СУРДА Ольга
Прізвище: СУРДАПрізвище Англ: SURDA
Ім'я: ОльгаІм'я Англ: Olha
Дата народження: 27.07.1999 Стать: Ж
ТФЛА: Донецька
Клуб: ШВСМ Днц
Тренери: Кривошанов О. Ю., Серорез Т. Б.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 600 м
1:57.0h 1ф1 Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед юніорів 1998-1999 р.н., юнаків та дівчат 2000-2001, 2002 років народження та молодше на честь ЗМС В.Подлужного. Бахмут 24.02.2017
 Донецька      Серорез Т.Б.,Кривошанов О.ю.
Біг на 800 м
2:35.6h III Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на призи чемпіонки Олімпійських ігор Н.Ткаченко серед юнаків та дівчат 1999-2000, 2001-2002, 2003 року народження та молодше. Бахмут 05.11.2016
 Донецька ДВУОР ім.С.Бубки     Кривошанов О.ю.,Серорез Т.Б.
Біг на 1500 м
5:10.65 II 164/51 7ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні Запоріжжя 27.01.2017
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки м.Бахмут     Кривошанов О,Серорез Т.Б.
5:09.41 II 3ф1 Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики Київ 25.11.2016
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки м.Бахмут     Кривошанов О,Серорез Т.Б.
5:10.3h II Чемпіонат Донецької області з легкої атлетики на призи чемпіонки Олімпійських ігор Н.Ткаченко серед юнаків та дівчат 1999-2000, 2001-2002, 2003 року народження та молодше. Бахмут 04.11.2016
 Донецька ДВУОР ім.С.Бубки     Кривошанов О.ю.,Серорез Т.Б.
Біг на 3000 м
11:06.38 II 163/51 7ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з багатоборства у приміщенні Запоріжжя 28.01.2017
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки м.Бахмут     Кривошанов О,Серорез Т.Б.
11:18.7h II Відкритий чемпіонат Донецької області та чемпіонат серед юніорів з легкої атлетики Бахмут 21.01.2017
 Донецька      Серорез Т.Б.,Кривошанов О.ю.
10:58.0h II 1ф1 Відкритий чемпіонат Донецької області з легкої атлетики серед команд ДЮСШ юнаків та дівчат 1998 р.н. та молодше. Бахмут 17.12.2016
 Донецька ДВУОР ім.С.Бубки     Серорез Т.Б.,Кривошанов О.ю.
10:53.74 II 4ф1 Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики Київ 26.11.2016
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки м.Бахмут     Кривошанов О,Серорез Т.Б.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 3000 м
12:13.4h III 2ф1 Кубок Донецької області з легкої атлетики Бахмут 06.05.2017
 Донецька      Серорез Т.Б.,Кривошанов О.Ю.
Біг на 5000 м
19:31.31 II 164/51 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 26.06.2017
 Донецька ШВСМ Днц     Серорез Т.Б.,Кривошанов О.Ю.
Біг на 10000 м
48:16.08 163/51 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики з бігу на 10000 м серед дорослих, молоді та юніорів Черкаси 30.04.2017
 Донецька ШВСМ Днц     Серорез Т.Б.,Кривошанов О
Крос 3 км
12:24 III 164/51 юнр-8-ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Олешки 30.03.2017
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки м.Бахмут     Серорез Т.Б.,Кривошанов О
11:20 II 1ф1 Чемпіонат Донецької області з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Слов’янськ 17.03.2017
 Донецька Бахмут,ДВУОР ім.С.Бубки     

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 1500 м
4:56.40 II 6з2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) Суми 25.02.2016
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки     Серорез Т.Б.,Кривошанов О
4:58.20 II 7ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів Суми 12.02.2016
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки     Серорез Т.Б.,Кривошанов О
5:03.26 II 6ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки м.Артемівськ     Кривошанов О,Серорез Т.Б.
5:06.19 II 6ф2 Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла Київ 27.11.2015
 Донецька      ,Кривошанов О,Серорез Т.Б.
Біг на 3000 м
10:57.15 II 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів Суми 13.02.2016
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки     Серорез Т.Б.,Кривошанов О
10:56.15 II 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки м.Артемівськ     Кривошанов О,Серорез Т.Б.
