ВІТОВ Руслан
Прізвище: ВІТОВПрізвище Англ: VITOV
Ім'я: РусланІм'я Англ: Ruslan
Дата народження: 07.03.2000 Стать: Ч
ТФЛА: Вінницька
Тренери: Мельничук В. М.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 200 м
DNF ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні Суми 01.02.2020
DNS ф14 Кубок Вінницької області з легкої атлетики Вінниця 21.12.2019
Біг на 400 м
54.10 6ф7 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні Суми 31.01.2020
54.45 2ф3 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 10.01.2020
DNS ф7 Кубок Вінницької області з легкої атлетики Вінниця 20.12.2019
Біг на 800 м
DNF ф3 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 11.01.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
DNF 179/70 ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні Суми 01.02.2020
 Вінницька ШВСМ Він     Мельничук В.М.
DNS ф14 Кубок Вінницької області з легкої атлетики Вінниця 21.12.2019
 Вінницька Вінниця,ВСДЮСШОР Внц     Мельничук В.М.
Біг на 400 м
54.10 II 179/70 6ф7 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні Суми 31.01.2020
 Вінницька ШВСМ Він     Мельничук В.М.
54.45 III 2ф3 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 10.01.2020
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Мельничук В.М.
DNS ф7 Кубок Вінницької області з легкої атлетики Вінниця 20.12.2019
 Вінницька Вінниця,ВСДЮСШОР Внц     Мельничук В.М.
Біг на 800 м
DNF ф3 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 11.01.2020
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Мельничук В.М.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.70 II 178/68 3з4 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Мельничук В.М.
Біг на 400 м
53.54 II 178/68 4з8 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Мельничук В.М.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м з/б (0.914)
57.67 II 179/70 6ф1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Мельничук В.М.
57.86 II 179/70 3з2 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Мельничук В.М.
58.08 II 179/70 5ф1 ХІV літня Універсіада України Кропивницький 25.05.2019
 Вінницька ДОНУ     Мельничук В.М.
Естафетний біг 4х400 м
3:25.30 II  Вінницька 2ф1 ХІV літня Універсіада України Кропивницький 26.05.2019
НЕДОСНОВАНИЙ Олександр (12.09.1997), ВІТОВ Руслан (07.03.2000), КОВАЛЬЧУК Андрій (07.12.1997), ПАВЛОВИЧ Євген (17.12.1995)
3:27.23 II  Вінницька 4ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
КОВАЛЬЧУК Андрій (07.12.1997), ПІДРУЧНИЙ Вадим (23.03.2000), ВІТОВ Руслан (07.03.2000), НЕДОСНОВАНИЙ Олександр (12.09.1997)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.60 II 178/67 3з15 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 07.02.2018
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Мельничук В.М.,Книш М.М.
24.7h II 1ф6 Чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики у приміщенні Вінниця 13.01.2018
 Вінницька Вінниця,ВСДЮСШОР Внц     Мельничук В.М.
DNS ф3 ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" Київ 10.01.2018
 Вінницька К СДЮСШОР "Колос" Він     Мельничук В.М.,Книш М.
Біг на 400 м
53.68 II 177/67 3з3 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 06.02.2018
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Мельничук В.М.,Книш М.М.
53.7h II 2ф2 Чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики у приміщенні Вінниця 12.01.2018
 Вінницька Вінниця,ВСДЮСШОР Внц     Мельничук В.М.
53.83 II 178/68 2ф3 ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" Київ 09.01.2018
 Вінницька К СДЮСШОР "Колос" Він     Мельничук В.М.,Книш М.
Естафетний біг 4х200 м
1:41.90  Вінницька 13ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 07.02.2018
ІЩУК Олександр (29.01.1999), СОСНИЦЬКИЙ Ілля (25.07.1999), ПІДРУЧНИЙ Вадим (23.03.2000), ВІТОВ Руслан (07.03.2000)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
DNF 178/78 ф3 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 02.06.2018
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Мельничук В.М.,Книш М.М.
Біг на 200 м з/б (0.914)
27.14/+0.1 4ф1 Матчева зустріч міст України «Сила міст - 5», Кубок м. Вінниці з бар’єрного бігу «Golden Hurdles» присвячених Дню Європи у м. Вінниці Вінниця 19.05.2018
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Мельничук В.М.,Книш М.М.
Біг на 400 м з/б (0.914)
58.07 II 178/67 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 22.06.2018
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Мельничук В.М.
58.25 II 178/67 2з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 22.06.2018
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Мельничук В.М.
58.15 II 178/68 3ф1 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 03.06.2018
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Мельничук В.М.,Книш М.М.
