МУЗИЧЕНКО Максим
Прізвище: МУЗИЧЕНКОПрізвище Англ: MUZYCHENKO
Ім'я: МаксимІм'я Англ: Maksym
Дата народження: 08.05.2000 Стать: Ч
ТФЛА: Черкаська
Тренери: Юнак Л. П.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.30 II 175/66 3з8 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 06.02.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.П.
Біг на 200 м
23.62 I 175/66 1з8 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 07.02.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.П.
Естафетний біг 4х200 м
1:34.53  Черкаська 6ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 07.02.2018
ЗІНЧЕНКО Панас (22.06.2001), ДЕЙНЕГА Віталій (09.05.1999), РЕБОЙЧУК Сергій (09.10.1999), МУЗИЧЕНКО Максим (08.05.2000)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.78/-1.4 III 174/67 3з6 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 02.06.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.П.
Біг на 200 м
DNS ф8 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 03.06.2018
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.П.
Естафетний біг 4х100 м
45.10 III  Черкаська 5ф2 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 02.06.2018
ПЕТРЕНКО Іван (19.01.2000), ГОЛУБОВИЧ Ростислав (14.04.2002), РЕБОЙЧУК Сергій (09.10.1999), МУЗИЧЕНКО Максим (08.05.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.42 II 6пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Ткачук М.,Юнак Л.
7.43 II 2з1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 30.01.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Ткачук М.,Юнак Л.
7.10 I 5ф1 Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики Київ 25.11.2016
 Черкаська МОН ДЮСШ м.Умань Чрк     Морванюк С
7.30 II 1з10 Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики Київ 25.11.2016
 Черкаська МОН ДЮСШ м.Умань Чрк     Морванюк С
Біг на 200 м
DNS з22 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Ткачук М.,Юнак Л.
DNS ф1 Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики Київ 26.11.2016
 Черкаська МОН ДЮСШ м.Умань Чрк     Морванюк С

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.54/-2.4 II 175/66 4пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 26.06.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Морванюк С.А.,Юнак Л.П.
11.37/+0.2 II 175/66 3з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 26.06.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Морванюк С.А.,Юнак Л.П.
11.25/+1.7 I 175/66 2ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 17.05.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Ткачук М.,Юнак Л.
11.32/-0.7 I 175/66 1з2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 17.05.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Ткачук М.,Юнак Л.
11.28/0.0 I 174/66 1з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.,Ткачук М.
11.52/0.0 II 174/66 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.,Ткачук М.
11.57/0.0 II 174/66 3пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.,Ткачук М.
Біг на 200 м
22.94/-1.0 I 175/65 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 28.06.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Морванюк С.А.,Юнак Л.П.
23.40/+2.1 II 175/65 1з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.06.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Морванюк С.А.,Юнак Л.П.
22.79/-0.2 I 175/65 2пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.06.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Морванюк С.А.,Юнак Л.П.
22.59/+1.2 I 168/75 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 20.06.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Ткачук М.,Юнак Л.П.
22.88/+0.6 I 168/75 1з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 19.06.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Ткачук М.,Юнак Л.П.
22.59/+0.1 I 168/75 2пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 19.06.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Ткачук М.,Юнак Л.П.
22.66/+1.7 I 175/66 3ф7 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 18.05.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Ткачук М.,Юнак Л.
23.27/+0.7 II 175/66 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 27.04.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.,Ткачук М.
23.77/-1.1 II 175/66 2з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.,Ткачук М.
23.37/0.0 II 175/66 2пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Черкаська МОН ОСДЮСШОР Чрк     Юнак Л.,Ткачук М.
Естафетний біг 4х100 м
43.45 II  Черкаська 2ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 28.06.2017
СОСНА Дмитро (10.10.1998), ДЕЙНЕГА Віталій (09.05.1999), МУЗИЧЕНКО Максим (08.05.2000), САВЕНКО Олександр (09.07.2000)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:02.46 III  Черкаська 3ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 20.06.2017
МУЗИЧЕНКО Максим (08.05.2000), САВЕНКО Олександр (09.07.2000), СТЕКЦОВ Олександр (08.04.2000), КАЛІНІН Назар (18.06.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.34 II 1двбр4 Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні Київ 21.03.2015
 Черкаська МОН ДЮСШ №1 м.Умань     Ткачук М.
7.41 III 2з13 Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла Київ 29.11.2014
 Черкаська МОН      Ткачук М.
7.42 III 4ф1 Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла Київ 29.11.2014
 Черкаська МОН      Ткачук М.
Біг на 200 м
23.52 I 2двбр4 Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні Київ 22.03.2015
 Черкаська МОН ДЮСШ №1 м.Умань     Ткачук М.
24.78 II 2з20 Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла Київ 30.11.2014
 Черкаська МОН      Ткачук М.
Двоборство 60м + 200м
1549 2 Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні Київ 21.03.2015
 Черкаська МОН ДЮСШ №1 м.Умань     Ткачук М.
7.34 23.52

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.93/-0.2 III 5ф6 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 20.09.2015
 Черкаська МОН ДЮСШ №1 м.Умань     Ткачук М.
11.4h II 1з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 18.06.2015
 Черкаська МОН-У ДЮСШ     Ткачук М.
11.4h II 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 18.06.2015
 Черкаська МОН-У ДЮСШ     Ткачук М.
11.4h II 172/63 1з10 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 28.04.2015
 Черкаська МОН ДЮСШ №1 м.Умань     Ткачук М.
11.79 III 172/63 7ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 28.04.2015
 Черкаська МОН ДЮСШ №1 м.Умань     Ткачук М.
Біг на 200 м
DNS ф7 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 21.09.2015
 Черкаська МОН ДЮСШ №1 м.Умань     Ткачук М.
23.2h II 1ф7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
 Черкаська МОН-У ДЮСШ     Ткачук М.
DNS ф7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 29.04.2015
 Черкаська МОН ДЮСШ №1 м.Умань     Ткачук М.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:06.8h II юн  Черкаська 1ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
САВЕНКО Олександр (09.07.2000), МУЗИЧЕНКО Максим (08.05.2000), КОВАЛЕНКО Андрій (04.11.2000), КАЛІНІН Назар (18.06.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.33 II 1двбр3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1999-00 р.н.) з двоборств в приміщенні Київ 22.03.2014
 Черкаська МОН ДЮСШ №1 м.Умань     Ткачук М.
Біг на 200 м
24.13 I 2двбр5 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1999-00 р.н.) з двоборств в приміщенні Київ 23.03.2014
 Черкаська МОН ДЮСШ №1 м.Умань     Ткачук М.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.80/+0.8 III 3з6 Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше Кіровоград 01.10.2014
 Черкаська МОН ДЮСШ №1 м.Умань     Ткачук М.
11.59/+1.4 II 3з1 Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) Київ 15.05.2014
 Черкаська МОН ДЮСШ м.Умань     Ткачук М.
11.69/+1.3 II 7пф3 Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) Київ 15.05.2014
 Черкаська МОН ДЮСШ м.Умань     Ткачук М.
Біг на 200 м
DNS ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше Кіровоград 02.10.2014
 Черкаська МОН ДЮСШ №1 м.Умань     Ткачук М.
DNS з9 Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) Київ 16.05.2014
 Черкаська МОН ДЮСШ м.Умань     Ткачук М.