МАРТИНЕНКО Микита
Прізвище: МАРТИНЕНКОПрізвище Англ: MARTYNENKO
Ім'я: МикитаІм'я Англ: Mykyta
Дата народження: 20.02.2000 Стать: Ч
ТФЛА: Дніпропетровська
Клуб: МК ДЮСШ Дпр
Тренери: Ходасевич О. О., Ходасевич Л. С.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.43 II 183/75 5--Пре-кваліфікація-6 Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді Суми 07.02.2019
 Дніпропетровська КПНЗ МК ДЮСШ Днп     Ходасевич О.О.,Ходасевич Л.С.
7.28 II 183/75 3з2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Дніпропетровська КПНЗ МК ДЮСШ Днп     Ходасевич О.О.,Ходасевич Л.С.
7.35 II 183/75 7ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Дніпропетровська КПНЗ МК ДЮСШ Днп     Ходасевич О.О.,Ходасевич Л.С.
Біг на 200 м
DNF 183/75 з4 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 Дніпропетровська КПНЗ МК ДЮСШ Днп     Ходасевич О.О.,Ходасевич Л.С.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.86/+1.1 III 182/74 6з4 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 28.06.2019
 Дніпропетровська МК ДЮСШ Дпр     Ходасевич О.О.,Ходасевич Л.С.
DNS з2 Чемпіонат України серед молоді Кропивницький 22.06.2019
 Дніпропетровська МК ДЮСШ Дпр     Ходасевич О.О.,Ходасевич Л.С.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
DNF 183/73 ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 06.02.2018
 Дніпропетровська КДЮСШ "Локомотив" Днп     Ходасевич О.О.,Ходасевич Л.С.
7.24 I 183/73 2з6 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 06.02.2018
 Дніпропетровська КДЮСШ "Локомотив" Днп     Ходасевич О.О.,Ходасевич Л.С.
7.27 II 4з9 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні Суми 27.01.2018
 Дніпропетровська КДЮСШ "Локомотив" Днп     Ходасевич О.О.
7.20 I 182/71 3ф1 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні Бровари 16.12.2017
 Дніпропетровська КДЮСШ "Локомотив" Днп     Ходасевич О.О.
7.27 II 182/71 1з19 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні Бровари 16.12.2017
 Дніпропетровська КДЮСШ "Локомотив" Днп     Ходасевич О.О.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.43/0.0 II 183/70 5пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 21.06.2018
 Дніпропетровська КПНЗ МК ДЮСШ Днп     Ходасевич О.О.,Ходасевич Л.С.
11.48/+0.7 II 183/70 4з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 21.06.2018
 Дніпропетровська КПНЗ МК ДЮСШ Днп     Ходасевич О.О.,Ходасевич Л.С.
11.51/-2.4 II 183/72 2з3 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 02.06.2018
 Дніпропетровська КПНЗ МК ДЮСШ Днп     Ходасевич О.О.,Ходасевич Л.С.
Біг на 200 м
DNF 183/70 з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 22.06.2018
 Дніпропетровська КПНЗ МК ДЮСШ Днп     Ходасевич О.О.,Ходасевич Л.С.
Естафетний біг 4х100 м
43.56 II  Дніпропетровська 2ф1 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 02.06.2018
ЗАБОГОНСЬКИЙ Олександр (14.12.1999), БАСОВ Михайло (22.05.2000), МАРТИНЕНКО Микита (20.02.2000), КАЩЕНКО Даниїл (11.02.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.34 II 179/69 2з6 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 14.02.2017
 Дніпропетровська КДЮСШ "Локомотив" Днп     Ходасевич О.О.
7.47 II 7ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Дніпропетровська КДЮСШ "Локомотив" Днп     Ходасевич О.О.,Капітонов Г.с.
7.36 II 2пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Дніпропетровська КДЮСШ "Локомотив" Днп     Ходасевич О.О.,Капітонов Г.с.
7.33 II 1з1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 30.01.2017
 Дніпропетровська КДЮСШ "Локомотив" Днп     Ходасевич О.О.,Капітонов Г.с.
7.50 II 4з3 Відкритий Чемпіонат Запорізької області з легкої атлетики в приміщенні. Запоріжжя 14.01.2017
 Дніпропетровська У КДЮСШ "Локомотив" Днп     Бр. Ходасевич
7.43 II 2ф2 Відкрита першість СДЮШОР з л/а СК"Металург". "Різдвяні старти" на призи Заслужених майстрів спорту України О.Повх та М.Рємєнь. Запоріжжя 24.12.2016
 Дніпропетровська У-Д КДЮСШ "Локомотив" Днп     Бр. Ходасевич
7.50 II 1з4 Відкрита першість СДЮШОР з л/а СК"Металург". "Різдвяні старти" на призи Заслужених майстрів спорту України О.Повх та М.Рємєнь. Запоріжжя 24.12.2016
 Дніпропетровська У-Д КДЮСШ "Локомотив" Днп     Бр. Ходасевич
Біг на 200 м
DNS з4 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 15.02.2017
 Дніпропетровська КДЮСШ "Локомотив" Днп     Ходасевич О.О.
