ПАСЛАВСЬКИЙ Василь
Прізвище: ПАСЛАВСЬКИЙПрізвище Англ: PASLAVSKYY
Ім'я: ВасильІм'я Англ: Vasyl
Дата народження: 14.03.1999 Стать: Ч
ТФЛА: Львівська
ФСТ: МОН
Клуб: ЛШВСМ
Тренери: Теплий Д. М.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.16 I 169/72 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 14.02.2017
 Львiвська Освіта ЛШВСМ     Теплий Д.М.,Кархут М.В.
7.21 I 169/72 1з2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 14.02.2017
 Львiвська Освіта ЛШВСМ     Теплий Д.М.,Кархут М.В.
Біг на 200 м
23.06 I 170/72 1з14 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 15.02.2017
 Львiвська Освіта ЛШВСМ     Теплий Д.М.,Кархут М.В.
22.65 КМС 170/72 2ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів Суми 15.02.2017
 Львiвська Освіта ЛШВСМ     Теплий Д.М.,Кархут М.В.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.20 I 2з4 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів Суми 12.02.2016
 Львiвська МОН ЛШВСМ     Теплий Д.М.,Кархут М.В.
7.18 I 2ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів Суми 12.02.2016
 Львiвська МОН ЛШВСМ     Теплий Д.М.,Кархут М.В.
7.22 I 1з8 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Львiвська ШВСМ     Теплий Д.М.,Кархут М.В.
7.25 II 3ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Львiвська ШВСМ     Теплий Д.М.,Кархут М.В.
Біг на 200 м
22.84 КМС 1з3 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів Суми 13.02.2016
 Львiвська МОН ЛШВСМ     Теплий Д.М.,Кархут М.В.
23.02 КМС 6ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів Суми 13.02.2016
 Львiвська МОН ЛШВСМ     Теплий Д.М.,Кархут М.В.
23.43 I 1з24 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
 Львiвська ШВСМ     Теплий Д.М.,Кархут М.В.
23.19 I 1ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
 Львiвська ШВСМ     Теплий Д.М.,Кархут М.В.
Естафетний біг 4х200 м
1:34.21  Львiвська 6ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів Суми 13.02.2016
ГОРЕВИЧ Валентин (06.01.1998), СЕМЕНЮК Олег (23.03.1997), ТРОФИМУК Володимир (11.02.1998), ПАСЛАВСЬКИЙ Василь (14.03.1999)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.17/-0.6 I 2пф3 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Львiвська ШВСМ     Теплий Д.М.,Кархут М.В.
11.17/+0.7 I 3ф1 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Львiвська ШВСМ     Теплий Д.М.,Кархут М.В.
11.19/+0.2 I 167/70 1з5 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Львiвська ШВСМ     Теплий Д.М.,Кархут М.В.
11.29/-0.7 I 3ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 28.05.2016
 Львiвська ШВСМ     Теплий Д.М.,Кархут М.В.
11.27/+0.6 I 1з6 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 28.05.2016
 Львiвська ШВСМ     Теплий Д.М.,Кархут М.В.
Біг на 200 м
21.83/+1.0 КМС 4пф1 Чемпіонат Європи серед юнаків Тбілісі 16.07.2016
 Львiвська      
22.29/-1.1 I 3з2 Чемпіонат Європи серед юнаків Тбілісі 15.07.2016
 Львiвська      
21.97/-1.9 КМС 2ф1 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 28.06.2016
 Львiвська ШВСМ     Теплий Д.М.,Кархут М.В.
22.17/-0.9 КМС 167/70 1з9 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 28.06.2016
 Львiвська ШВСМ     Теплий Д.М.,Кархут М.В.
22.02/+1.9 КМС 1ф9 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
 Львiвська ШВСМ     Теплий Д.М.,Кархут М.В.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
1:54.18 КМС  Україна 4ф1 Чемпіонат Європи серед юнаків Тбілісі 17.07.2016
МАКУХ Василь (14.01.2000), САВЕНКО Олександр (09.07.2000), ПАСЛАВСЬКИЙ Василь (14.03.1999), ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000)
1:54.79 КМС  Україна 1з1 Чемпіонат Європи серед юнаків Тбілісі 16.07.2016
МАКУХ Василь (14.01.2000), САВЕНКО Олександр (09.07.2000), ПАСЛАВСЬКИЙ Василь (14.03.1999), ДЕМЧЕНКО Ярослав (22.03.2000)
DQ 170.7  Львiвська ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
ГЛУШКО Віталій (23.05.2000), ПАСЛАВСЬКИЙ Василь (14.03.1999), ВАСІЧКІН Юрій (20.04.2001), БУДНИЦЬКИЙ Дмитро (24.04.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.28 II 167/73 3з1 Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні Суми 06.02.2015
 Львiвська МОН РДЮСШ Самбірська     Теплий Д.М.,Кархут М.В.
