БАРАНОВ Денис
Прізвище: БАРАНОВПрізвище Англ: BARANOV
Ім'я: ДенисІм'я Англ: Denys
Дата народження: 11.04.2001 Стать: Ч
ТФЛА: Кіровоградська
ФСТ: К
Клуб: КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв
Тренери: Шурмельов С. О., Дарієнко О. І.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 200 м
DNS з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
DNS ф5 Всеукраїнські змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ Миколи Батруха та ЗТУ Бориса Юшка Київ 17.01.2020
23.44 1ф3 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 16.01.2020
DNS ф7 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 11.01.2020
23.50 1ф7 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 11.01.2020
Біг на 400 м
DNF з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
DNS ф3 Всеукраїнські змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ Миколи Батруха та ЗТУ Бориса Юшка Київ 17.01.2020
51.41 3ф1 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 15.01.2020
DNS ф8 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 10.01.2020
DNS ф6 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 10.01.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 200 м
DQ TR 16.8 з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 13.08.2020
Біг на 400 м
50.48 6ф5 Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів Луцьк 15.08.2020
49.46 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 12.08.2020
50.87 1з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 12.08.2020
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
DNS з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Кіровоградська К КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
DNS ф5 Всеукраїнські змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ Миколи Батруха та ЗТУ Бориса Юшка Київ 17.01.2020
 м. Київ ОК ім. І.Піддубного     Шурмельов С.О.
23.44 I 1ф3 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 16.01.2020
 Кіровоградська ОК ім. І.Піддубного     Шурмельов С.О.
DNS ф7 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 11.01.2020
 м. Київ ОК ім. І.Піддубного     Шурмельов С.О.
23.50 I 1ф7 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 11.01.2020
 Кіровоградська МОН КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
Біг на 400 м
DNF 190/80 з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Кіровоградська К КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
DNS ф3 Всеукраїнські змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ Миколи Батруха та ЗТУ Бориса Юшка Київ 17.01.2020
 м. Київ ОК ім. І.Піддубного     Шурмельов С.О.
51.41 I 3ф1 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 15.01.2020
 Кіровоградська ОК ім. І.Піддубного     Шурмельов С.О.
DNS ф8 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 10.01.2020
 Кіровоградська МОН КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
DNS ф6 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 10.01.2020
 м. Київ ОК ім. І.Піддубного     Шурмельов С.О.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
DQ TR 16.8 з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 13.08.2020
 Кіровоградська К КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
Біг на 400 м
50.48 I 6ф5 Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів Луцьк 15.08.2020
 Кіровоградська К КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
49.46 I 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 12.08.2020
 Кіровоградська К КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
50.87 II 1з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 12.08.2020
 Кіровоградська К КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
23.33 I 1ф4 Чемпіонат міста Києва з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів та юнаків (2000-01, 2002-03 р.р.) Київ 17.01.2019
 м. Київ ОК ім. І.Піддубного     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
DNS ф19 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 22.12.2018
 Кіровоградська МОН КЗ ОСДЮШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
Біг на 400 м
50.42 КМС 190/77 2ф2 Кубок України у приміщенні Київ 16.02.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
50.18 КМС 190/78 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Кіровоградська К КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
50.80 I 190/78 1з4 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Кіровоградська К КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
DNS ф15 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 21.12.2018
 Кіровоградська МОН КЗ ОСДЮШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.36/+0.4 II 1з4 Кубок м. Києва присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Київ 06.05.2019
 м. Київ ОК ім. І.Піддубного     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
11.54/-1.1 II 4ф1 Кубок м. Києва присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Київ 06.05.2019
 м. Київ ОК ім. І.Піддубного     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
Біг на 200 м
DNS з6 Чемпіонат України серед молоді Кропивницький 23.06.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
