БУРЯК Марія
Прізвище: БУРЯКПрізвище Англ: BURYAK
Ім'я: МаріяІм'я Англ: Mariya
Дата народження: 03.06.2001 Стать: Ж
ТФЛА: Київська
ФСТ: ЗСУ
Клуб: КОШВСМ
Тренери: Бочок В. А., Панасенко Л. О., Лобанов О. С.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 200 м
25.03 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
24.98 1з9 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
25.18 1ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні Суми 01.02.2020
25.30 1ф6 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 11.01.2020
Біг на 400 м
55.90 3ф1 Міжнародна матчева зустріч серед юніорів Мінськ 26.02.2020
56.47 1з2 Міжнародна матчева зустріч серед юніорів Мінськ 25.02.2020
55.19 1ф1 Балканські ігри серед юніорів у приміщенні Стамбул 09.02.2020
55.89 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
57.76 1з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
56.71 2ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні Суми 31.01.2020
56.04 2ф2 Всеукраїнські змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ Миколи Батруха та ЗТУ Бориса Юшка Київ 17.01.2020
DNS ф4 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 15.01.2020
57.15 2ф8 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 10.01.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
25.03 КМС 170/56 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Київська МОН БВУФК Бровари     Бочок В.А.,Панасенко Л.О.
24.98 КМС 170/56 1з9 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Київська МОН БВУФК Бровари     Бочок В.А.,Панасенко Л.О.
25.18 КМС 170/56 1ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні Суми 01.02.2020
 Київська МОН БВУФК Бровари     Бочок В.А.,Панасенко Л.О.
25.30 КМС 1ф6 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 11.01.2020
 Київська МОН БВУФК Бровари     Бочок В.А.,Панасенко Л.О.
Біг на 400 м
55.90 КМС 3ф1 Міжнародна матчева зустріч серед юніорів Мінськ 26.02.2020
 Київська      
56.47 КМС 1з2 Міжнародна матчева зустріч серед юніорів Мінськ 25.02.2020
 Київська      
55.19 КМС 1ф1 Балканські ігри серед юніорів у приміщенні Стамбул 09.02.2020
 Київська      
55.89 КМС 170/56 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Київська МОН БВУФК Бровари     Бочок В.А.,Панасенко Л.О.
57.76 I 170/56 1з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 03.02.2020
 Київська МОН БВУФК Бровари     Бочок В.А.,Панасенко Л.О.
56.71 КМС 170/56 2ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні. Командний чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства у приміщенні Суми 31.01.2020
 Київська МОН БВУФК Бровари     Бочок В.А.,Панасенко Л.О.
56.04 КМС 2ф2 Всеукраїнські змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ Миколи Батруха та ЗТУ Бориса Юшка Київ 17.01.2020
 Київська БВУФК Бровари     Лобанов О.С.,Панасенко Л.О.
DNS ф4 Чемпіонат м. Києва серед юніорів та юнаків (2001-02, 2003-04 р.р.н.) з легкої атлетики у приміщенні Київ 15.01.2020
 Київська МОН БВУФК Бровари     Лобанов О.С.,Панасенко Л.О.
57.15 I 2ф8 XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" Київ 10.01.2020
 Київська МОН БВУФК Бровари     Бочок В.А.,Панасенко Л.О.
Естафетний біг 4х200 м
1:45.52  Київська 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
ПОЛІЩУК Людмила (03.02.2004), СТЕЦЮК Надія (12.11.2004), СИНЕНКО Катерина (26.03.2002), БУРЯК Марія (03.06.2001)
Естафетний біг 4х400 м
DNS  Україна ф1 Балканські ігри серед юніорів у приміщенні Стамбул 09.02.2020
БУРЯК Марія (03.06.2001), ОРЛОВА Анна (30.01.2002), ЖУЛЬЖИК Світлана (19.07.2002), ПОДГОРОДЕЦЬКА Єва (17.08.2001)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.86 I 4ф1 Кубок КМШВСМ з л/а в приміщенні Змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М.Батруха та Б.Юшка Київ 15.01.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Бочок В
7.82 I 2з1 Кубок КМШВСМ з л/а в приміщенні Змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М.Батруха та Б.Юшка Київ 15.01.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Бочок В
Біг на 200 м
25.43 КМС 170/56 1з4 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Бочок В.А.,Панасенко Л.О.
25.35 КМС 170/56 2ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Бочок В.А.,Панасенко Л.О.
