СЛЕДЮК Володимир
Прізвище: СЛЕДЮКПрізвище Англ: SLEDYUK
Ім'я: ВолодимирІм'я Англ: Volodymyr
Дата народження: 16.02.2001 Стать: Ч
ТФЛА: Харківська
ФСТ: Д
Клуб: ХДВУФК №1
Тренери: Ісправнікова В. М., Огородник Ю. О.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 200 м
DQ 163.3 з10 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
DQ 163.3 193/80 з10 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
22.63 КМС 3ф11 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 19.01.2019
 Харкiвська Д      Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.
Біг на 400 м
49.40 КМС 192/80 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Харкiвська      Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.
49.70 КМС 192/80 1з2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Харкiвська      Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.
DNS ф7 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні Суми 25.01.2019
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.
49.98 КМС 1ф3 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 18.01.2019
 Харкiвська Д      Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.
Естафетний біг 4х200 м
1:33.90  Харкiвська 6ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001), БЕЛАШЕВ Кирило (10.11.2000), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002), ПЛУЖНИК Ілля (25.04.2001)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м з/б (0.914)
55.49 I 193/80 7ф1 Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів Луцьк 23.08.2019
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.
56.14 I 193/80 3з2 Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів Луцьк 22.08.2019
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.
54.32 КМС 7з2 Чемпіонат Європи серед юніорів Бурос 19.07.2019
 Харкiвська      
53.39 КМС 193/82 1ф1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.
55.28 I 193/82 1з1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.
DQ 168.7 193/80 ф1 Всеукраїнські змагання "Гран прі" 2 тур Кропивницький 11.06.2019
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.
53.87 КМС 2ф1 Матчева зустріч серед юніорів Пітешть 11.05.2019
 Харкiвська      

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
23.37 I 189/69 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 01.02.2018
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.
23.64 I 189/69 1з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.
23.07 I 189/69 1пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.
DNS ф9 Чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед міст та районів Суми 16.01.2018
 Харкiвська      
Біг на 400 м
50.59 I 3з2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні Суми 27.01.2018
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:08.58  Харкiвська 3ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 01.02.2018
ЧЕРМОШАНСЬКИЙ Дмитро (23.11.2001), СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001), ЗЕНКІН Михайло (09.07.2001), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
50.64 I 190/78 5ф8 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.
Біг на 400 м з/б (0.840)
53.68 КМС 193/76 1ф4 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.
54.38 I 2ф1 Міжнародна матчева зустріч серед юнаків Україна - Туреччина - Білорусь Луцьк 22.09.2018
 Харкiвська Україна     
53.28 КМС 6пф2 2-й чемпіонат Європи серед юнаків U18 Дйор 07.07.2018
 Харкiвська      
53.19 КМС 4з1 2-й чемпіонат Європи серед юнаків U18 Дйор 06.07.2018
 Харкiвська      
57.27 II 1з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.
53.31 КМС 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Харкiвська Д ХДВУФК №1     Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.
54.97 I 192/78 1ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Ісправнікова В.М.,Огородник Ю.О.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:02.28 III  Харкiвська 3ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
ЕДОКПАІ Самуель (08.12.2003), ЗЕНКІН Михайло (09.07.2001), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002), СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001)
DQ 170.7  Україна ф1 Міжнародна матчева зустріч серед юнаків Україна - Туреччина - Білорусь Луцьк 22.09.2018
НАЗАРОВ Владислав (19.04.2001), ПРИХОДЬКО Кирило (08.06.2001), СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001), ГОЛУБ Ярослав (05.01.2001)
2:03.37 III  Харкiвська 5ф3 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
ПЛУЖНИК Ілля (25.04.2001), ЧЕРМОШАНСЬКИЙ Дмитро (23.11.2001), БОГДАНОВ Антон (25.01.2002), СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
23.55 I 190/69 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 15.02.2017
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Харків     Ісправнікова В.М.,Огороднік Ю.О.
23.43 I 190/69 1з1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 15.02.2017
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Харків     Ісправнікова В.М.,Огороднік Ю.О.
23.56 I 189/69 1ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 01.02.2017
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Харків     Ісправнікова В.М.
23.76 I 189/69 1з4 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Харків     Ісправнікова В.М.
Біг на 60 м з/б (0.914)
8.85 II 190/69 3з2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Харків     Ісправнікова В.М.
10.49 II юн 190/69 8ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Харків     Ісправнікова В.М.
Естафетний біг 4х200 м
DNF  Харкiвська ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 15.02.2017
РЕЗАНКОВ Сергій (04.02.1998), СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001), ПАСМОР Максим (06.02.1998), ОВЧАРЕНКО Олексій (19.01.1999)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:12.6h  Харкiвська 13ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 01.02.2017
ЗЕНКІН Михайло (09.07.2001), БЕЛАШЕВ Кирило (10.11.2000), СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001), НОВОДЕРЬОЖКІН Кирило (26.06.2000)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
23.22/+0.9 II 189/71 5ф6 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 18.05.2017
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Ісправнікова В.М.,Огороднік Ю.О.
23.61/+0.7 II 189/71 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 27.04.2017
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Ісправнікова В.М.,Огороднік Ю.О.
23.19/+0.3 II 189/71 3пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Ісправнікова В.М.,Огороднік Ю.О.
23.88/-1.1 III 189/71 1з9 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Ісправнікова В.М.,Огороднік Ю.О.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.68 III 1двбр3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Ісправнікова В.М.,Белявцев С
Біг на 60 м з/б (0.914)
9.54 I юн 7з1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Харків     Ісправнікова В.М.
Біг на 60 м з/б (0.840)
8.70 I 1двбр3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Ісправнікова В.М.,Белявцев С
Двоборство 60м + 60м з/б
1540 1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Ісправнікова В.М.,Белявцев С
8.70 7.68