22.63/-1.8 I 3ф6 Кубок м. Києва присвячений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Київ 07.05.2019
 м. Київ ОК ім. І.Піддубного     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
Біг на 400 м
49.19 I 190/85 6ф1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
50.26 I 190/85 1з2 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 28.06.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
50.29 I 190/85 2пф1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 28.06.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
48.65 КМС 190/85 3ф1 Чемпіонат України серед молоді Кропивницький 22.06.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
49.20 I 190/85 1з2 Чемпіонат України серед молоді Кропивницький 22.06.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
48.44 КМС 190/85 2ф1 Всеукраїнські змагання "Гран прі" 2 тур Кропивницький 11.06.2019
 Кіровоградська МОН КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
Естафетний біг 4х100 м
43.66 II  Кіровоградська 2ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
СЕРДЮК Ярослав (04.07.2000), КУЧЕРЕНКО Веніамін (23.03.2002), ДЕНИСЮК Св'ятослав (21.09.2000), БАРАНОВ Денис (11.04.2001)
Естафетний біг 4х400 м
3:21.77 I  Кіровоградська 1ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
СЕРДЮК Ярослав (04.07.2000), КУЧЕРЕНКО Веніамін (23.03.2002), ДЕНИСЮК Св'ятослав (21.09.2000), БАРАНОВ Денис (11.04.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
23.39 I 190/77 1з16 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 07.02.2018
 Кіровоградська МОН      Дарієнко О.І.,Шурмельов С.О.
23.18 I 190/76 1ф2 ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" Київ 10.01.2018
 Кіровоградська К ОК ім. І.Піддубного     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
Біг на 400 м
51.99 II 190/77 3ф2 Кубок України у приміщенні Київ 18.02.2018
 Кіровоградська МОН      Дарієнко О.І.
50.60 I 190/76 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Кіровоградська МОН КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
51.50 I 190/76 3пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Кіровоградська МОН КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
52.87 II 190/76 1з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Кіровоградська МОН КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
51.70 I 190/76 2ф4 ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" Київ 09.01.2018
 Кіровоградська К ОК ім. І.Піддубного     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
53.02 II 1ф5 Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні Київ 22.12.2017
 Київська ЦШВСМ "Колос"     Шурмельов С.О.,Дарієнко О
52.46 II 190/78 2ф11 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні Бровари 16.12.2017
 Кіровоградська К СДЮСШОР ім Верхоланцева     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
Естафетний біг 4х200 м
1:33.46  Кіровоградська 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 07.02.2018
СЕРДЮК Ярослав (04.07.2000), КУЧЕРЕНКО Веніамін (23.03.2002), ДЕНИСЮК Св'ятослав (21.09.2000), БАРАНОВ Денис (11.04.2001)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:06.44  Кіровоградська 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 01.02.2018
ЯНЧИК Дмитро (16.06.2002), БОЛЮК Дмитро (21.01.2001), КУЧЕРЕНКО Веніамін (23.03.2002), БАРАНОВ Денис (11.04.2001)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
23.33/+0.6 II 190/77 5ф9 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Кіровоградська МОН КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
22.41/+0.3 I 190/77 1пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 23.06.2018
 Кіровоградська К КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
22.37/+1.1 I 190/77 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 23.06.2018
 Кіровоградська К КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
22.34/+0.3 I 190/77 1з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 22.06.2018
 Кіровоградська К КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
22.73/-0.3 I 190/77 2ф11 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Кіровоградська МОН КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
22.80/-1.0 I 2ф6 Кубок м. Києва з л\а присвячений завершенню Другої Світової війни Київ 04.05.2018
 Київська ОК ім. І.Піддубного     Шурмельов С.О.
Біг на 400 м
48.71 КМС 4з3 2-й чемпіонат Європи серед юнаків U18 Дйор 06.07.2018
 Кіровоградська      
48.23 КМС 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Кіровоградська МОН КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
50.38 I 1пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Кіровоградська МОН КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
52.00 II 1з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Кіровоградська МОН КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
49.95 I 190/77 5ф5 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 02.06.2018
 Кіровоградська МОН КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
50.17 I 190/77 3ф8 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Кіровоградська МОН КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О.І.
