ДИШЛЮК Наталія
Прізвище: ДИШЛЮКПрізвище Англ: DYSHLYUK
Ім'я: НаталіяІм'я Англ: Nataliya
Дата народження: 01.04.2001 Стать: Ж
ТФЛА: м. Київ
Клуб: КМШВСМ
Тренери: Басенко С. В.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
7.93 4з1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні Суми 31.01.2020
DNS з1 Всеукраїнські змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ Миколи Батруха та ЗТУ Бориса Юшка Київ 17.01.2020
Біг на 400 м
57.07 3пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 20.02.2020
59.04 1з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
DNS ф4 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 15.01.2020
58.34 1ф7 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 10.01.2020
56.85 2ф5 Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні Київ 27.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.93 I 160/54 4з1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні Суми 31.01.2020
 м. Київ КМШВСМ     Басенко С.В.
DNS з1 Всеукраїнські змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ Миколи Батруха та ЗТУ Бориса Юшка Київ 17.01.2020
 м. Київ КМШВСМ     Басенко С.В.
Біг на 400 м
57.07 КМС 160/53 3пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 20.02.2020
 м. Київ КМШВСМ     Басенко С.В.
59.04 I 160/54 1з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 м. Київ КМШВСМ     Басенко С.В.
DNS ф4 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 15.01.2020
 м. Київ КМШВСМ     Басенко С.В.
58.34 I 1ф7 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 10.01.2020
 м. Київ КМШВСМ     Басенко С.В.
56.85 КМС 2ф5 Командний чемпіонат м. Києва з легкої атлетики в приміщенні Київ 27.12.2019
 м. Київ Д КМШВСМ     Басенко С.В.
Естафетний біг 4х200 м
DQ 163,3  м. Київ ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
ОХРИМЕНКО Юліана (16.06.2002), МІХЕЄВА Поліна (08.07.2002), ЧАВДАР Єлізавета (01.09.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001)
Естафетний біг 4х400 м
4:00.32  м. Київ 5ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 22.02.2020
ДОВГУША Ірина (03.10.2000), ЧУБКОВЦОВА Ганна (20.04.1994), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.01 II 2з2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 м. Київ КМШВСМ     Басенко С.В.
Біг на 200 м
25.98 I 160/53 4ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 м. Київ КМШВСМ     Басенко С.В.
25.90 I 160/53 1з2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 м. Київ КМШВСМ     Басенко С.В.
26.38 I 1ф2 Чемпіонат м. Києва з легкої атлетики у приміщенні Чемпіонат НУФВСУ Київ 31.01.2019
 м. Київ КМШВСМ     Басенко С.В.
Естафетний біг 4х200 м
1:54.12  м. Київ 8ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
ШВЕЦЬ Ольга (06.08.2000), БАБІЧ Олена (22.11.2000), СВЯТОГОРОВА Марія (07.04.2000), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.38/+0.2 I 160/53 4з1 Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді Луцьк 25.07.2019
 м. Київ КМШВСМ     Басенко С.В.
12.47/-1.1 I 160/54 2з1 Чемпіонат України серед молоді Кропивницький 22.06.2019
 м. Київ КМШВСМ     Басенко С.В.
12.45/-0.1 I 160/54 6ф1 Чемпіонат України серед молоді Кропивницький 22.06.2019
 м. Київ КМШВСМ     Басенко С.В.
12.54/0.0 I 160/53 2з1 Всеукраїнські змагання "Гран прі" 2 тур Кропивницький 11.06.2019
 м. Київ КМШВСМ     Басенко С.В.
DNS ф1 Всеукраїнські змагання "Гран прі" 2 тур Кропивницький 11.06.2019
 м. Київ КМШВСМ     Басенко С.В.
Біг на 200 м
DQ 162.7 160/53 пф2 Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів Луцьк 22.08.2019
 м. Київ КМШВСМ     Басенко С.В.
DNS 160/45 пф2 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 м. Київ КМШВСМ     Басенко С.В.
25.80/-1.7 I 160/45 1з1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 м. Київ КМШВСМ     Басенко С.В.
24.70/+0.8 КМС 160/54 1з4 Чемпіонат України серед молоді Кропивницький 23.06.2019
 м. Київ КМШВСМ     Басенко С.В.
24.68/-0.4 КМС 160/54 2ф1 Чемпіонат України серед молоді Кропивницький 23.06.2019
 м. Київ КМШВСМ     Басенко С.В.
25.18/-0.1 КМС 1ф2 Командний чемпіонат м. Києва серед дорослих присвячений Дню Києва Чемпіонат м. Києва серед юніорів Київ 22.05.2019
 м. Київ КМШВСМ     Басенко С.В.