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.90/+1.3 III 5з3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 26.09.2016
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Ісправнікова В.М.
12.22/-1.7 III 1з4 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 19.09.2016
 Харкiвська Д КСДЮСШОР "Динамо" Хрк     Ісправнікова В.М.,Белявцев С
11.93/0.0 III 5ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 19.09.2016
 Харкiвська Д КСДЮСШОР "Динамо" Хрк     Ісправнікова В.М.,Белявцев С
11.96/-0.4 III 187/64 4з1 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Харкiвська Д КСДЮСШОР "Динамо" Хрк     Ісправнікова В.М.
Біг на 110 м з/б (0.914)
16.07/+0.6 III 5з1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 27.09.2016
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Ісправнікова В.М.
DNS ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 27.09.2016
 Харкiвська Д КСДЮШОР "Динамо" Хрк     Ісправнікова В.М.
15.85/+1.2 III 5ф1 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 28.06.2016
 Харкiвська Д КСДЮСШОР "Динамо" Хрк     Ісправнікова В.М.
15.99/-1.5 III 187/64 3з1 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 28.06.2016
 Харкiвська Д КСДЮСШОР "Динамо" Хрк     Ісправнікова В.М.
15.88/+1.2 III 5ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
 Харкiвська Д КСДЮСШОР "Динамо" Хрк     ,Ісправнікова В.М.
16.09/+1.5 III 2з1 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
 Харкiвська Д КСДЮСШОР "Динамо" Хрк     ,Ісправнікова В.М.
Біг на 110 м з/б (0.840)
15.71/+0.7 III 1з2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 20.09.2016
 Харкiвська Д КСДЮСШОР "Динамо" Хрк     Ісправнікова В.М.,Белявцев С
15.61/+1.3 II 2ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 20.09.2016
 Харкiвська Д КСДЮСШОР "Динамо" Хрк     Ісправнікова В.М.,Белявцев С
15.63/+0.1 II 185/66 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 10.06.2016
 Харкiвська Д КСДЮСШОР "Динамо" Хрк     Ісправнікова В.М.,Белявцев С
15.48/+0.2 II 185/65 1з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 10.06.2016
 Харкiвська Д КСДЮСШОР "Динамо" Хрк     Ісправнікова В.М.,Белявцев С
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:07.41 II юн  Харкiвська 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) Кропивницький 29.09.2016
ОВЧАРЕНКО Олексій (19.01.1999), МАРЮХА Ярослав (18.03.1999), СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001), СЕРЕНКО Руслан (06.12.1999)
2:19.31  Харкiвська 9ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 20.09.2016
ЛУНЬОВ Михайло (10.10.2001), ГУРА Олексій (18.12.2001), СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001), КРАСНІКОВ Ярослав (10.05.2001)
DQ 170.20  Харкiвська ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 11.06.2016
БОГДАНОВ Антон (25.01.2002), СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001), ЗЕНКІН Михайло (09.07.2001), ЛУНЬОВ Михайло (10.10.2001)
2:09.85 III юн  Харкiвська 11ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
ОВЧАРЕНКО Олексій (19.01.1999), БЕЛАШЕВ Кирило (10.11.2000), СЛЕДЮК Володимир (16.02.2001), ВРАДІЙ Олег (22.11.1999)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.09 II юн 3двбр1 Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні Київ 21.03.2015
 Харкiвська Д КЗ "МК ДЮСШ" Хрк     Ісправнікова В.М.,Голіус С
Біг на 60 м з/б (0.840)
9.16 1двбр1 Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні Київ 21.03.2015
 Харкiвська Д КЗ "МК ДЮСШ" Хрк     Ісправнікова В.М.,Голіус С
Двоборство 60м + 60м з/б
1276 2 Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні Київ 21.03.2015
 Харкiвська Д КЗ "МК ДЮСШ" Хрк     Ісправнікова В.М.,Голіус С
9.16 8.09

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 110 м з/б (0.840)
16.24/+0.6 III 1ф1 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 21.09.2015
 Харкiвська Д КЗ МКДЮСШ Хрк     Ісправнікова В.М.,Матузна Н.
18.0h III юн 5з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 18.06.2015
 Харкiвська Д КЗ "МК ДЮСШ" Хрк     Ісправнікова В.М.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)