Естафетний біг 4х100 м
44.62 II  Кіровоградська 3ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 22.09.2018
ШЕВЧЕНКО Олександр (06.06.2001), БАРАНОВ Денис (11.04.2001), ДЕНИСЮК Св'ятослав (21.09.2000), СЕРДЮК Ярослав (04.07.2000)
43.38 II  Кіровоградська 3ф3 Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. Кропивницький 25.06.2018
ШЕВЧЕНКО Олександр (06.06.2001), БАРАНОВ Денис (11.04.2001), ДЕНИСЮК Св'ятослав (21.09.2000), СЕРДЮК Ярослав (04.07.2000)
43.75 II  Кіровоградська 2ф2 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 02.06.2018
КУЧЕРЕНКО Веніамін (23.03.2002), БАРАНОВ Денис (11.04.2001), ДЕНИСЮК Св'ятослав (21.09.2000), СЕРДЮК Ярослав (04.07.2000)
Естафетний біг 4х400 м
3:23.30 I  Кіровоградська 1ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 22.09.2018
СЕРДЮК Ярослав (04.07.2000), КУЧЕРЕНКО Веніамін (23.03.2002), ДЕНИСЮК Св'ятослав (21.09.2000), БАРАНОВ Денис (11.04.2001)
3:26.13 II  Кіровоградська 3ф1 Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. Кропивницький 26.06.2018
ДЕНИСЮК Св'ятослав (21.09.2000), ЦАРЕНКО Євген (02.01.1997), СЕРДЮК Ярослав (04.07.2000), БАРАНОВ Денис (11.04.2001)
3:20.39 I  Кіровоградська 1ф2 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 03.06.2018
ДЕНИСЮК Св'ятослав (21.09.2000), КУЧЕРЕНКО Веніамін (23.03.2002), СЕРДЮК Ярослав (04.07.2000), БАРАНОВ Денис (11.04.2001)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:11.96  Кіровоградська 11ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
ШЕВЧЕНКО Олександр (06.06.2001), БОЛЮК Дмитро (21.01.2001), КУЧЕРЕНКО Веніамін (23.03.2002), БАРАНОВ Денис (11.04.2001)
1:57.66 КМС  Україна 6з2 2-й чемпіонат Європи серед юнаків U18 Дйор 07.07.2018
ЧЕРМОШАНСЬКИЙ Дмитро (23.11.2001), БАРАНОВ Денис (11.04.2001), ШМАРОВОЗ Антон (23.07.2001), ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001)
2:02.24 III  Кіровоградська 2ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
ШЕВЧЕНКО Олександр (06.06.2001), КУЧЕРЕНКО Веніамін (23.03.2002), БОЛЮК Дмитро (21.01.2001), БАРАНОВ Денис (11.04.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.59 II 7пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Кіровоградська МОН КЗ ОСДЮШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О,Коваленко С.
7.51 II 2з6 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 30.01.2017
 Кіровоградська МОН КЗ ОСДЮШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О,Коваленко С.
Біг на 200 м
24.47 II 190/77 4ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 01.02.2017
 Кіровоградська МОН КЗ ОСДЮШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О,Коваленко С.
23.98 I 190/77 1з12 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Кіровоградська МОН КЗ ОСДЮШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О,Коваленко С.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:08.8h III юн  Кіровоградська 5ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 01.02.2017
БЕЗШКУРЕНКО Павло (12.07.2000), СЕРДЮК Ярослав (04.07.2000), АРТИШКО Ігор (12.01.2000), БАРАНОВ Денис (11.04.2001)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.78/0.0 III 190/76 5пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Кіровоградська Д КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О
11.59/0.0 II 190/76 3з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Кіровоградська Д КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О
Біг на 200 м
22.95/+0.9 I 190/76 4ф6 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 18.05.2017
 Кіровоградська МОН КЗ ОСДЮШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О
22.90/+2.4 I 190/87 2ф3 Кубок м. Києва з легкої атлетики присвячений 72 річниці завершення Другої Світової війни Київ 04.05.2017
 Київська К ОК ім. І.Піддубного     Шурмельов С.О.