Біг на 400 м
55.28 КМС 160/52 7з2 Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів Луцьк 21.08.2019
 м. Київ КМШВСМ     Басенко С.В.
55.51 КМС 7пф1 Чемпіонат Європи серед юніорів Бурос 19.07.2019
 м. Київ      
55.10 КМС 5з4 Чемпіонат Європи серед юніорів Бурос 18.07.2019
 м. Київ      
54.94 КМС 160/54 1ф1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 м. Київ КМШВСМ     Басенко С.В.
56.19 I 160/54 1з3 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 28.06.2019
 м. Київ КМШВСМ     Басенко С.В.
54.69 КМС 160/53 3ф1 Всеукраїнські змагання "Гран прі" 2 тур Кропивницький 11.06.2019
 м. Київ КМШВСМ     Басенко С.В.
56.91 I 1ф2 Командний чемпіонат м. Києва серед дорослих присвячений Дню Києва Чемпіонат м. Києва серед юніорів Київ 21.05.2019
 м. Київ КМШВСМ     Басенко С.В.
Естафетний біг 4х400 м
3:41.13 КМС  Україна 8ф1 Чемпіонат Європи серед юніорів Бурос 21.07.2019
ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), ШОСТАК Мар'яна (24.10.2000), БУРЯК Марія (03.06.2001), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000)
3:42.05 КМС  Україна 4з2 Чемпіонат Європи серед юніорів Бурос 20.07.2019
КАРА Фаіна (22.11.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000), БУРЯК Марія (03.06.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.04 II 1з4 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Ганжалавий І.І.,бр. Зайцева
8.04 II 2ф1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Ганжалавий І.І.,бр. Зайцева
7.89 I 160/52 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 06.02.2018
 Київська МОН КОЛІФКС Б.Ц.     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
7.88 I 160/52 1з4 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 06.02.2018
 Київська МОН КОЛІФКС Б.Ц.     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
DNS з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
7.87 I 160/52 1ф1 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні Бровари 16.12.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Ганжалавий І.І.,бр. Зайцева
7.97 II 160/52 1з5 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні Бровари 16.12.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Ганжалавий І.І.,бр. Зайцева
Біг на 200 м
25.80 I 2ф14 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 23.02.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Ганжалавий І.І.,бр. Зайцева
24.83 КМС 160/52 1ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 07.02.2018
 Київська МОН КОЛІФКС Б.Ц.     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
25.20 КМС 160/52 1з4 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 07.02.2018
 Київська МОН КОЛІФКС Б.Ц.     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
25.83 I 160/52 1ф3 ХХІІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти" Київ 10.01.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Ганжалавий І.І.,бр. Зайцева
26.15 I 160/52 1ф14 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики у приміщенні Бровари 16.12.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Ганжалавий І.І.,бр. Зайцева
Біг на 400 м
56.70 КМС 2ф1 Міжнародна матчева зустріч U18 у приміщенні Стамбул 10.03.2018
 Київська      
56.43 КМС 160/53 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
1:00.90 II 160/53 1з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
57.95 I 160/53 1пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
Естафетний біг 4х200 м
1:43.55  Київська 3ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 07.02.2018
МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), БЕЗИМЕННА Анна (01.02.2003), ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:17.66  Київська 1ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 01.02.2018
ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), БЕЗИМЕННА Анна (01.02.2003)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.49/+0.9 I 160/52 2ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
12.60/+0.5 I 160/52 1з5 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
Біг на 200 м
24.92/+0.4 КМС 160/52 2пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 23.06.2018
 Київська КОЛІФКС     Гаман Л.Л.,Зайцев В.О.
24.67/+0.9 КМС 160/52 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 23.06.2018
 Київська КОЛІФКС     Гаман Л.Л.,Зайцев В.О.
24.50/+0.7 КМС 160/52 2з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 22.06.2018
 Київська КОЛІФКС     Гаман Л.Л.,Зайцев В.О.