Естафетний біг 4х100 м
46.96 I юн  Вінницька 5ф1 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 02.06.2018
ВІТОВ Руслан (07.03.2000), СІКОРСЬКИЙ Дмитро (26.01.2000), ІЩУК Олександр (29.01.1999), КОРОЛЬ Олексій (24.07.1999)
Естафетний біг 4х400 м
3:39.36 III  Вінницька 6ф1 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 03.06.2018
ІЩУК Олександр (29.01.1999), ПІДРУЧНИЙ Вадим (23.03.2000), СОСНИЦЬКИЙ Ілля (25.07.1999), ВІТОВ Руслан (07.03.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.49 II 178/66 3з1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 15.02.2017
 Вінницька К СДЮСШОР     Мельничук В.М.
24.73 II 178/66 3з6 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Мельничук В.М.
Біг на 400 м
53.65 II 178/66 3з2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 14.02.2017
 Вінницька К СДЮСШОР     Мельничук В.М.
DQ 162.7 з8 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 30.01.2017
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Мельничук В.М.
Естафетний біг 4х200 м
1:36.12  Вінницька 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 15.02.2017
КОРОЛЬ Олексій (24.07.1999), ВІТОВ Руслан (07.03.2000), СТРУЧАЛІН Іван (13.05.1999), ВИСОЦЬКИЙ Дмитро (23.09.1998)
Естафетний біг 4х400 м
3:29.74  Вінницька 12ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді Суми 19.02.2017
ДЕНИСЮК Денис (21.01.1995), ПАВЛОВИЧ Євген (17.12.1995), ВІТОВ Руслан (07.03.2000), КОВАЛЬЧУК Андрій (07.12.1997)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:14.2h  Вінницька 14ф5 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 01.02.2017
БОДЗЯК Віталій (02.05.2000), ПЕТРУК Петро (11.01.2001), СІКОРСЬКИЙ Дмитро (26.01.2000), ВІТОВ Руслан (07.03.2000)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.33/+0.9 III 177/67 3з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 19.06.2017
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Мельничук В.М.
23.93/+1.5 III 177/67 6ф5 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 18.05.2017
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Мельничук В.М.
24.17/+0.3 III 177/67 8пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Мельничук В.М.
24.54/-0.2 III 177/67 1з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Мельничук В.М.
Біг на 400 м
53.31 II 177/67 4з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 26.06.2017
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Мельничук В.М.
53.48 II 177/67 3з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Мельничук В.М.
52.80 II 177/67 5пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Мельничук В.М.
53.24 II 177/67 6ф4 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 17.05.2017
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Мельничук В.М.
53.35 II 177/67 4пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Мельничук В.М.
53.12 II 177/67 2з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Вінницька К ВСДЮСШОР Внц     Мельничук В.М.
Естафетний біг 4х100 м
45.04 III  Вінницька 6ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 28.06.2017
ТАРАН Василь (14.01.1999), ГОНЧАРУК Владислав (20.09.1998), ВІТОВ Руслан (07.03.2000), КАМОЦЬКИЙ Олександр (21.12.1998)
Естафетний біг 4х400 м
3:35.81 III  Вінницька 9ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 28.06.2017
ВІТОВ Руслан (07.03.2000), КАМОЦЬКИЙ Олександр (21.12.1998), ШАМРАЙ Олексій (22.02.1999), КРАКОВЕЦЬКИЙ Андрій (23.04.2000)
3:39.62 III  Вінницька 5ф1 Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Київ 20.05.2017
СІКОРСЬКИЙ Дмитро (26.01.2000), ШАМРАЙ Олексій (22.02.1999), КАМОЦЬКИЙ Олександр (21.12.1998), ВІТОВ Руслан (07.03.2000)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:08.88 III юн  Вінницька 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 20.06.2017
ЗНАМІРОВСЬКИЙ Владислав (18.03.2000), СІКОРСЬКИЙ Дмитро (26.01.2000), КРАКОВЕЦЬКИЙ Андрій (23.04.2000), ВІТОВ Руслан (07.03.2000)
2:06.97 II юн  Вінницька 5ф2 Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Київ 20.05.2017
ЗНАМІРОВСЬКИЙ Владислав (18.03.2000), РИМАР Богдан (29.06.2000), ВІТОВ Руслан (07.03.2000), СІКОРСЬКИЙ Дмитро (26.01.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
57.7h I юн 5з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 18.06.2015
 Вінницька К СДЮСШОР     Ткач В.,Мельничук В.М.
Біг на 800 м
2:15.6h III 5ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
 Вінницька К СДЮСШОР     Ткач В.,Мельничук В.М.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)