ПЛОХИЙ Євген
Прізвище: ПЛОХИЙПрізвище Англ: PLOKHYY
Ім'я: ЄвгенІм'я Англ: Yevhen
Дата народження: 04.07.1998 Стать: Ч
ТФЛА: АР Крим
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.04/-0.8 КМС 1ф1 Кубок Росії (багатоборства) Адлер 12.05.2015
 АР Крим СДЮСШОР-2     Селицкая С.С.
Біг на 400 м
49.29 I 1ф1 Кубок Росії (багатоборства) Адлер 12.05.2015
 АР Крим СДЮСШОР-2     Селицкая С.С.
Біг на 1500 м
4:38.83 III 1ф1 Кубок Росії (багатоборства) Адлер 13.05.2015
 АР Крим СДЮСШОР-2     Селицкая С.С.
Біг на 110 м з/б (0.914)
14.16/+1.2 КМС 1ф1 Кубок Росії (багатоборства) Адлер 13.05.2015
 АР Крим СДЮСШОР-2     Селицкая С.С.
Стрибки у висоту
1.82 II Кубок Росії (багатоборства) Адлер 12.05.2015
 АР Крим СДЮСШОР-2     Селицкая С.С.
Стрибки з жердиною
3.60 II Кубок Росії (багатоборства) Адлер 13.05.2015
 АР Крим СДЮСШОР-2     Селицкая С.С.
Стрибки у довжину
6.85/0.0 I Кубок Росії (багатоборства) Адлер 12.05.2015
 АР Крим СДЮСШОР-2     Селицкая С.С.
Метання диска 1,5 кг
32.70 I юн Кубок Росії (багатоборства) Адлер 13.05.2015
 АР Крим СДЮСШОР-2     Селицкая С.С.
Метання списа 700 гр
53.82 II Кубок Росії (багатоборства) Адлер 13.05.2015
 АР Крим СДЮСШОР-2     Селицкая С.С.
Штовхання ядра 5 кг
12.54 III Кубок Росії (багатоборства) Адлер 12.05.2015
 АР Крим СДЮСШОР-2     Селицкая С.С.
Десятиборство 5кг-0.914-1.5кг-700гр
7029 I 2 Чемпіонат і першість Росії з багатоборства Чебоксари 10.06.2015
 АР Крим Д СДЮСШОР-2     СЕЛИЦКАЯ С.С.
10.92/-1.1 6.73/+0.3 13.22 1.73 49.94 14.36/+0.8 34.76 3.70 57.64 4:51.53
7075 I 1 Кубок Росії (багатоборства) Адлер 12.05.2015
 АР Крим СДЮСШОР-2     Селицкая С.С.
11.04/-0.8 6.85/0.0 12.54 1.82 49.29 14.16/+1.2 32.70 3.60 53.82 4:38.83

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.24 II 3з8 Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні Суми 06.02.2014
 АР Крим МОН СДЮШОР "Локомотив"     Селицька С.С.
Біг на 200 м
23.08 I 1з10 Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні Суми 07.02.2014
 АР Крим МОН СДЮШОР "Локомотив"     Селицька С.С.
Біг на 60 м з/б (0.914)
8.22 I 1ф2 Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2014
 АР Крим МОН СДЮШОР "Локомотив" Сімф     Селицька С.С.
8.24 I 1з1 Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2014
 АР Крим МОН СДЮШОР "Локомотив" Сімф     Селицька С.С.
Естафетний біг 4х400 м
DNS  АР Крим ф1 Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні Суми 07.02.2014
ПЛОХИЙ Євген (04.07.1998), АРХІПЦЕВ Олександр (21.01.1996), ЮНСІ Ірман (27.07.1995), ІСАКОВ Іван (27.12.1995)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:10.3h III юн  АР Крим 7ф5 Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2014
МАВЛІКЄЄВ Тімур (25.01.1997), ФЕДОРЧУК Павло (09.02.1997), БЕЗДРОБНИЙ Артем (17.01.1998), ПЛОХИЙ Євген (04.07.1998)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)