ІБРАГІМОВА Флора
Прізвище: ІБРАГІМОВАПрізвище Англ: IBRAHIMOVA
Ім'я: ФлораІм'я Англ: Flora
Дата народження: 20.09.2000 Стать: Ж
ТФЛА: Донецька
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
28.22 III 1двбр6 Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні Київ 22.03.2015
 Донецька КДЮСШ № 1 Артемівськ     Третьяков М.К.
Біг на 400 м
1:06.25 III 1двбр3 Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні Київ 21.03.2015
 Донецька КДЮСШ № 1 Артемівськ     Третьяков М.К.
Двоборство 200м + 400м
1530 4 Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні Київ 21.03.2015
 Донецька КДЮСШ № 1 Артемівськ     Третьяков М.К.
1:06.25 28.22

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
13.15/+0.7 II 163/48 4з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 25.06.2015
 Донецька КДЮСШ № 1 Артемівськ     Третьяков М.К.
12.8h II 2з8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 18.06.2015
 Донецька КДЮСШ м. Артемівськ     Третьяков М.К.
13.3h II 157/47 5з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 28.04.2015
 Донецька КДЮСШ № 1 Артемівськ     Третьяков М.К.
Біг на 200 м
27.46/+1.7 II 163/49 4з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 26.06.2015
 Донецька КДЮСШ № 1 Артемівськ     Третьяков М.К.
27.3h II 3ф8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
 Донецька КДЮСШ м. Артемівськ     Третьяков М.К.
27.84/-0.3 III 157/47 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 29.04.2015
 Донецька КДЮСШ № 1 Артемівськ     Третьяков М.К.
Естафетний біг 4х100 м
52.36 II  Донецька 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 26.06.2015
ДЕНИСОВА Анна (27.01.1999), МАТВЄЄВА Анастасія (03.03.1999), ІБРАГІМОВА Флора (20.09.2000), ШЕСТЕРНІНА Анастасія (03.02.1999)
Естафетний біг 4х400 м
4:17.41 III  Донецька 9ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 26.06.2015
РАДЮК Олена (07.02.1999), СУРДА Ольга (27.07.1999), ІБРАГІМОВА Флора (20.09.2000), НЕЛЕПА Ганна (22.04.1998)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:30.6h II юн  Донецька 11ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
ПОЛОНЕЦЬ Тетяна (13.01.2000), ІБРАГІМОВА Флора (20.09.2000), ГОСПОДІНОВА Анастасія (30.05.2000), КОШМАЛ Мирослава (28.10.2000)
2:28.59 II юн  Донецька 7ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 29.04.2015
ДЕНИСОВА Анна (27.01.1999), СУРДА Ольга (27.07.1999), ІБРАГІМОВА Флора (20.09.2000), РАДЮК Олена (07.02.1999)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)