ЗІНЧЕНКО Панас
Прізвище: ЗІНЧЕНКОПрізвище Англ: ZINCHENKO
Ім'я: ПанасІм'я Англ: Panas
Дата народження: 22.06.2001 Стать: Ч
ТФЛА: Черкаська
ФСТ: Д
Клуб: ОСДЮСШОР Чрк
Тренери: Вавринкевич В. В., Пестенков О. В.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
DNS --Пре-кваліфікація-7 Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді Суми 07.02.2019
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Вавринкевич В.В.,Пестенков О.В.
7.09 I 190/78 1з4 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Вавринкевич В.В.,Пестенков О.В.
7.12 I 190/78 3ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Вавринкевич В.В.,Пестенков О.В.
7.05 I 190/79 2ф1 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 21.12.2018
 Черкаська Освіта      Вавринкевич В.В.,Пестенков О.В.
7.09 I 190/79 1з8 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 21.12.2018
 Черкаська Освіта      Вавринкевич В.В.,Пестенков О.В.
Біг на 200 м
DNS з3 Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств у приміщенні серед дорослих і молоді Суми 08.02.2019
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Вавринкевич В.В.,Пестенков О.В.
22.80 КМС 190/78 4ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Вавринкевич В.В.,Пестенков О.В.
22.85 КМС 190/78 1з7 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Вавринкевич В.В.,Пестенков О.В.
22.99 КМС 190/79 1ф21 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 22.12.2018
 Черкаська Освіта      Вавринкевич В.В.,Пестенков О.В.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.20/+0.5 I 190/76 5ф1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 28.06.2019
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Вавринкевич В.В.
11.07/+3.4 I 190/76 1з3 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 28.06.2019
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Вавринкевич В.В.
11.10/+2.5 I 190/76 2пф1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 28.06.2019
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Вавринкевич В.В.
11.11/+1.2 I 190/73 2з1 ХІV літня Універсіада України Кропивницький 25.05.2019
 Черкаська ЧНУ     Вавринкевич В.В.
Біг на 200 м
22.56/+0.5 I 190/76 5ф1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 30.06.2019
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Вавринкевич В.В.
22.72/+1.4 I 190/76 1з3 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Вавринкевич В.В.
22.71/+3.0 I 190/76 2пф1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Вавринкевич В.В.
22.31/+0.4 I 190/76 2з2 Чемпіонат України серед молоді Кропивницький 23.06.2019
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Вавринкевич В.В.
22.12/+1.7 КМС 190/79 1ф7 ХІV літня Універсіада України Кропивницький 26.05.2019
 Черкаська ЧНУ     Вавринкевич В.В.
Естафетний біг 4х100 м
42.55 I  Черкаська 1ф2 ХІV літня Універсіада України Кропивницький 26.05.2019
ЩИБРЯ Богдан (18.04.1997), ЛЮШЕНКО Олег (17.02.1996), ГАВРИШ Станіслав (17.04.1997), ЗІНЧЕНКО Панас (22.06.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.24 I 190/77 3з7 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 06.02.2018
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Пестенкова І.М.,Пестенков О.В.
7.24 I 190/77 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 06.02.2018
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Пестенкова І.М.,Пестенков О.В.
7.16 I 190/70 1з8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Пестенкова І.М.,Пестенков О.В.
7.18 I 190/70 1пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Пестенкова І.М.,Пестенков О.В.
7.19 I 190/70 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 30.01.2018
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Пестенкова І.М.,Пестенков О.В.
Біг на 200 м
DNF 190/77 з10 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 07.02.2018
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Пестенкова І.М.,Пестенков О.В.
Потрійний стрибок
13.28 III 190/77 10ф Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 07.02.2018
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Пестенкова І.М.,Пестенков О.В.
X 13.28 X
13.54 II 190/77 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 01.02.2018
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Пестенкова І.М.,Пестенков О.В.
13.39 X 13.54 13.51 13.20 X
13.37 II 190/77 2кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 31.01.2018
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Пестенкова І.М.,Пестенков О.В.
X 13.37 —
Естафетний біг 4х200 м
1:34.53  Черкаська 6ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 07.02.2018
ЗІНЧЕНКО Панас (22.06.2001), ДЕЙНЕГА Віталій (09.05.1999), РЕБОЙЧУК Сергій (09.10.1999), МУЗИЧЕНКО Максим (08.05.2000)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:05.47  Черкаська 2ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2001 р.н.та молодше Суми 01.02.2018
КОЛЕСНІКОВ Кирило (16.05.2003), ЗІНЧЕНКО Панас (22.06.2001), ЮНАК Дмитро (26.08.2001), ГОЛУБОВИЧ Ростислав (14.04.2002)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.52/-0.9 II 190/76 1з7 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Пестенков О.В.,Пестенкова І.М.
Біг на 200 м
28.73/+0.6 III юн 191/79 8ф9 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Черкаська Д ОСДЮСШОР Чрк     Пестенкова І.М.,Пестенков О.В.,Вавринкевич В.В.
DNF ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 16.06.2018
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Пестенков О.В.,Пестенкова І.М.
22.68/+1.6 I 1з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Пестенков О.В.,Пестенкова І.М.
22.76/+1.5 I 1пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Пестенков О.В.,Пестенкова І.М.
DNS ф6 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Пестенков О.В.,Пестенкова І.М.
Стрибки у довжину
6.70/+2.4 II Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Пестенков О.В.,Пестенкова І.М.
6.70/+2.4 6.56/0.0 X/+0.4 6.49/+2.4 6.37/+1.1 X/+1.5
6.48/-1.8 II 1кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 14.06.2018
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Пестенков О.В.,Пестенкова І.М.
6.48/-1.8
Естафетний біг 100+200+300+400 м
DQ 170.7  Черкаська ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 22.09.2018
ЗІНЧЕНКО Панас (22.06.2001), МОНТАІНІ Олексій (18.01.2002), ЮНАК Дмитро (26.08.2001), ГОЛУБОВИЧ Ростислав (14.04.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.47 II 5пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Пестенкова І.М.
7.44 II 4з8 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 30.01.2017
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Пестенкова І.М.
Потрійний стрибок
13.27 III 188/70 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 01.02.2017
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Пестенкова І.М.
X 13.27 12.84 11.80 12.99 12.72
13.14 III 188/70 6кв Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Пестенкова І.М.
X 13.14 —