25.30 КМС 2ф2 Кубок КМШВСМ з л/а в приміщенні Змагання з бар'єрного та спринтерського бігу пам'яті ЗТУ М.Батруха та Б.Юшка Київ 15.01.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Бочок В
25.72 I 1ф3 XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" Київ 12.01.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Бочок В
DNS ф12 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 22.12.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Бочок В
Біг на 400 м
57.03 КМС 170/56 3ф2 Кубок України у приміщенні Київ 16.02.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Бочок В.А.
58.48 I 170/56 1з1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Бочок В.А.,Панасенко Л.О.
56.71 КМС 170/56 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Бочок В.А.,Панасенко Л.О.
57.29 I 3ф3 XXIV всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2019" Київ 11.01.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Бочок В
58.43 I 169/57 2ф8 Всеукраїнські змагання пам'яті ЗТУ С.Операйла з легкої атлетики Київ 21.12.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Бочок В
Естафетний біг 4х200 м
1:45.83  Київська 5ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), БЕЗИМЕННА Анна (01.02.2003), МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), БУРЯК Марія (03.06.2001)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
56.11 I 170/55 2з2 Чемпіонат України серед молоді Кропивницький 22.06.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Бочок В.А.
55.79 I 170/55 5ф1 Чемпіонат України серед молоді Кропивницький 22.06.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Бочок В.А.
Біг на 400 м з/б (0.762)
59.00 МС 170/55 4ф2 Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді Луцьк 26.07.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Бочок В.А.,Панасенко Л.О.
58.49 МС 7ф1 Чемпіонат Європи серед юніорів Бурос 21.07.2019
 Київська      
58.81 МС 4пф1 Чемпіонат Європи серед юніорів Бурос 20.07.2019
 Київська      
59.56 КМС 4з3 Чемпіонат Європи серед юніорів Бурос 19.07.2019
 Київська      
1:00.51 КМС 170/55 3ф1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Бочок В.А.
1:04.32 I 170/55 2з1 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 29.06.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Бочок В.А.
1:00.08 КМС 170/55 1з2 Чемпіонат України серед молоді Кропивницький 23.06.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Бочок В.А.
1:03.40 I 170/55 5ф1 Чемпіонат України серед молоді Кропивницький 23.06.2019
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Бочок В.А.
1:00.65 КМС 2ф1 Командний чемпіонат м. Києва серед дорослих присвячений Дню Києва Чемпіонат м. Києва серед юніорів Київ 21.05.2019
 Київська Освіта БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Бочок В
Естафетний біг 4х100 м
49.22 I  Київська 1ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
ШАМІНА Ольга (04.08.2003), МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), БУРЯК Марія (03.06.2001)
Естафетний біг 4х400 м
3:41.13 КМС  Україна 8ф1 Чемпіонат Європи серед юніорів Бурос 21.07.2019
ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), ШОСТАК Мар'яна (24.10.2000), БУРЯК Марія (03.06.2001), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000)
3:42.05 КМС  Україна 4з2 Чемпіонат Європи серед юніорів Бурос 20.07.2019
КАРА Фаіна (22.11.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), КАЙСЕН Тетяна (25.12.2000), БУРЯК Марія (03.06.2001)
3:52.06 I  Київська 1ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), ЧОРНОВОЛ Тетяна (03.10.2003), БУРЯК Марія (03.06.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
DNS з5 Чемпіонат м. Києва Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні Київ 02.02.2018
 Київська БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Бочок В

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
25.62/+1.1 I 170/55 1ф7 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Бочок В.А.,Панасенко Л.О.
26.14/-1.1 I 170/55 2ф8 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Бочок В
Біг на 400 м з/б (0.762)
1:01.94 КМС 170/55 1ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Бочок В.А.,Панасенко Л.О.