Естафетний біг 4х200 м
1:33.47  Дніпропетровська 2ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 15.02.2017
ІЖИН Владислав (14.03.2000), МАРТИНЕНКО Микита (20.02.2000), КОВАЛЬ Микита (18.02.1999), ЗУЄНОК Едуард (13.11.1998)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:08.2h II юн  Дніпропетровська 4ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 01.02.2017
МАРТИНЕНКО Микита (20.02.2000), ІЖИН Владислав (14.03.2000), ПЛАСТУН Володимир (17.02.2001), КРАСНООКИЙ Юрій (07.09.2000)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.32/+0.1 I 181/70 3пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Дніпропетровська КДЮСШ "Локомотив" Днп     Ходасевич О.О.,Капітонов Г.с.
11.32/+0.3 I 181/70 2з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Дніпропетровська КДЮСШ "Локомотив" Днп     Ходасевич О.О.,Капітонов Г.с.
11.29/0.0 I 181/71 1ф1 Легкоатлетичний турнір серед юнаків і дівчат 2000-2001, 2002-2003р.н. і молодші "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" на призи призерів Олімпійських Ігор та чемпіонів Світу. Дніпро 09.06.2017
 Дніпропетровська ДЮСШ "Локомотив" Днп     Ходасевич О.О.
11.43/0.0 II 181/71 1з4 Легкоатлетичний турнір серед юнаків і дівчат 2000-2001, 2002-2003р.н. і молодші "Олімпійське сузір'я Придніпров'я" на призи призерів Олімпійських Ігор та чемпіонів Світу. Дніпро 09.06.2017
 Дніпропетровська ДЮСШ "Локомотив" Днп     Ходасевич О.О.
11.60/+2.2 II 180/70 3з3 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 17.05.2017
 Дніпропетровська КДЮСШ "Локомотив" Днп     Ходасевич О.О.,Капітонов Г.с.
11.74/+0.1 II 181/70 6пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Дніпропетровська КДЮСШ "Локомотив" Днп     Ходасевич О.О.,Капітонов Г.с.
11.79/0.0 III 181/70 3з8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Дніпропетровська КДЮСШ "Локомотив" Днп     Ходасевич О.О.,Капітонов Г.с.
Біг на 200 м
23.79/+1.3 II 180/70 1ф4 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 18.05.2017
 Дніпропетровська КДЮСШ "Локомотив" Днп     Ходасевич О.О.,Капітонов Г.с.
24.60/-0.2 III 180/70 3з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Дніпропетровська КДЮСШ "Локомотив" Днп     Ходасевич О.О.,Капітонов Г.с.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
DQ 170.7  Дніпропетровська ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 20.06.2017
МАРТИНЕНКО Микита (20.02.2000), СТЕЦЮРЕНКО Ілля (18.07.2001), ІЖИН Владислав (14.03.2000), КРАСНООКИЙ Юрій (07.09.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.43 II 3з8 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Дніпропетровська У КДЮСШ "Локомотив" Днп     Ходасевич О.О.
Біг на 200 м
25.02 II 2з20 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
 Дніпропетровська У КДЮСШ "Локомотив" Днп     Ходасевич О.О.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.80/+1.2 III 4з4 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 26.09.2016
 Дніпропетровська КДЮСШ "Локомотив" Днп     Ходасевич О.О.,Капітонов Г.с.
11.59/-0.6 II 5пф3 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Дніпропетровська У КДЮСШ "Локомотив" Днп     Ходасевич О.О.,Капітонов Г.с.
11.51/+1.2 II 180/71 3з6 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Дніпропетровська У КДЮСШ "Локомотив" Днп     Ходасевич О.О.,Капітонов Г.с.
11.94/+0.4 III 6з7 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 28.05.2016
 Дніпропетровська У КДЮСШ "Локомотив" Днп     Ходасевич О.О.,Капітонов Г.с.
Біг на 200 м
24.19/+0.1 III 180/71 5з4 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 28.06.2016
 Дніпропетровська У КДЮСШ "Локомотив" Днп     Ходасевич О.О.,Капітонов Г.с.
DNS ф9 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
 Дніпропетровська У КДЮСШ "Локомотив" Днп     Ходасевич О.О.,Капітонов Г.с.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.93/-0.2 III 4ф6 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 20.09.2015
 Дніпропетровська КДЮСШ "Локомотив" Днп     Ходасевич О.О.
11.7h III 1з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 18.06.2015
 Дніпропетровська У КДЮСШ "Локомотив" Днп     Ходасевич О.О.
Біг на 200 м
24.53/+0.7 III 3ф4 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 21.09.2015
 Дніпропетровська КДЮСШ "Локомотив" Днп     Ходасевич О.О.
24.8h III 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
 Дніпропетровська У КДЮСШ "Локомотив" Днп     Ходасевич О.О.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
DQ 170.7  Дніпропетровська ф2 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 21.09.2015
МАРТИНЕНКО Микита (20.02.2000), ТОКАРЕВ Гліб (14.01.2000), КРАСНООКИЙ Юрій (07.09.2000), СОЛОВЙОВ Владислав (28.07.2000)
2:11.8h  Дніпропетровська 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
МАРТИНЕНКО Микита (20.02.2000), ІЖИН Владислав (14.03.2000), ПЛАСТУН Володимир (17.02.2001), СОЛОВЙОВ Владислав (28.07.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)