7.26 II 167/73 1з5 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Запоріжжя 30.01.2015
 Львiвська МОН РДЮСШ Самбірська     Теплий Д.М.
7.30 II 167/73 6ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Запоріжжя 30.01.2015
 Львiвська МОН РДЮСШ Самбірська     Теплий Д.М.
Біг на 200 м
22.96 I 167/70 1з5 Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні Суми 07.02.2015
 Львiвська МОН РДЮСШ Самбірська     Теплий Д.М.,Кархут М.В.
23.07 I 167/70 5ф1 Чемпіонат України з легкої атлетки серед юніорів у приміщенні Суми 07.02.2015
 Львiвська МОН РДЮСШ Самбірська     Теплий Д.М.,Кархут М.В.
23.39 I 1ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Запоріжжя 31.01.2015
 Львiвська МОН РДЮСШ Самбірська     Теплий Д.М.
23.38 I 1з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Запоріжжя 31.01.2015
 Львiвська МОН РДЮСШ Самбірська     Теплий Д.М.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:06.7h  Львiвська 1ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Запоріжжя 31.01.2015
ТЕПЛИЙ Павло (12.07.1999), ПАСЛАВСЬКИЙ Василь (14.03.1999), МАТВЄЄВ Артем (22.02.1998), ТРОФИМУК Володимир (11.02.1998)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.38/+0.4 II 2ф6 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) Луцьк 25.09.2015
 Львiвська МОН РДЮСШ Самбірська     Теплий Д.М.,Кархут М.В.
11.4h II 168/70 2з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 28.04.2015
 Львiвська МОН РДЮСШ Самбірська     Теплий Д.М.
11.66 II 168/70 4ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 28.04.2015
 Львiвська МОН РДЮСШ Самбірська     Теплий Д.М.
Біг на 200 м
23.03/-1.2 I 2ф7 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) Луцьк 26.09.2015
 Львiвська МОН РДЮСШ Самбірська     Теплий Д.М.,Кархут М.В.
DNF 167/70 ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 26.06.2015
 Львiвська МОН ЛШВСМ     Теплий Д.М.,Кархут М.В.
22.65/+1.5 I 167/70 1з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 26.06.2015
 Львiвська МОН ЛШВСМ     Теплий Д.М.,Кархут М.В.
22.95/0.0 I 168/70 1ф12 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 29.04.2015
 Львiвська МОН РДЮСШ Самбірська     Теплий Д.М.
Естафетний біг 4х100 м
DNS  Львiвська ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 26.06.2015
МАТВЄЄВ Артем (22.02.1998), ТРОФИМУК Володимир (11.02.1998), ТЕПЛИЙ Павло (12.07.1999), ПАСЛАВСЬКИЙ Василь (14.03.1999)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:04.29 III  Львiвська 6ф2 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. і молодші) Луцьк 26.09.2015
КЛЬОЗ Руслан (24.01.1998), ТЕПЛИЙ Павло (12.07.1999), ПАСЛАВСЬКИЙ Василь (14.03.1999), ТРОФИМУК Володимир (11.02.1998)
2:03.84 III  Львiвська 5ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 29.04.2015
ТЕПЛИЙ Павло (12.07.1999), ПАСЛАВСЬКИЙ Василь (14.03.1999), МАТВЄЄВ Артем (22.02.1998), ТРОФИМУК Володимир (11.02.1998)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.55 III 1двбр2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1999-00 р.н.) з двоборств в приміщенні Київ 22.03.2014
 Львiвська МОН ДЮСШ Яворівська Льв.     Кархут М.В.
Біг на 200 м
24.29 II 1двбр4 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1999-00 р.н.) з двоборств в приміщенні Київ 23.03.2014
 Львiвська МОН ДЮСШ Яворівська Льв.     Кархут М.В.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)