11:02.74 II 4ф1 Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла Київ 28.11.2015
 Донецька      ,Кривошанов О,Серорез Т.Б.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 1500 м
5:01.48 II 5ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 26.09.2016
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки     Кривошанов О,Серорез Т.Б.
5:15.18 III 13ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 28.05.2016
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки м.Артемівськ     Серорез Т.Б.,Кривошанов О
Біг на 3000 м
10:46.93 II 3ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 27.09.2016
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки     Кривошанов О,Серорез Т.Б.
11:24.63 II 7ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки м.Артемівськ     Серорез Т.Б.,Кривошанов О
Крос 2 км
7.31 II 10ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) Біла Церква 21.10.2016
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки м.Бахмут     Серорез Т.Б.,Кривошанов О
7:58 III 5ф1 Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів, та юнаків (крос) Цюрупинськ 24.03.2016
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки м.Артемівськ     Серорез Т.Б.,Кривошанов О
Естафетний біг 4х800 м
10:14.75  Донецька 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) Кропивницький 29.09.2016
МУХАНОВА Катерина (28.02.2003), ДИБКА Ольга (19.11.2002), СУРДА Ольга (27.07.1999), КОВАЛЬ Катерина (09.07.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 3000 м
DNS ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Запоріжжя 30.01.2015
 Донецька МОН СДЮШОР №1 Днц     Кривошанов О,Серорез Т.Б.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:31.40 III 161/49 7ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 29.04.2015
 Донецька СДЮСШОР №1 Днц     Кривошанов О,Серорез Т.Б.
Біг на 1500 м
4:52.67 II 8ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) Луцьк 25.09.2015
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки м.Артемівськ     Кривошанов О,Серорез Т.Б.
5:00.11 II 160/49 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 25.06.2015
 Донецька КДЮСШ № 1 Артемівськ     Кривошанов О,Серорез Т.Б.
5:07.44 II 161/49 4ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 28.04.2015
 Донецька СДЮСШОР №1 Днц     Кривошанов О,Серорез Т.Б.
Біг на 3000 м
10:53.87 II 4ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) Луцьк 26.09.2015
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки м.Артемівськ     Кривошанов О,Серорез Т.Б.
10:49.97 II 160/49 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 26.06.2015
 Донецька КДЮСШ № 1 Артемівськ     Кривошанов О,Серорез Т.Б.
11:30.21 III 6ф1 Командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кіровоград 25.05.2015
 Донецька МОН СДЮШОР №1 Днц     Кривошанов О,Серорез Т.Б.
Біг на 5000 м
19:25.38 II 161/49 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів. Харків 15.06.2015
 Донецька ДЮСШ м.Артемівськ     Кривошанов О,Серорез Т.Б.
Крос 6 км
DNS ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) Луцьк 14.11.2015
 Донецька ДВУОР ім. С.Бубки м.Артемівськ     Серорез Т.Б.,Кривошанов О
Естафетний біг 4х400 м
4:17.41 III  Донецька 9ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 26.06.2015
РАДЮК Олена (07.02.1999), СУРДА Ольга (27.07.1999), ІБРАГІМОВА Флора (20.09.2000), НЕЛЕПА Ганна (22.04.1998)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:26.98 II юн  Донецька 5ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) Луцьк 26.09.2015
ДЕНИСОВА Анна (27.01.1999), НЕЛЕПА Ганна (22.04.1998), СУРДА Ольга (27.07.1999), РАДЮК Олена (07.02.1999)
2:28.59 II юн  Донецька 7ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 29.04.2015
ДЕНИСОВА Анна (27.01.1999), СУРДА Ольга (27.07.1999), ІБРАГІМОВА Флора (20.09.2000), РАДЮК Олена (07.02.1999)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:31.59 II 3двбр1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1999-00 р.н.) з двоборств в приміщенні Київ 23.03.2014
 Донецька Д СДЮШОР №1 Днц     Серорез Т.Б.
Біг на 1500 м
5:18.93 III 3двбр1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1999-00 р.н.) з двоборств в приміщенні Київ 22.03.2014
 Донецька Д СДЮШОР №1 Днц     Серорез Т.Б.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)