ГОРДІЄНКО Альона
Прізвище: ГОРДІЄНКОПрізвище Англ: HORDIYENKO
Ім'я: АльонаІм'я Англ: Alyona
Дата народження: 27.10.2001 Стать: Ж
ТФЛА: Київська
ФСТ: МОН
Клуб: КЗКОР "КОЛІФКС"
Тренери: Зайцев В. О., Гаман Л. Л.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
8.35 5з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.35 II 163/52 5з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.25 II 4з4 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
DQ 162.7 164/53 з2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні Суми 25.01.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
8.09 II 164/52 7ф1 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 21.12.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     бр. Зайцева,Коваленко О.с
8.19 II 164/52 1з4 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 21.12.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     бр. Зайцева,Коваленко О.с
Біг на 200 м
27.26 II 165/52 3з5 Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді Суми 08.02.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.
27.32 II 165/52 3пф3 Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді Суми 08.02.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.
27.20 II 164/52 3з1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
26.93 II 164/52 3ф14 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 22.12.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     бр. Зайцева,Коваленко О.с
Естафетний біг 4х200 м
1:45.83  Київська 5ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), БЕЗИМЕННА Анна (01.02.2003), МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), БУРЯК Марія (03.06.2001)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Естафетний біг 4х100 м
49.22 I  Київська 1ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
ШАМІНА Ольга (04.08.2003), МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), БУРЯК Марія (03.06.2001)
Естафетний біг 4х400 м
3:52.06 I  Київська 1ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), ЧОРНОВОЛ Тетяна (03.10.2003), БУРЯК Марія (03.06.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.13 II 5ф1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Коваленко А.,бр. Зайцева
8.30 II 1з1 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 22.02.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Коваленко А.,бр. Зайцева
Біг на 200 м
26.57 I 1ф13 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ 2001 р.н. та молодші Суми 23.02.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Коваленко А.,бр. Зайцева
DNF 164/52 з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Київська КОЛІФКС Б.Ц.     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
Біг на 400 м
59.96 I 164/52 2з4 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 06.02.2018
 Київська МОН КОЛІФКС Б.Ц.     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
1:00.29 II 164/52 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Київська КОЛІФКС Б.Ц.     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
1:01.65 II 164/52 1з7 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Київська КОЛІФКС Б.Ц.     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
59.98 I 164/52 3пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Київська КОЛІФКС Б.Ц.     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
Естафетний біг 4х200 м
1:43.55  Київська 3ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 07.02.2018
МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), БЕЗИМЕННА Анна (01.02.2003), ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:17.66  Київська 1ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 01.02.2018
ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), БЕЗИМЕННА Анна (01.02.2003)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
13.27/0.0 II 5ф2 Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юніорів та юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та смт. Лазурне 04.11.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
Біг на 200 м
27.17/0.0 II 3ф3 Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юніорів та юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та смт. Лазурне 03.11.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
26.44/+2.2 II 164/53 4ф2 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 03.06.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
26.96/-1.1 II 164/53 5ф8 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Київська КЗКОР "КОЛІФКС"     Андрухова О.,бр. Зайцева
Біг на 400 м
1:00.11 II 164/53 1ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
58.29 I 164/53 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 21.06.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
59.43 II 164/53 3з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 21.06.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
59.30 II 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
1:00.05 II 2з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
58.50 I 3пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
59.84 II 165/50 6ф5 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Київська КЗКОР "КОЛІФКС"     Андрухова О.,бр. Зайцева
1421 3 Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юніорів та юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юніорів та смт. Лазурне 03.11.2018
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Зайцев В.О.,Гаман Л.Л.
27.17/0.0 13.27/0.0
Естафетний біг 4х100 м
50.37 II  Київська 1ф1 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 02.06.2018
МАРТИНЧУК Діана (29.01.2002), ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), ДЄТОЧКА Єва (06.08.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:20.55 I юн  Київська 2ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
МАРТИНЧУК Діана (29.01.2002), МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), БУРЯК Марія (03.06.2001)
DNF  Київська ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), БЕЗИМЕННА Анна (01.02.2003)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.24 II 163/48 7пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Андрухова О.,бр. Зайцева
8.12 II 163/48 1з11 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 30.01.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Андрухова О.,бр. Зайцева
8.01 II 8ф1 Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики Київ 25.11.2016
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Андрухова О.,бр. Зайцева
8.13 II 1з3 Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики Київ 25.11.2016
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Андрухова О.,бр. Зайцева
Біг на 200 м
27.35 II 163/48 4ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 01.02.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Андрухова О.,бр. Зайцева
27.10 II 163/48 1з12 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Андрухова О.,бр. Зайцева
27.50 II 1ф6 Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики Київ 26.11.2016
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Андрухова О.,бр. Зайцева
Біг на 400 м
1:00.41 II 163/48 4з6 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 14.02.2017
 Київська Освіта КОЛІФКС Б.Ц.     Андрухова О.,бр. Зайцева
Естафетний біг 4х200 м
1:44.39  Київська 4ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 15.02.2017
ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), ДЄТОЧКА Єва (06.08.2001), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:22.1h I юн  Київська 3ф5 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 01.02.2017
МЕЛЬНИЧЕНКО Юлія (11.07.2002), ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), МАРИНЧЕНКО Олександра (26.03.2002)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
13.12/+2.7 II 165/50 7з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Андрухова О.,Зайцев В.О.