24.82/+3.1 КМС 160/52 3ф4 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 03.06.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
25.35/-1.1 I 160/52 2ф9 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
Біг на 400 м
58.06 I 3ф2 Юнацькі Олімпійські ігри 2018 Буенос-Айрес 14.10.2018
 Київська      
57.67 I 4з2 Юнацькі Олімпійські ігри 2018 Буенос-Айрес 11.10.2018
 Київська      
57.37 I 1ф1 Міжнародна матчева зустріч серед юнаків Україна - Туреччина - Білорусь Луцьк 22.09.2018
 Київська Україна     
55.33 КМС 4пф1 2-й чемпіонат Європи серед юнаків U18 Дйор 06.07.2018
 Київська      
55.73 I 4з5 2-й чемпіонат Європи серед юнаків U18 Дйор 05.07.2018
 Київська      
55.67 I 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
56.46 I 1пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
1:00.07 II 2з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
54.60 КМС 1ф1 Гімназіада Марракеш 05.05.2018
 Київська      
55.93 I 1з1 Гімназіада Марракеш 04.05.2018
 Київська      
Естафетний біг 4х100 м
50.37 II  Київська 1ф1 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 02.06.2018
МАРТИНЧУК Діана (29.01.2002), ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), ДЄТОЧКА Єва (06.08.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:17.59 III  Україна 1ф1 Міжнародна матчева зустріч серед юнаків Україна - Туреччина - Білорусь Луцьк 22.09.2018
ПОДГОРОДЕЦЬКА Єва (17.08.2001), НОВИЦЬКА Єлизавета (24.09.2002), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), ЖУЛЬЖИК Світлана (19.07.2002)
2:11.04 КМС  Україна 5ф1 2-й чемпіонат Європи серед юнаків U18 Дйор 08.07.2018
КОНОВАЛОВА Євгенія (21.07.2002), ПОДГОРОДЕЦЬКА Єва (17.08.2001), БУРЯК Марія (03.06.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001)
DNF  Київська ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), БЕЗИМЕННА Анна (01.02.2003)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.14 II 1з5 Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики Київ 25.11.2016
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Ганжалавий І.І.,бр. Зайцева
Біг на 200 м
26.45 I 2ф19 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога Суми 26.02.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Ганжалавий І.І.,Зайцева В.О.
26.88 II 160/51 1ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 01.02.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Ганжалавий І.І.,бр. Зайцева
26.78 II 160/51 1з9 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Ганжалавий І.І.,бр. Зайцева
26.88 II 2ф15 Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики Київ 26.11.2016
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Ганжалавий І.І.,бр. Зайцева
Біг на 400 м
59.67 I 1ф7 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ у приміщенні на призи ЗМСУ Ю Білонога Суми 25.02.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Ганжалавий І.І.,Зайцева В.О.
1:00.32 II 160/53 2з1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 14.02.2017
 Київська Освіта КОЛІФКС Б.Ц.     Ганжалавий І.І.,бр. Зайцева
1:01.55 II 160/50 2пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 30.01.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Ганжалавий І.І.,бр. Зайцева
59.89 I 160/50 2з1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 30.01.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Ганжалавий І.І.,бр. Зайцева
Естафетний біг 4х200 м
1:44.39  Київська 4ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 15.02.2017
ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), ДЄТОЧКА Єва (06.08.2001), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:22.1h I юн  Київська 3ф5 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 01.02.2017
МЕЛЬНИЧЕНКО Юлія (11.07.2002), ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), МАРИНЧЕНКО Олександра (26.03.2002)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.51/+1.6 I 160/52 6ф1 Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.05.2017
 Київська МОН КОЛІФКС Б.Ц.     Ганжалавий І.І.,бр. Зайцева
12.57/+1.4 I 160/52 2з1 Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.05.2017
 Київська МОН КОЛІФКС Б.Ц.     Ганжалавий І.І.,бр. Зайцева
Біг на 200 м
25.74/-0.4 I 160/50 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 28.06.2017
 Київська МОН КОЛІФКС     Ганжалавий І.І.,бр. Зайцева
25.78/+1.1 I 160/50 2з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.06.2017
 Київська МОН КОЛІФКС     Ганжалавий І.І.,бр. Зайцева
25.43/-0.3 I 160/50 3пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.06.2017
 Київська МОН КОЛІФКС     Ганжалавий І.І.,бр. Зайцева
25.46/+1.1 I 160/52 3ф5 Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 28.05.2017
 Київська МОН КОЛІФКС Б.Ц.     Ганжалавий І.І.,бр. Зайцева
25.52/+1.0 I 160/52 3ф5 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 18.05.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Ганжалавий І.І.,бр. Зайцева
Біг на 400 м
57.56 I 5з2 Європейський юнацький олімпійський фестиваль Дьйор 26.07.2017
 Київська      
57.34 I 160/50 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 19.06.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     бр. Зайцева,Ганжалавий І.І.
59.24 II 160/50 1пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     бр. Зайцева,Ганжалавий І.І.
1:00.09 II 160/50 1з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     бр. Зайцева,Ганжалавий І.І.
