ДАЮК Артем
Прізвище: ДАЮКПрізвище Англ: DAYUK
Ім'я: АртемІм'я Англ: Artem
Дата народження: 24.01.1999 Стать: Ч
ТФЛА: Харківська
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.66 III 1з8 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше Суми 01.03.2016
 Харкiвська ДЮСШ Золочівська     Ломакін В.М.,Бодрови В.В. та Н.Д.
7.56 II 6ф2 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше Суми 01.03.2016
 Харкiвська ДЮСШ Золочівська     Ломакін В.М.,Бодрови В.В. та Н.Д.
7.62 II 4з3 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів Суми 12.02.2016
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Бодрови В.В. та Н.Д.,Ломакін В.М.
Біг на 200 м
24.25 II 2ф11 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Юрія Білонога серед юнаків 1999 р.н. та молодше Суми 02.03.2016
 Харкiвська ДЮСШ Золочівська     Ломакін В.М.,Бодрови В.В. та Н.Д.
24.33 II 4з11 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів Суми 13.02.2016
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Бодрови В.В. та Н.Д.,Ломакін В.М.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.31 II 178/65 3з5 Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні Суми 06.02.2015
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Бодрови В.В. та Н.Д.,Ломакін В.М.
7.23 II 178/65 2ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Запоріжжя 30.01.2015
 Харкiвська Д ДЮСШ Золочівська     Бодрова В.В.,Бодрова Н.Д.,Ломакін В.М.
7.25 II 178/65 1з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Запоріжжя 30.01.2015
 Харкiвська Д ДЮСШ Золочівська     Бодрова В.В.,Бодрова Н.Д.,Ломакін В.М.
Біг на 200 м
23.37 I 178/65 2з12 Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні Суми 07.02.2015
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Бодрови В.В. та Н.Д.,Ломакін В.М.
24.10 I 1з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Запоріжжя 31.01.2015
 Харкiвська Д ДЮСШ Золочівська     Бодрова В.В.,Бодрова Н.Д.,Ломакін В.М.
23.88 I 1ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Запоріжжя 31.01.2015
 Харкiвська Д ДЮСШ Золочівська     Бодрова В.В.,Бодрова Н.Д.,Ломакін В.М.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:10.8h  Харкiвська 8ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Запоріжжя 31.01.2015
ДАЮК Артем (24.01.1999), РЕЗАНКОВ Сергій (04.02.1998), ЄНА Максим (03.11.1998), ЮХИМЕЦЬ Віталій (08.05.1999)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.59/+0.5 II 4ф7 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) Луцьк 25.09.2015
 Харкiвська Д ДЮСШ Золочівська     Бодрови В.В. та Н.Д.,Ломакін В.М.
11.32/+2.5 I 180/70 1з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 25.06.2015
 Харкiвська Д ДЮСШ Золочівська     Бодрови В.В. та Н.Д.,Ломакін В.М.
11.37/+1.1 II 180/70 5ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 25.06.2015
 Харкiвська Д ДЮСШ Золочівська     Бодрови В.В. та Н.Д.,Ломакін В.М.
11.4h II 180/69 4з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Харків 15.06.2015
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Бодрови В.В. та Н.Д.,Ломакін В.М.
11.39/+0.6 II 4з3 Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - I етап Харків 21.05.2015
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Бодрови В.В. та Н.Д.,Ломакін В.М.
11.4h II 179/69 1з8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 28.04.2015
 Харкiвська Д ДЮСШ Золочівська     Бодрови В.В. та Н.Д.,Ломакін В.М.
11.61 II 179/69 3ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 28.04.2015
 Харкiвська Д ДЮСШ Золочівська     Бодрови В.В. та Н.Д.,Ломакін В.М.
Біг на 200 м
23.91/-0.4 III 3ф6 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) Луцьк 26.09.2015
 Харкiвська Д ДЮСШ Золочівська     Бодрови В.В. та Н.Д.,Ломакін В.М.
23.19/+2.6 II 180/70 1з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 26.06.2015
 Харкiвська Д ДЮСШ Золочівська     Бодрови В.В. та Н.Д.,Ломакін В.М.
22.99/-0.1 I 5з2 Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - I етап Харків 22.05.2015
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Бодрови В.В. та Н.Д.,Ломакін В.М.