1:03.07 I 1ф1 Міжнародна матчева зустріч серед юнаків Україна - Туреччина - Білорусь Луцьк 22.09.2018
 Київська Україна     
1:02.06 КМС 7з1 2-й чемпіонат Європи серед юнаків U18 Дйор 06.07.2018
 Чернігівська      
1:00.24 КМС 170/55 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 22.06.2018
 Київська БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
1:01.16 КМС 170/55 2з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 22.06.2018
 Київська БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
1:01.07 КМС 1ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
1:02.40 КМС 1з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші) Луцьк 15.06.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
1:01.73 КМС 170/55 1ф1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Бочок В
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:20.55 I юн  Київська 2ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
МАРТИНЧУК Діана (29.01.2002), МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), БУРЯК Марія (03.06.2001)
2:11.04 КМС  Україна 5ф1 2-й чемпіонат Європи серед юнаків U18 Дйор 08.07.2018
КОНОВАЛОВА Євгенія (21.07.2002), ПОДГОРОДЕЦЬКА Єва (17.08.2001), БУРЯК Марія (03.06.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001)
2:11.97 КМС  Україна 3з1 2-й чемпіонат Європи серед юнаків U18 Дйор 07.07.2018
КОНОВАЛОВА Євгенія (21.07.2002), ПОДГОРОДЕЦЬКА Єва (17.08.2001), ОРЛОВА Анна (30.01.2002), БУРЯК Марія (03.06.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
DNS з5 Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики Київ 25.11.2016
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Бочок В
Біг на 200 м
26.31 I 2ф16 Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики Київ 26.11.2016
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Бочок В
Біг на 400 м
1:01.24 II 2ф14 Всеукраїнські змагання присвячені пам'яті ЗТУ С.І.Операйла з легкої атлетики Київ 25.11.2016
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Бочок В

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.86/-0.5 II 170/54 3з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 26.06.2017
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Бочок В
12.63/+2.0 I 170/54 2з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Київська МОН ДЮСШ Носівська     Панасенко Л.О.,Бочок В
12.64/+1.3 I 170/54 3пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 18.06.2017
 Київська МОН ДЮСШ Носівська     Панасенко Л.О.,Бочок В
12.83/-0.3 II 170/52 7ф1 Кубок м. Києва з легкої атлетики присвячений 72 річниці завершення Другої Світової війни Київ 04.05.2017
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
12.84/+0.5 II 170/52 1з1 Кубок м. Києва з легкої атлетики присвячений 72 річниці завершення Другої Світової війни Київ 04.05.2017
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
Біг на 200 м
26.12/-0.4 I 170/54 8ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 28.06.2017
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Бочок В
26.04/-0.8 I 170/54 4пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.06.2017
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Бочок В
26.11/+1.1 I 170/54 3з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 27.06.2017
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Бочок В
26.10/+0.7 I 170/54 3з8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 19.06.2017
 Київська МОН ДЮСШ Носівська     Панасенко Л.О.,Бочок В
26.18/+0.6 I 170/54 5пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 19.06.2017
 Київська МОН ДЮСШ Носівська     Панасенко Л.О.,Бочок В
26.23/+0.1 I 170/52 1ф2 Кубок м. Києва з легкої атлетики присвячений 72 річниці завершення Другої Світової війни Київ 04.05.2017
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.
27.15/0.0 II 170/54 4з10 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Київська КПНЗ ДЮСШ Носівської МР     Бочок В,Панасенко Л.О.
27.17/-0.2 II 170/54 5пф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Київська КПНЗ ДЮСШ Носівської МР     Бочок В,Панасенко Л.О.
Біг на 400 м
1:01.91 II 170/54 8ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Київська КПНЗ ДЮСШ Носівської МР     Бочок В,Панасенко Л.О.
1:00.95 170/54 4пф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Київська КПНЗ ДЮСШ Носівської МР     Бочок В,Панасенко Л.О.
1:00.44 II 170/54 1з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Київська КПНЗ ДЮСШ Носівської МР     Бочок В,Панасенко Л.О.
Стрибки у довжину
DNS кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Київська КПНЗ ДЮСШ Носівської МР     Бочок В,Панасенко Л.О.
Естафетний біг 4х100 м
48.74 I  Київська 1ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Луцьк 28.06.2017
БУРЯК Марія (03.06.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:16.85 II  Київська 3ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 20.06.2017
МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), БУРЯК Марія (03.06.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), БЕЗИМЕННА Анна (01.02.2003)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.10 II 1двбр4 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Чернігівська МОН КПНЗ ДЮСШ Носівської РР     Бочок В,Панасенко Л.О.
8.06 II 1з4 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Київська К СДЮШОР "Колос" К.о.     Панасенко Л.О.
8.08 II 7ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Київська К СДЮШОР "Колос" К.о.     Панасенко Л.О.
8.07 II 2ф1 Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла Київ 27.11.2015
 Чернігівська МОН ДЮСШ Носівська     Бочок В,Панасенко
8.09 II 1з7 Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла Київ 27.11.2015
 Чернігівська МОН ДЮСШ Носівська     Бочок В,Панасенко
Біг на 200 м
26.71 I 1двбр14 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 04.03.2016
 Чернігівська МОН КПНЗ ДЮСШ Носівської РР     Бочок В,Панасенко Л.О.
