ПЛЮТА Дмитро
Прізвище: ПЛЮТАПрізвище Англ: PLYUTA
Ім'я: ДмитроІм'я Англ: Dmytro
Дата народження: 29.07.1998 Стать: Ч
ТФЛА: Одеська
ФСТ: Д
Клуб: СДЮСШОР "Динамо" Одеса
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м з/б (0.990)
8.86 II 5з1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщені серед юніорів Суми 12.02.2016
 Одеська Д СДЮСШОР "Д"     Олійник І.,Сисоєв В.Г.,Щербіна Л

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.49 III 2з1 Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла Київ 29.11.2014
 Одеська МОН ДЮСШ м.Одеса     Щербина Л.,Сисоєв В.Г.
Біг на 60 м з/б (0.914)
8.52 I 182/73 2з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Запоріжжя 30.01.2015
 Одеська МОН ОСДЮСШОР Одеса     Щербина Л.,Сисоєв В.Г.
8.42 I 182/73 3ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Запоріжжя 30.01.2015
 Одеська МОН ОСДЮСШОР Одеса     Щербина Л.,Сисоєв В.Г.
8.80 II 1з1 Всеукраїнські змагання серед школярів присвячені пам'яті ЗТУ С.Операйла Київ 29.11.2014
 Одеська МОН ДЮСШ м.Одеса     Щербина Л.,Сисоєв В.Г.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:13.7h  Одеська 13ф4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Запоріжжя 31.01.2015
ПЛЮТА Дмитро (29.07.1998), ФІЛІПЧУК Станіслав (08.01.1999), БУДУ Андрій (06.02.1999), ГОРДІЄНКО Дмитро (02.02.1998)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 110 м з/б (0.914)
14.91/+2.8 I 179/69 2з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 26.06.2015
 Одеська МОН ДЮСШ     Сисоєв В.Г.,Щербина Л.
14.84/+3.3 I 179/69 4ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 26.06.2015
 Одеська МОН ДЮСШ     Сисоєв В.Г.,Щербина Л.
15.47/+1.0 II 180/74 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 29.04.2015
 Одеська МОН ОСДЮСШОР Одеса     Щербіна Л,Сисоєв В.Г.
15.87/-0.7 III 180/74 2з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 29.04.2015
 Одеська МОН ОСДЮСШОР Одеса     Щербіна Л,Сисоєв В.Г.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:06.38 I юн  Одеська 9ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 29.04.2015
ПЛЮТА Дмитро (29.07.1998), ФІЛІПЧУК Станіслав (08.01.1999), БУДУ Андрій (06.02.1999), ГОРДІЄНКО Дмитро (02.02.1998)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.48 III 2з8 Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2014
 Одеська МОН ОСДЮСШОР Одеса     Земляна Г.Д.
Біг на 200 м
25.03 II 1з22 Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2014
 Одеська МОН ОСДЮСШОР Одеса     Земляна Г.Д.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:16.8h  Одеська 14ф2 Чемпіонат України серед юнаків (1997 р.н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2014
НАКУЛ Іван (24.05.1998), ПЛЮТА Дмитро (29.07.1998), ЧЕРНОМОРЧЕНКО Єгор (23.01.1999), КУПРАЧ Вячеслав (18.12.1998)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)