РОМАНОВСЬКИЙ Олександр
Прізвище: РОМАНОВСЬКИЙПрізвище Англ: ROMANOVSKYY
Ім'я: ОлександрІм'я Англ: Oleksandr
Дата народження: 27.03.2000 Стать: Ч
ТФЛА: Миколаївська
ФСТ: МОН
Клуб: ДЮСШ №5 м.Миколаїв
Тренери: Маринець Л. В., Шалар І. Г.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.46/0.0 I юн 2ф1 Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юніорів та юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та смт. Лазурне 04.11.2018
 Миколаївська МОН ДЮСШ №5 м.Миколаїв     Маринець Л.в.,Шалар І.Г.
Біг на 400 м
55.31 III 2ф1 Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юніорів та юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та смт. Лазурне 03.11.2018
 Миколаївська МОН ДЮСШ №5 м.Миколаїв     Маринець Л.в.,Шалар І.Г.
1149 2 Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юніорів та юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та смт. Лазурне 03.11.2018
 Миколаївська МОН ДЮСШ №5 м.Миколаїв     Маринець Л.в.,Шалар І.Г.
55.31 12.46/0.0

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
1:57.84 I 188/67 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 19.06.2017
 Миколаївська МОН ДЮСШ №5 м.Миколаїв     Шалар І.Г.
2:00.93 II 188/67 2з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Миколаївська МОН ДЮСШ №5 м.Миколаїв     Шалар І.Г.
2:01.96 II 188/57 6ф3 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 18.05.2017
 Миколаївська ДЮСШ №5 м.Миколаїв     Шалар І.Г.
2:03.48 II 188/67 8ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 27.04.2017
 Миколаївська МОН ДЮСШ №5 м.Миколаїв     Шалар І.Г.
2:00.84 II 188/67 2з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Миколаївська МОН ДЮСШ №5 м.Миколаїв     Шалар І.Г.
Естафетний біг 4х400 м
3:23.06 I  Миколаївська 8ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих Кропивницький 08.07.2017
ВІТКОВСЬКИЙ Дмитро (31.05.1998), РОМАНОВСЬКИЙ Олександр (27.03.2000), ТОВТ Андрій (21.11.1998), ЮРИК Валерій (07.09.1995)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:02.71 III  Миколаївська 4ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 20.06.2017
ІЗБАШ Ілля (02.08.2001), ВАСИЛЕВСЬКИЙ Андрій (30.09.2000), КОНДРАШОВ Богдан (21.09.2000), РОМАНОВСЬКИЙ Олександр (27.03.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:11.15 III 5ф5 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Миколаївська ДЮСОК м.Миколаїв     Шалар І.Г.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:10.5h  Миколаївська 8ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
ОЗЕРОВ Олександр (04.02.2000), ВОСКОБОЙНИКОВ Дмитро (24.07.1999), ВАСИЛЕВСЬКИЙ Андрій (30.09.2000), РОМАНОВСЬКИЙ Олександр (27.03.2000)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:03.71 II 1ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
 Миколаївська ДЮСОК м.Миколаїв     Шалар І.Г.
Естафетний біг 4х400 м
3:36.98 III  Миколаївська 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) Кропивницький 29.09.2016
ШАДМАНОВ Едуард (25.11.1998), ВАСИЛЕВСЬКИЙ Андрій (30.09.2000), РОМАНОВСЬКИЙ Олександр (27.03.2000), ВИЖИГАН Богдан (01.08.1999)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:09.45 III юн  Миколаївська 7ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) Кропивницький 29.09.2016
ВОСКОБОЙНИКОВ Дмитро (24.07.1999), ВАСИЛЕВСЬКИЙ Андрій (30.09.2000), РОМАНОВСЬКИЙ Олександр (27.03.2000), ВИЖИГАН Богдан (01.08.1999)
Естафетний біг 4х800 м
8:34.73  Миколаївська 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) Кропивницький 29.09.2016
ШАДМАНОВ Едуард (25.11.1998), ДРАЧЕВСЬКИЙ Максим (20.04.2000), РОМАНОВСЬКИЙ Олександр (27.03.2000), ВИЖИГАН Богдан (01.08.1999)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:11.7h III 2ф4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
 Миколаївська ДЮСШ №5 м.Миколаїв     Шалар І.Г.
Крос 1 км
3:22 182/62 8ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос) Цюрупинськ 06.03.2015
 Миколаївська ДЮСОК м.Миколаїв     Шалар І.Г.
Метання диска 1 кг
43.08 II Кубок України з легкої атлетики серед дорослих,молоді,юніорів,юнаків(метання)-Фінал Умань 03.07.2015
 Донецька У ОК ДЮСШ "Україна" Днц     Василенко Н.В.,Гримзін К.Ф.
32.32 36.47 43.08 X
Штовхання ядра 4 кг
14.04 II Кубок України з легкої атлетики серед дорослих,молоді,юніорів,юнаків(метання)-Фінал Умань 03.07.2015
 Донецька У ОК ДЮСШ "Україна" Днц     Василенко Н.В.,Гримзін К.Ф.
14.04 X 13.36 13.66
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:14.0h  Миколаївська 10ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
ВАСИЛЕВСЬКИЙ Андрій (30.09.2000), ДРОЧЕВСЬКИЙ Максим (20.04.2000), ФЕДЮК Віктор (18.10.2000), РОМАНОВСЬКИЙ Олександр (27.03.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)