26.47 I 3ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
 Київська К СДЮШОР "Колос" К.о.     Панасенко Л.О.
26.49 I 1з3 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
 Київська К СДЮШОР "Колос" К.о.     Панасенко Л.О.
26.49 I 2ф14 Всеукраїнські змагання школярів з легкої атлетики присвячені пам'яті ЗТУ С. Операйла Київ 28.11.2015
 Чернігівська МОН ДЮСШ Носівська     Бочок В,Панасенко
Двоборство 60м + 200м
1823 1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства в приміщенні (2001 р.н. та мол.) Київ 03.03.2016
 Чернігівська МОН КПНЗ ДЮСШ Носівської РР     Бочок В,Панасенко Л.О.
8.10 26.71
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:27.2h  Київська 5ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), ХОДАКІВСЬКА Ольга (10.10.2001), БУРЯК Марія (03.06.2001)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.92/+1.2 II 3з2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 26.09.2016
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Бочок В
12.99/0.0 II 8ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 19.09.2016
 Чернігівська МОН КПНЗ ДЮСШ Носівської РР     Бочок В,Панасенко Л.О.
13.15/-2.0 II 1з8 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 19.09.2016
 Чернігівська МОН КПНЗ ДЮСШ Носівської РР     Бочок В,Панасенко Л.О.
Біг на 200 м
26.61/+0.9 II 2ф4 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 27.09.2016
 Київська МОН БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Бочок В
26.88/+1.1 II 1ф6 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 20.09.2016
 Чернігівська МОН КПНЗ ДЮСШ Носівської РР     Бочок В,Панасенко Л.О.
Біг на 400 м
DNF ф1 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2001 р.н. та молодші). Луцьк 19.09.2016
 Чернігівська МОН КПНЗ ДЮСШ Носівської РР     Бочок В,Панасенко Л.О.
Естафетний біг 4х100 м
49.73 I  Київська 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) Кропивницький 29.09.2016
ЛЕВИЦЬКА Богдана (13.08.1998), БУРЯК Марія (03.06.2001), ПРОЙДИСВІТ Олександра (18.11.1997), АВРАМЧУК Іванна (17.04.1998)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:25.50 II юн  Київська 4ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) Кропивницький 29.09.2016
МАРІНЧЕНКО Олександра (26.03.2002), БУРЯК Марія (03.06.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), ГОРДІЄНКО Олена (27.10.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.31 III 1двбр3 Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні Київ 21.03.2015
 Чернігівська МОН КПНЗ ДЮСШ Носівської РР     Бочок В
8.40 III 1з1 Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла Київ 29.11.2014
 Чернігівська МОН КПНЗ ДЮСШ Носівської РР     Бочок В
Біг на 200 м
27.92 III 3двбр7 Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні Київ 22.03.2015
 Чернігівська МОН КПНЗ ДЮСШ Носівської РР     Бочок В
28.35 III 1з13 Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла Київ 30.11.2014
 Чернігівська МОН КПНЗ ДЮСШ Носівської РР     Бочок В
Двоборство 60м + 200м
1689 4 Всеукраїнські змагання серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборств та п'ятиборства у приміщенні Київ 21.03.2015
 Чернігівська МОН КПНЗ ДЮСШ Носівської РР     Бочок В
8.31 27.92

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
13.37/-0.4 II 5ф7 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 20.09.2015
 Київська К БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Бочок В
12.7h II 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 18.06.2015
 Чернігівська МОН КПНЗ ДЮСШ Носівської РР     Бочок В
12.8h II 2з10 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 18.06.2015
 Чернігівська МОН КПНЗ ДЮСШ Носівської РР     Бочок В
Біг на 200 м
27.20/-0.2 II 3ф7 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 21.09.2015
 Київська К БВУФК Бровари     Панасенко Л.О.,Бочок В
26.3h II 1ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
 Чернігівська МОН КПНЗ ДЮСШ Носівської РР     Бочок В
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:30.21 II юн  Київська 7ф1 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 21.09.2015
ГОРДІЄНКО Альона (27.10.2001), БУРЯК Марія (03.06.2001), ДИШЛЮК Наталія (01.04.2001), ДЄТОЧКА Єва (06.08.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)