КРАВЧУК Дмитро
Прізвище: КРАВЧУКПрізвище Англ: KRAVCHUK
Ім'я: ДмитроІм'я Англ: Dmytro
Дата народження: 16.01.2000 Стать: Ч
ТФЛА: Рівненська
ФСТ: МОН
Клуб: ОСДЮСШОР Рвн
Тренери: Алембіта Я. Д.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.40 II 177/71 3з2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 06.02.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Алембіта Я.Д.
Біг на 200 м
24.22 I 177/75 2з15 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 07.02.2018
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Алембіта Я.Д.
Естафетний біг 4х200 м
1:34.10  Рівненська 5ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 07.02.2018
ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001), ДІДУХ Ігор (03.01.2000), ВІТРУК Артем (02.05.1999), КРАВЧУК Дмитро (16.01.2000)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.43/+2.4 II 177/78 4з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Алембіта Я.Д.
11.37/+0.1 II 177/78 5пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Алембіта Я.Д.
11.95/-0.7 III 177/77 5з2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 17.05.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Алембіта Я.Д.
Біг на 200 м
23.11/+2.4 II 177/77 1з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 19.06.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Алембіта Я.Д.
23.00/+1.8 I 177/77 4пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 19.06.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Алембіта Я.Д.
23.70/+1.5 II 177/77 1ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 18.05.2017
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Алембіта Я.Д.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:00.00 II  Рівненська 1ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 20.06.2017
ДІДУХ Ігор (03.01.2000), КРАВЧУК Дмитро (16.01.2000), ЮСЬКОВ Юрій (05.05.2000), ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
DNS з9 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Алембіта Я.Д.
Біг на 200 м
25.52 III 4з9 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Алембіта Я.Д.
Біг на 400 м
57.35 I юн 4з4 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Алембіта Я.Д.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:09.2h  Рівненська 7ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
ДОЛГУШИН Роман (04.06.1999), КРАВЧУК Дмитро (16.01.2000), ЖИЛІНСЬКИЙ Назарій (12.01.1999), ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.05/+0.4 III 6ф6 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) Луцьк 25.09.2015
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Алембіта Я.Д.
12.15/-0.2 III 2ф2 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 20.09.2015
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Алембіта Я.Д.
11.8h III 4з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 18.06.2015
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     ,Бугайчук М.П.
Біг на 200 м
24.96/-1.3 III 4ф4 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) Луцьк 26.09.2015
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Алембіта Я.Д.
24.38/+0.2 III 2ф6 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 21.09.2015
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     Алембіта Я.Д.
23.9h III 2ф5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
 Рівненська МОН ОСДЮСШОР Рвн     ,Бугайчук М.П.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:10.06 III юн  Рівненська 9ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) Луцьк 26.09.2015
КРАВЧУК Дмитро (16.01.2000), СОЛОВЕЙ Михайло (27.04.1998), ХАРЕЧКО Владислав (13.10.1998), ЖИЛІНСЬКИЙ Назарій (12.01.1999)
2:11.77  Рівненська 5ф2 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 21.09.2015
ДІДУХ Ігор (03.01.2000), БЛАЖЕННИЙ Віктор (09.06.2000), КРАВЧУК Дмитро (16.01.2000), ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001)
2:11.5h  Рівненська 5ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
ГОСТЯЄВ Максим (25.01.2000), ДІДУХ Ігор (03.01.2000), КРАВЧУК Дмитро (16.01.2000), БЛАЖЕННИЙ Віктор (09.06.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)