23.45/-0.2 II 179/69 1ф5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 29.04.2015
 Харкiвська Д ДЮСШ Золочівська     Бодрови В.В. та Н.Д.,Ломакін В.М.
Естафетний біг 4х100 м
45.01 III  Харкiвська 1ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 26.06.2015
ОВЧАРЕНКО Олексій (19.01.1999), ПРОВАТОРОВ Євгеній (07.10.1999), ЛІННІК Євген (27.08.1998), ДАЮК Артем (24.01.1999)
42.45 I  Харкiвська 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Харків 16.06.2015
ДАЮК Артем (24.01.1999), КОЖУХІВСЬКИЙ Володимир (23.01.1997), ІЧАНСЬКИЙ Віталій (16.11.1997), ЧОРНИЙ Анатолій (13.02.1997)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:10.34 III юн  Харкiвська 11ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) Луцьк 26.09.2015
ОВЧАРЕНКО Олексій (19.01.1999), ДАЮК Артем (24.01.1999), ПРОВАТОРОВ Євгеній (07.10.1999), ЮХИМЕЦЬ Віталій (08.05.1999)
2:05.46 I юн  Харкiвська 7ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 29.04.2015
ПРОВАТОРОВ Євгеній (07.10.1999), ДАЮК Артем (24.01.1999), РЕЗАНКОВ Сергій (04.02.1998), ЄНА Максим (03.11.1998)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.35 III 4з2 Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні Суми 06.02.2014
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Бодрови В.В. та Н.Д.,Ломакін В.М.
7.42 III 3з4 Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2014
 Харкiвська Д ДЮСШ Золочівська     Бодрови В.В. та Н.Д.,Ломакін В.М.
Біг на 200 м
24.08 I 3з4 Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні Суми 07.02.2014
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Бодрови В.В. та Н.Д.,Ломакін В.М.
DQ 163.3 з14 Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2014
 Харкiвська Д ДЮСШ Золочівська     Бодрови В.В. та Н.Д.,Ломакін В.М.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.73/+0.6 II 3з1 Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше Кіровоград 01.10.2014
 Харкiвська Д ДЮСШ Золочівська     Бодрови В.В. та Н.Д.,Ломакін В.М.
11.54/+0.3 II 4з5 Чемпіонат України серед юніорів Київ 13.06.2014
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Бодрови В.В. та Н.Д.,Ломакін В.М.
11.45/+1.3 II 5пф3 Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) Київ 15.05.2014
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Бодрови В.В. та Н.Д.,Ломакін В.М.
11.47/-1.0 II 2з6 Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) Київ 15.05.2014
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Бодрови В.В. та Н.Д.,Ломакін В.М.
11.48/+0.2 II 4ф1 Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) Київ 15.05.2014
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Бодрови В.В. та Н.Д.,Ломакін В.М.
Біг на 200 м
24.02/+0.1 III 3ф7 Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше Кіровоград 02.10.2014
 Харкiвська Д ДЮСШ Золочівська     Бодрови В.В. та Н.Д.,Ломакін В.М.
23.57/-1.0 II 3з10 Чемпіонат України серед юніорів Київ 14.06.2014
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Бодрови В.В. та Н.Д.,Ломакін В.М.
23.73/+1.2 II 2з5 Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) Київ 16.05.2014
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Бодрови В.В. та Н.Д.,Ломакін В.М.
Естафетний біг 4х100 м
43.30 II  Харкiвська 4ф2 Чемпіонат України серед юніорів Київ 14.06.2014
ДАЮК Артем (24.01.1999), ЄМЕЛЬЯНЕНКО Даніїл (17.01.1995), РЕВЕНКО Олександр (14.05.1996), ВЛАДИМИРЕЦЬ Максиміліан (16.11.1995)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:05.92 I юн  Харкiвська 8ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше Кіровоград 02.10.2014
ДАЮК Артем (24.01.1999), СУПРУН Роман (29.12.1997), ПАСМОР Максим (06.02.1998), МОРОЗОВ Володимир (16.08.1998)
2:02.59 III  Харкiвська 6ф2 Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та молодші) Київ 16.05.2014
ДАЮК Артем (24.01.1999), ПАСМОР Максим (06.02.1998), ІЧАНСЬКИЙ Віталій (16.11.1997), МОРОЗОВ Володимир (16.08.1998)