Біг на 200 м
26.50/+1.2 II 165/50 7--Пре-кваліфікація-3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих Кропивницький 07.07.2017
 Київська МОН КОЛІФКС     бр. Зайцева
26.42/+2.0 II 175/65 2з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.06.2017
 Київська МОН КОЛІФКС     Андрухова О.,бр. Зайцева
26.60/-0.3 II 175/65 6пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.06.2017
 Київська МОН КОЛІФКС     Андрухова О.,бр. Зайцева
26.80/+2.3 II 165/50 5пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 19.06.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Андрухова О.,Зайцев В.О.
26.98/-0.7 II 165/50 2з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 19.06.2017
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Андрухова О.,Зайцев В.О.
26.44/+2.6 II 165/50 4ф3 Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 28.05.2017
 Київська МОН КОЛІФКС Б.Ц.     Андрухова О.,бр. Зайцева
Біг на 400 м
1:01.29 II 165/50 4ф3 Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.05.2017
 Київська МОН КОЛІФКС Б.Ц.     Андрухова О.,бр. Зайцева
Естафетний біг 4х100 м
49.27 I  Київська 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих Кропивницький 08.07.2017
СИДОР Олександра (13.06.1996), КАРАНДЮК Ксенія (21.06.1986), ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998)
48.74 I  Київська 1ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 28.06.2017
БУРЯК Марія (03.06.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998)
Естафетний біг 4х400 м
3:50.37 I  Київська 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборств серед дорослих Кропивницький 08.07.2017
СИДОР Олександра (13.06.1996), ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), КАРАНДЮК Ксенія (21.06.1986), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998)
DQ 170.11  Київська ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 28.06.2017
ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:02.74 II 2з8 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Київська МОН КОЛІФКС     бр. Зайцева
1:03.77 III 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Київська МОН КОЛІФКС     бр. Зайцева
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:27.2h  Київська 5ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), ХОДАКІВСЬКА Ольга (10.10.2001), БУРЯК Марія (03.06.2001)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:01.74 II 6ф6 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 19.09.2016
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     бр. Зайцева,Андрухова О.
Крос 1 км
4:13 II юн 34ф1 Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів, та юнаків (крос) Цюрупинськ 24.03.2016
 Київська МОН КОЛІФКС     Зайцев В.О.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:27.11 II юн  Київська 2ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 20.09.2016
ОПАРА-УГО Каріна (19.05.2001), МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
29.07 III 4двбр7 Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні Київ 22.03.2015
 Київська МОН КОЛІФКС Б.Ц.     Андрухова О.
Біг на 400 м
1:05.80 III 2двбр1 Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні Київ 21.03.2015
 Київська МОН КОЛІФКС Б.Ц.     Андрухова О.
Двоборство 200м + 400м
1487 6 Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні Київ 21.03.2015
 Київська МОН КОЛІФКС Б.Ц.     Андрухова О.
1:05.80 29.07

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
13.83/-0.3 III 1ф4 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 20.09.2015
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Андрухова О.,бр. Зайцева
13.7h III 6з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 18.06.2015
 Київська МОН КОЛІФКС Б.Ц.     Андрухова О.
Біг на 200 м
28.55/+0.3 III 4ф4 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 21.09.2015
 Київська МОН КЗКОР "КОЛІФКС"     Андрухова О.,бр. Зайцева
DNS ф13 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
 Київська МОН КОЛІФКС Б.Ц.     Андрухова О.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:30.21 II юн  Київська 7ф1 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 21.09.2015
ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), БУРЯК Марія (03.06.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), ДЄТОЧКА Єва (06.08.2001)
2:34.6h II юн  Київська 14ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
ВОДЯНА Анастасія (30.04.2000), ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), ЯНКОВСЬКА Катерина (28.10.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)