РИБЯНЦЕВА Аліна
Прізвище: РИБЯНЦЕВАПрізвище Англ: RYBYANTSEVA
Ім'я: АлінаІм'я Англ: Alina
Дата народження: 31.05.2000 Стать: Ж
ТФЛА: Вінницька
Клуб: МДЮСШ №1 Він
Тренери: Турлюк В. В.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:04.80 III 162/56 4з1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Турлюк В.В.
Біг на 800 м
2:33.42 III 162/55 8ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Турлюк В.В.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:05.39 III 162/53 6з2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 06.02.2018
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Турлюк В.В.
1:04.7h III 1ф2 Чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики у приміщенні Вінниця 12.01.2018
 Вінницька Вінниця,МДЮСШ №1 Він     Турлюк В.В.,Турлюк В.М.
1:04.90 III 162/55 1ф7 ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" Київ 09.01.2018
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Турлюк В.М.
Біг на 800 м
2:34.18 III 162/53 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 07.02.2018
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Турлюк В.В.
2:35.7h III 6ф2 Чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики у приміщенні Вінниця 13.01.2018
 Вінницька Вінниця,МДЮСШ №1 Він     Турлюк В.В.,Турлюк В.М.
Естафетний біг 4х200 м
DNS  Вінницька ф1 Чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики у приміщенні Вінниця 13.01.2018
РИБЯНЦЕВА Аліна (31.05.2000), МАЗУР Руслана (29.04.2001), ОНОФРІЙЧУК Юлія (12.02.1997), ТУРЛЮК Юлія (19.05.1996)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:02.84 III 163/55 5з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 21.06.2018
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Турлюк В.В.
Біг на 400 м з/б (0.762)
1:12.01 III 163/55 6з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 22.06.2018
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Турлюк В.В.
1:15.90 III 162/55 3ф1 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 03.06.2018
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Турлюк В.В.
Крос 3 км
13:00 I юн 10ф1 Командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Одеса 30.03.2018
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Турлюк В.В.
Крос 4 км
21:35 юнр-32-ф1 Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат України з кросу серед ДЮСШ та СДЮШОР Івано-Франківськ 26.10.2018
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Турлюк В.В.
Естафетний біг 4х400 м
4:18.54 III  Вінницька 4ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 22.09.2018
РИБЯНЦЕВА Аліна (31.05.2000), ВАСИЛЕНКО Олена (01.04.2003), ВАСИЛЕНКО Анна (01.04.2003), СОРОКЕНДЯ Олена (12.04.2002)
Естафетний біг 4х800 м
10:10.53  Вінницька 1ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 23.09.2018
РИБЯНЦЕВА Аліна (31.05.2000), ВАСИЛЕНКО Олена (01.04.2003), ВАСИЛЕНКО Анна (01.04.2003), СОРОКЕНДЯ Олена (12.04.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:03.14 III 162/53 6з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 26.06.2017
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Турлюк В.М.
1:03.19 III 162/53 4з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Турлюк В.М.
1:02.64 II 162/53 5пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Турлюк В.М.
1:03.08 III 161/54 3ф1 Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.05.2017
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Турлюк В.М.
1:02.68 III 161/54 4ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 17.05.2017
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Турлюк В.М.
Біг на 400 м з/б (0.762)
1:10.10 III 162/53 4з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.06.2017
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Турлюк В.М.
1:11.72 III 162/53 8ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.06.2017
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Турлюк В.М.
1:09.53 II 162/53 3з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 19.06.2017
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Турлюк В.М.
1:10.54 III 161/54 5ф1 Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 28.05.2017
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Турлюк В.М.
1:11.59 III 164/54 3ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 18.05.2017
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Турлюк В.М.
Крос 2 км
7.59 III 29ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат Україїни серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) Суми 21.10.2017
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Турлюк В.М.
Естафетний біг 4х400 м
4:14.63 II  Вінницька 8ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 28.06.2017
НЕПИЙВОДА Аліна (06.10.1999), РИБЯНЦЕВА Аліна (31.05.2000), МАЗУР Руслана (29.04.2001), ОНИЩУК Богдана (27.11.1998)
4:06.20 II  Вінницька 2ф1 Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Київ 20.05.2017
ПОТАПОВА Ксенія (25.12.1999), РИБЯНЦЕВА Аліна (31.05.2000), НЕПИЙВОДА Аліна (06.10.1999), СОРОКЕНДЯ Олена (12.04.2002)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:27.06 II юн  Вінницька 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 20.06.2017
МОРОЗ Аліна (14.09.2001), ЛИСА Марина (26.12.2000), РИБЯНЦЕВА Аліна (31.05.2000), СОТНИК Марина (05.07.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
31.15 I юн 3ф6 Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла Київ 28.11.2015
 Вінницька К      Турлюк В.М.
Біг на 400 м
1:11.01 I юн 3ф4 Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла Київ 27.11.2015
 Вінницька К      Турлюк В.М.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
29.22/-0.6 III 161/53 5з8 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 28.06.2016
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Турлюк В.М.
Біг на 400 м
1:06.52 III 161/53 5з6 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Турлюк В.М.
DNS ф1 Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики Кубок КМШВСМ Київ 24.06.2016
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Турлюк В.М.
Крос 2 км
8.46 I юн 37ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) Біла Церква 21.10.2016
 Вінницька МДЮСШ №1 Він     Турлюк В.М.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)