23.94/+0.7 III 190/76 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 27.04.2017
 Кіровоградська Д КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О
23.44/-0.1 II 190/76 1з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Кіровоградська Д КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О
23.23/+0.3 II 190/76 4пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Кіровоградська Д КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О
Біг на 400 м
49.33 I 2ф1 Європейський юнацький олімпійський фестиваль Дьйор 26.07.2017
 Кіровоградська      
51.30 II 2пф2 Європейський юнацький олімпійський фестиваль Дьйор 25.07.2017
 Кіровоградська      
51.28 II 190/76 5--Пре-кваліфікація-2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих Кропивницький 05.07.2017
 Кіровоградська МОН КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Шурмельов С.М.,Дарієнко О
49.58 I 190/78 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 19.06.2017
 Кіровоградська МОН КЗ ОСДЮШОР 2     Шурмельов С.М.,Дарієнко О
52.95 II 190/78 2з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Кіровоградська МОН КЗ ОСДЮШОР 2     Шурмельов С.М.,Дарієнко О
50.41 I 190/78 1пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Кіровоградська МОН КЗ ОСДЮШОР 2     Шурмельов С.М.,Дарієнко О
49.95 I 190/76 2ф5 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 17.05.2017
 Кіровоградська МОН КЗ ОСДЮШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О
50.18 I 190/87 2ф4 Кубок м. Києва з легкої атлетики присвячений 72 річниці завершення Другої Світової війни Київ 04.05.2017
 Київська К ОК ім. І.Піддубного     Шурмельов С.О.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:00.87 II  Кіровоградська 2ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 20.06.2017
ПОЛІЩУК Ярослав (29.08.2000), МИРЗА Владислав (27.03.2000), СЕРДЮК Ярослав (04.07.2000), БАРАНОВ Денис (11.04.2001)
2:00.79 II  Кіровоградська 1ф2 Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Київ 20.05.2017
ВИННИК Максим (28.08.2001), ДЕНИСЮК Св'ятослав (21.09.2000), СЕРДЮК Ярослав (04.07.2000), БАРАНОВ Денис (11.04.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.15 I 2двбр6 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 04.03.2016
 Кіровоградська МОН ДЮСШ Новомиргородська     Дарієнко О,Коваленко С.
24.85 II 3ф4 Чемпіонат м. Києва у приміщенні. Чемпіонат НУФВСУ у приміщенні Київ 05.02.2016
 Київська Олімпійський коледж ім. Івана Піддубного     Шурмельов С.О.
Біг на 400 м
55.20 III 1двбр4 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Кіровоградська МОН ДЮСШ Новомиргородська     Дарієнко О,Коваленко С.
Двоборство 200м + 400м
1358 3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Кіровоградська МОН ДЮСШ Новомиргородська     Дарієнко О,Коваленко С.
55.20 24.15

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
23.24/+1.4 II 1ф3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 27.09.2016
 Кіровоградська МОН КЗ ОСДЮШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О,Коваленко С.
23.27/+0.5 II 190/78 3з6 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 28.06.2016
 Кіровоградська МОН ДЮСШ Новомиргородська Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О,Коваленко С.
23.87/-0.5 III 192/87 1ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 11.06.2016
 Кіровоградська МОН ДЮСШ Новомиргородська Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О,Коваленко С.
DNS ф7 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
 Кіровоградська МОН ДЮСШ Новомиргородська     Шурмельов С.О.,Дарієнко О,Коваленко С.
DNS ф2 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків присвячений Дню Києва Київ 13.05.2016
 м. Київ ОК ім. І.Піддубного     Шурмельов С.О.
