
Біг на 800 м
2:33.83 II юн 9ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
 Кіровоградська МОН РДЮСШ м.Мала Виска     Шостак І.О.,Шостак О.
Біг на 400 м з/б (0.840)
1:03.78 I юн 5ф3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 27.09.2016
 Кіровоградська МОН ДЮЦ "Вись" м.Мала Виска     Шостак І.О.,Шостак О.
Біг на 400 м з/б (0.762)
1:02.44 2ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 19.09.2016
 Кіровоградська МОН РДЮСШ м.Мала Виска     Шостак І.О.,Шостак О.
Біг на 2000 м з/п
7:28.75 I юн 170/54 13ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 10.06.2016
 Кіровоградська МОН РДЮСШ Мала Віска Крв     Шостак І.О.,Шостак О.
Естафетний біг 4х800 м
8:43.69  Кіровоградська 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) Кропивницький 29.09.2016
ВІТЕР Владислав (27.08.2000), ПІДДУБНИЙ Сергій (23.02.2000), ДІЖКОВ Вадим (24.05.2001), КУЧЕРЕНКО Веніамін (23.03.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:05.5h 7з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 18.06.2015
 Кіровоградська С ДЮСШ Маловисківська     Шостак І.О.,Шостак О.
Біг на 800 м
2:37.8h II юн 8ф5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
 Кіровоградська С ДЮСШ Маловисківська     Шостак І.О.,Шостак О.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)