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.48/+0.2 II 188/73 2з4 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 17.05.2017
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Пестенкова І.М.
11.49/0.0 II 188/73 2з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Пестенкова І.М.
11.60/0.0 II 188/73 4пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Пестенкова І.М.
Потрійний стрибок
13.83/+4.2 II 188/71 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 18.05.2017
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Пестенкова І.М.
13.58/-0.1 13.83/+4.2 13.57/+3.6 13.51/+3.2
13.78/-0.4 II 188/71 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 27.04.2017
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Пестенкова І.М.
13.52/0.0 13.28/-1.3 13.69/-1.3 13.64/+0.4 13.78/-0.4 13.24/-2.1
13.67/-2.9 II 188/71 3кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Пестенкова І.М.
13.24/-0.2 13.67/-2.9

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.62 II 1двбр2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська     Пестенкова І.М.
7.61 II 4з4 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська     Пестенкова І.М.
Біг на 200 м
25.63 III 3з20 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська     Пестенкова І.М.
Потрійний стрибок
12.58 III 1двбр Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська     Пестенкова І.М.
12.58 12.56 —
Двоборство 60м + Потрійний
1366 1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська     Пестенкова І.М.
7.62 12.58

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
DNF 185/77 з4 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Пестенкова І.М.
11.79/+0.1 III 185/67 1з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 10.06.2016
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Пестенков О.В.
11.84/+0.1 III 185/67 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 10.06.2016
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Пестенков О.В.
11.91/+0.8 III 5з2 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 28.05.2016
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська     Пестенкова І.М.
Потрійний стрибок
DNS кв Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 28.06.2016
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Пестенкова І.М.
13.28/-1.1 III 185/67 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 11.06.2016
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська Чрк     Пестенков О.В.
12.60/-0.3 13.28/-1.1 12.72/-1.1 12.84/-0.1 12.49/0.0 12.81/0.0
12.62/+1.9 III 17ф Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська     Пестенкова І.М.
12.62/+1.9 X/+0.3 X/+0.8
Естафетний біг 100+200+300+400 м
DQ 163.3  Черкаська ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та мол) Кіровоград 11.06.2016
НАЗАРОВ Владислав (19.04.2001), ЗІНЧЕНКО Панас (22.06.2001), ЮНАК Дмитро (26.08.2001), МАКАРЮК Роман (20.05.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.75 I юн 2двбр2 Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні Київ 21.03.2015
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська     Пестенкова І.М.
Стрибки у довжину
5.04 6двбр Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні Київ 21.03.2015
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська     Пестенкова І.М.
5.00 5.04 4.87
Двоборство 60м + Довжина
1148 3 Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні Київ 21.03.2015
 Черкаська МОН ДЮСШ Городищенська     Пестенкова І.М.
5.04 7.75

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.0h III 1ф11 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
 Черкаська МОН ДЮСШ     Пестенкова І.М.
Стрибки у довжину
4.89/-0.2 21кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 18.06.2015
 Черкаська МОН ДЮСШ     Пестенкова І.М.
4.89/-0.2 4.76/-0.4 4.05/-0.3

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)