Біг на 400 м
52.11 II 1ф2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 26.09.2016
 Кіровоградська МОН КЗ ОСДЮШОР-2 Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О,Коваленко С.
51.86 II 190/78 1з7 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Кіровоградська МОН ДЮСШ Новомиргородська Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О,Коваленко С.
52.10 II 8ф1 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Кіровоградська МОН ДЮСШ Новомиргородська Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О,Коваленко С.
51.13 II 2ф1 Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Кубок КМШВСМ Київ 24.06.2016
 м. Київ ОК ім. І.Піддубного     Шурмельов С.О.,Дарієнко О
51.84 II 192/87 1з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 10.06.2016
 Кіровоградська МОН ДЮСШ Новомиргородська Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О,Коваленко С.
51.23 II 192/87 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 10.06.2016
 Кіровоградська МОН ДЮСШ Новомиргородська Крв     Шурмельов С.О.,Дарієнко О,Коваленко С.
DNS ф5 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 28.05.2016
 Кіровоградська МОН ДЮСШ Новомиргородська     Шурмельов С.О.,Дарієнко О,Коваленко С.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:05.49 I юн  Кіровоградська 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) Кропивницький 29.09.2016
ОСТАПЕНКО Олег (20.01.2000), МИРЗА Владислав (27.03.2000), АРТИШКО Ігор (12.01.2000), БАРАНОВ Денис (11.04.2001)
2:13.76  Кіровоградська 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 11.06.2016
ШЕВЧЕНКО Олександр (06.06.2001), БАРАНОВ Денис (11.04.2001), КОВАЛЕНКО Ігор (29.04.2002), ПОПАДІН Андрій (09.12.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.23/+0.4 III 190/78 6з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 25.06.2015
 Кіровоградська МОН ДЮСШ Новомиргородська     Дарієнко О,Коваленко С.
Біг на 200 м
24.04/+0.1 III 1ф5 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 21.09.2015
 Кіровоградська МОН ДЮСШ Новомиргородська     Дарієнко О,Коваленко С.
24.36/+1.5 III 190/78 6з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 26.06.2015
 Кіровоградська МОН ДЮСШ Новомиргородська     Дарієнко О,Коваленко С.
24.4h III 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
 Кіровоградська МОН ДЮСШ Новомиргородська     Дарієнко О,Коваленко С.
24.91/-0.2 III 190/73 5ф5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 29.04.2015
 Кіровоградська МОН ДЮСШ Новомиргородська     Дарієнко О
Біг на 400 м
DQ 162.7 ф3 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 20.09.2015
 Кіровоградська МОН ДЮСШ Новомиргородська     Дарієнко О,Коваленко С.
53.5h II 1з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 18.06.2015
 Кіровоградська МОН ДЮСШ Новомиргородська     Дарієнко О,Коваленко С.
53.5h II 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 18.06.2015
 Кіровоградська МОН ДЮСШ Новомиргородська     Дарієнко О,Коваленко С.
54.87 III 190/73 5ф5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 28.04.2015
 Кіровоградська МОН ДЮСШ Новомиргородська     Дарієнко О
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:10.47 III юн  Кіровоградська 4ф2 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 21.09.2015
ОСТАПЕНКО Олег (20.01.2000), ІВАНОВ Едуард (11.03.2000), СЕРДЮК Ярослав (20.07.2000), БАРАНОВ Денис (11.04.2001)
2:10.1h III юн  Кіровоградська 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
БЕЗШКУРЕНКО Павло (12.07.2000), ОСТАПЕНКО Олег (20.01.2000), СЕРДЮК Ярослав (20.07.2000), БАРАНОВ Денис (11.04.2001)
2:04.87 I юн  Кіровоградська 6ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 29.04.2015
БАРАНОВ Денис (11.04.2001), БОБРОВСЬКИЙ Олександр (24.03.1999), МЕДВЕДЕНКО Микола (23.03.1998), ПІМЕНОВ Денис (22.01.1998)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)