КОНЯШИН Олег
Прізвище: КОНЯШИНПрізвище Англ: KONYASHYN
Ім'я: ОлегІм'я Англ: Oleh
Дата народження: 04.04.2001 Стать: Ч
ТФЛА: Херсонська
ФСТ: МОН
Клуб: ХВУФК
Тренери: Харченко С. М.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
7.20 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
7.24 3з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.20 I 170/76 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Херсонська МОН ХВУФК     Харченко С.М.
7.24 I 170/76 3з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Херсонська МОН ХВУФК     Харченко С.М.
Естафетний біг 4х200 м
1:33.78  Херсонська 5ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
КОНЯШИН Олег (04.04.2001), БОГДАН Ілля (13.11.2002), БАЧУК Станіслав (08.10.2001), КРЮЧКОВ Денис (28.11.2001)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.20 I 180/70 7ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Херсонська МОН ХВУФК     Харченко С.м.
7.19 I 180/70 1з3 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Херсонська МОН ХВУФК     Харченко С.м.
DNS з1 Чемпіонат міста Києва з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів та юнаків (2000-01, 2002-03 р.р.) Київ 16.01.2019
 Херсонська МОН ХВУФК     Харченко С.м.
7.35 II 2з3 XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" Київ 11.01.2019
 Херсонська МОН ХВУФК     Харченко С.м.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.27/+3.1 I 180/73 5з1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 28.06.2019
 Херсонська МОН ХВУФК     Харченко С.М.
11.31/+2.6 I 180/73 6пф2 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 28.06.2019
 Херсонська МОН ХВУФК     Харченко С.М.
Біг на 200 м
24.05/+0.9 III 180/73 4з2 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 Херсонська МОН ХВУФК     Харченко С.М.
Естафетний біг 4х100 м
43.38 II  Херсонська 1ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
КОНЯШИН Олег (04.04.2001), КРЮЧКОВ Денис (28.11.2001), МІЛОШИК Вадим (25.02.2002), ХАРЧЕНКО Іван (26.01.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.14 I 170/70 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Херсонська МОН ХВУФК     Харченко С.м.
7.20 I 170/70 2пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Херсонська МОН ХВУФК     Харченко С.м.
7.23 I 170/70 1з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Херсонська МОН ХВУФК     Харченко С.м.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:05.78  Херсонська 3ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 01.02.2018
КОНЯШИН Олег (04.04.2001), МІЛОШИК Вадим (25.02.2002), ПРЯЧИК Дмитро (22.02.2002), МАСТЮК Олександр (28.03.2001)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.85/0.0 III 1ф1 Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юніорів та юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та смт. Лазурне 04.11.2018
 Херсонська МОН ХВУФК     Харченко С.м.
11.65/-2.0 II 180/70 1з5 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Херсонська МОН ХВУФК     Харченко С.м.
11.54/-0.5 II 180/70 5ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Херсонська МОН ХВУФК     Харченко С.м.
11.59/-0.7 II 180/70 1з1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Херсонська МОН ХВУФК     Харченко С.м.
Біг на 200 м
24.30/0.0 III 2ф3 Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юніорів та юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та смт. Лазурне 03.11.2018
 Херсонська МОН ХВУФК     Харченко С.м.
23.93/-0.5 III 180/70 3ф7 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Херсонська МОН ХВУФК     Харченко С.м.
24.05/-2.4 III 180/70 6ф10 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Херсонська МОН ХВУФК     Харченко С.м.
1347 3 Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юніорів та юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та смт. Лазурне 03.11.2018
 Херсонська МОН ХВУФК     Харченко С.м.
24.30/0.0 11.85/0.0
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:03.98 III  Херсонська 4ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
КОНЯШИН Олег (04.04.2001), КРЮЧКОВ Денис (28.11.2001), СЯБРО Віталій (06.07.2003), МАСТЮК Олександр (28.03.2001)
2:03.33 III  Херсонська 1ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 22.09.2018
КРЮЧКОВ Денис (28.11.2001), КОНЯШИН Олег (04.04.2001), СЯБРО Віталій (06.07.2003), МАСТЮК Олександр (28.03.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.41/+1.2 II 178/67 2з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Херсонська У ХВУФК     Харченко С.м.
11.37/+0.1 II 178/67 3пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Херсонська У ХВУФК     Харченко С.м.
DNF 178/55 з2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 17.05.2017
 Херсонська У ХВУФК     Харченко С.м.
Біг на 200 м
23.78/+0.6 II 178/67 3з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 19.06.2017
 Херсонська У ХВУФК     Харченко С.м.
23.89/+1.3 III 178/66 3ф4 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 18.05.2017
 Херсонська У ХВУФК     Харченко С.м.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:05.85 I юн  Херсонська 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 20.06.2017
КОНЯШИН Олег (04.04.2001), СТАРОВОЙТОВ Владислав (12.01.2000), МАСТЮК Олександр (28.03.2001), МАРТІРОСЯН Едуард (13.07.2000)
DNF  Херсонська ф1 Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Київ 20.05.2017
КОНЯШИН Олег (04.04.2001), ХАРЧЕНКО Іван (26.01.2002), МІЛОШИК Вадим (25.02.2002), ПРЯЧНИК Дмитро (22.02.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.94 III 5двбр2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Херсонська У ХВУФК     Харченко С.м.
Біг на 200 м
26.51 III 2двбр8 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 04.03.2016
 Херсонська У ХВУФК     Харченко С.м.
Двоборство 60м + 200м
1012 24 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Херсонська У ХВУФК     Харченко С.м.
7.94 26.51

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.66/0.0 II 1ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 19.09.2016
 Херсонська У ХВУФК     Харченко С.м.
11.62/-0.4 II 1з6 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 19.09.2016
 Херсонська У ХВУФК     Харченко С.м.
12.15/-0.2 III 176/58 2з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 10.06.2016
 Херсонська У ХВУФК     Харченко С.м.
Біг на 200 м
24.13/+2.2 III 2ф6 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 20.09.2016
 Херсонська У ХВУФК     Харченко С.м.
24.85/-0.1 III 176/58 2ф8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 11.06.2016
 Херсонська У ХВУФК     Харченко С.м.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:07.88 II юн  Херсонська 2ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 20.09.2016
КОНЯШИН Олег (04.04.2001), МІЛОШИК Вадим (25.02.2002), МАСТЮК Олександр (28.03.2001), ПРЯЧИК Дмитро (22.02.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.97/-0.1 II юн 6ф4 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 20.09.2015
 Херсонська У ХВУФК     Харченко С.
12.4h I юн 5з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 18.06.2015
 Херсонська У МДЮСШ "Україна" Херсон     Харченко С.
Біг на 200 м
26.25/+0.6 I юн 4ф1 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 21.09.2015
 Херсонська У ХВУФК     Харченко С.
26.3h I юн 6ф7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
 Херсонська У МДЮСШ "Україна" Херсон     Харченко С.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:14.0h  Херсонська 9ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
МІЛОШИК Вадим (25.02.2002), КОНЯШИН Олег (04.04.2001), МАРТИРОСЯН Єдуард (13.07.2000), ФЕДОРОВ Віталій (21.03.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)