57.73 I 160/52 3ф4 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 17.05.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Ганжалавий І.І.,бр. Зайцева
57.37 I 160/52 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Ганжалавий І.І.,бр. Зайцева
58.65 160/52 2пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Ганжалавий І.І.,бр. Зайцева
58.48 I 160/52 1з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Ганжалавий І.І.,бр. Зайцева
Естафетний біг 4х100 м
48.74 I  Київська 1ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 28.06.2017
БУРЯК Марія (03.06.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998)
48.94 I  Київська 2ф1 Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Київ 20.05.2017
МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), ГОРДІЄНКО Олена (27.10.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998)
Естафетний біг 4х400 м
DQ 170.11  Київська ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 28.06.2017
ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998)
4:06.59 II  Київська 3ф1 Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Київ 20.05.2017
ДЄТОЧКА Єва (06.08.2001), МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), ГОРДІЄНКО Олена (27.10.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:16.85 II  Київська 3ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 20.06.2017
МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), БУРЯК Марія (03.06.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), БЕЗИМЕННА Анна (01.02.2003)
2:18.86 III  Київська 2ф1 Командний чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Київ 20.05.2017
МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), КРАВЧУК Юлія (17.06.2003), ГОРДІЄНКО Олена (27.10.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.25 II 1двбр3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Ганжалавий І.І.,бр. Зайцева
8.36 II 5з2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів Суми 12.02.2016
 Київська МОН КОЛІФКС Б.Ц.     бр. Зайцева
8.28 II 4з9 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Київська МОН КОЛІФКС     бр. Зайцева
Біг на 200 м
26.91 II 3двбр14 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 04.03.2016
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Ганжалавий І.І.,бр. Зайцева
26.87 II 2з8 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів Суми 13.02.2016
 Київська МОН КОЛІФКС Б.Ц.     бр. Зайцева
26.76 II 2з24 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
 Київська МОН КОЛІФКС     бр. Зайцева
26.72 I 2ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
 Київська МОН КОЛІФКС     бр. Зайцева
DNS ф8 Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла Київ 28.11.2015
 Київська      бр. Зайцева
Двоборство 60м + 200м
1772 3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Ганжалавий І.І.,бр. Зайцева
8.25 26.91
Естафетний біг 4х200 м
1:45.79  Київська 3ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів Суми 13.02.2016
ШУХ Аліна (12.02.1999), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), ГОРДІЄНКО Олена (27.10.2001), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:27.2h  Київська 5ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), ХОДАКІВСЬКА Ольга (10.10.2001), БУРЯК Марія (03.06.2001)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.69/+0.9 I 2з3 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 28.05.2016
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     бр. Зайцева
13.09/-0.7 II 8ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 28.05.2016
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     бр. Зайцева
Біг на 200 м
DNS ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 27.09.2016
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Ганжалавий І.І.,бр. Зайцева
26.44/+1.1 II 3ф11 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 20.09.2016
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     бр. Зайцева,Ганжалавий І.І.
26.50/-0.2 II 159/48 1з3 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 28.06.2016
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Ганжалавий І.І.,бр. Зайцева
26.33/-0.4 II 158/48 1ф4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 11.06.2016
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     бр. Зайцева,Ганжалавий І.І.
26.32/-0.5 II 3ф8 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     бр. Зайцева
Біг на 400 м
1:01.83 II 4ф5 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 26.09.2016
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Ганжалавий І.І.,бр. Зайцева
59.92 II 3ф6 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 19.09.2016
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     бр. Зайцева,Ганжалавий І.І.
59.99 II 159/48 1з5 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Ганжалавий І.І.,бр. Зайцева
58.74 II 6ф1 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Ганжалавий І.І.,бр. Зайцева
57.93 I 158/48 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 10.06.2016
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     бр. Зайцева,Ганжалавий І.І.
58.98 II 158/48 1з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 10.06.2016
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     бр. Зайцева,Ганжалавий І.І.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:25.50 II юн  Київська 4ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) Кропивницький 29.09.2016
МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), БУРЯК Марія (03.06.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), ГОРДІЄНКО Олена (27.10.2001)
2:27.11 II юн  Київська 2ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 20.09.2016
ОПАРА-УГО Каріна (19.05.2001), МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001)
2:21.65 I юн  Київська 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 11.06.2016
ОПАРА-УГО Каріна (19.05.2001), МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), ГОРДІЄНКО Олена (27.10.2001)
2:23.41 II юн  Київська 9ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
ОПАРА-УГО Каріна (19.05.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), ДЄТОЧКА Єва (06.08.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
13.52/-0.9 III 4ф3 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 20.09.2015
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Ганжалавий І.І.,Зайцев В.О.
Біг на 200 м
27.32/+0.3 II 1ф4 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 21.09.2015
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Ганжалавий І.І.,Зайцев В.О.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:30.21 II юн  Київська 7ф1 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 21.09.2015
ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), БУРЯК Марія (03.06.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), ДЄТОЧКА Єва (06.08.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)