САЛАСЕНКО Яніна
Прізвище: САЛАСЕНКОПрізвище Англ: SALASENKO
Ім'я: ЯнінаІм'я Англ: Yanina
Дата народження: 01.12.2000 Стать: Ж
ТФЛА: Кіровоградська
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Естафетний біг 4х100 м
55.21 III  Кіровоградська 4ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
КАРАКІЧА Юлія (01.01.1997), КОВАЛЬ Христина (04.05.2000), САЛАСЕНКО Яніна (01.12.2000), ОВДІЙЧУК Аліна (01.11.1999)
Естафетний біг 4х400 м
4:34.73 I юн  Кіровоградська 3ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 18.05.2019
КОВАЛЬ Христина (04.05.2000), ОВДІЙЧУК Аліна (01.11.1999), КАРАКІЧА Юлія (01.01.1997), САЛАСЕНКО Яніна (01.12.2000)
Естафетний біг 4х800 м
11:19.97  Кіровоградська 3ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Ужгород 19.05.2019
КОВАЛЬ Христина (04.05.2000), ОВДІЙЧУК Аліна (01.11.1999), САЛАСЕНКО Яніна (01.12.2000), ЛАГНО Марія (11.10.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:08.26 I юн 167/52 6з5 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 06.02.2018
 Кіровоградська Д КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Абраменко В.І.,Абраменко Н.Е.
Біг на 800 м
DNF 167/52 ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів. Суми 07.02.2018
 Кіровоградська Д КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Абраменко В.І.,Абраменко Н.Е.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Естафетний біг 4х400 м
4:29.03 III  Кіровоградська 8ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 22.09.2018
БОРСА Руслана (30.05.1997), АСТАНІНА Ганна (20.12.2000), САЛАСЕНКО Яніна (01.12.2000), ОВДІЙЧУК Аліна (01.11.1999)
4:28.75 III  Кіровоградська 5ф1 Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді. Кропивницький 26.06.2018
БОРСА Руслана (30.05.1997), КОРСУН Яна (11.02.1990), САЛАСЕНКО Яніна (01.12.2000), ГОРОХОВА Олександра (13.09.2002)
Естафетний біг 4х800 м
11:24.47  Кіровоградська 3ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 23.09.2018
ОВДІЙЧУК Аліна (01.11.1999), САЛАСЕНКО Яніна (01.12.2000), АСТАНІНА Ганна (20.12.2000), САВОСТІНА Юлія (26.10.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
29.84/+0.1 I юн 167/50 5з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Кіровоградська Д КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є.
Біг на 400 м
1:06.72 III 166/50 6з4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Кіровоградська Д КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:31.19 II 4ф5 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Кіровоградська Д ДЮСШ ім.Верхоланцева     Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є.
Біг на 1500 м
5:26.91 III 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
 Кіровоградська Д ДЮСШ ім.Верхоланцева     Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є.

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:03.78 III 165/45 5з2 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Кіровоградська Д КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є.
Біг на 800 м
2:36.57 III 5ф4 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 27.09.2016
 Кіровоградська Д КЗ ОСДЮШОР-2 Крв     Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є.
2:30.38 III 165/45 6з4 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 28.06.2016
 Кіровоградська Д КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є.
2:30.96 III 7ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
 Кіровоградська Д КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є.
Біг на 1500 м
5:25.14 III 16ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 28.05.2016
 Кіровоградська Д КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є.
Біг на 2000 м з/п
8:42.16 9ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 26.09.2016
 Кіровоградська Д КЗ ОСДЮШОР-2 Крв     Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є.
Крос 2 км
8.09 III 28ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) Біла Церква 21.10.2016
 Кіровоградська Д КЗ ОСДЮШОР-2 Крв     Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:32.40 II юн  Кіровоградська 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики (естафетний біг) Кропивницький 29.09.2016
ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ГРИЩЕНКО Дар'я (25.10.2002), ПОЛІЩУК Катерина (10.04.2000), САЛАСЕНКО Яніна (01.12.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:34.92 III 159/43 3ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Запоріжжя 30.01.2015
 Кіровоградська Д ДЮСШ ім.Верхоланцева     Абраменко Н.Є.,Абраменко В.І.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:29.6h  Кіровоградська 8ф4 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Запоріжжя 31.01.2015
САЛАСЕНКО Яніна (01.12.2000), БИЧКОВА Аріна (23.04.1998), ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 400 м
1:06.00 III 5ф4 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 20.09.2015
 Кіровоградська Д ДЮСШ ім.Верхоланцева     Абраменко Н.Є.,Абраменко В.І.
1:04.04 III 163/43 4з2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 25.06.2015
 Кіровоградська Д ДЮСШ ім.Верхоланцева     Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є.
1:03.8h III 2з8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 18.06.2015
 Кіровоградська Д ДЮСШ ім.Верхоланцева     Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є.
1:03.72 III 162/42 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 28.04.2015
 Кіровоградська Д ДЮСШ ім.Верхоланцева     Абраменко Н.Є.,Абраменко В.І.
Біг на 800 м
2:35.50 III 8ф3 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 21.09.2015
 Кіровоградська Д ДЮСШ ім.Верхоланцева     Абраменко Н.Є.,Абраменко В.І.
2:32.5h III 6ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
 Кіровоградська Д ДЮСШ ім.Верхоланцева     Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є.
Крос 1 км
3:43 III 48ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) Луцьк 13.11.2015
 Кіровоградська Д КЗ ОСДЮСШОР-2 Крв     Абраменко В.І.,Абраменко Н.Є.
Естафетний біг 4х400 м
4:03.81 II  Кіровоградська 3ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 26.06.2015
ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998), РУДЕНКО Іванна (28.08.2001), САЛАСЕНКО Яніна (01.12.2000)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:30.47 II юн  Кіровоградська 8ф1 Командний Чемпіонат України серед юнаків (2000 р.н. і молодші) Кіровоград 21.09.2015
БАНДУРКА Катерина (10.04.2000), ГОРОХОВА Олександра (13.09.2002), САЛАСЕНКО Яніна (01.12.2000), РУДЕНКО Іванна (28.08.2001)
2:31.0h II юн  Кіровоградська 12ф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
БАНДУРКА Катерина (10.04.2000), ГОРОХОВА Олександра (13.09.2002), САЛАСЕНКО Яніна (01.12.2000), РУДЕНКО Іванна (28.08.2001)
2:29.38 II юн  Кіровоградська 8ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮСШОР (1998 р.н. та молодше) Кіровоград 29.04.2015
КРАСЮК Яна (23.11.1999), ДЗЮБІНА Катерина (24.11.1999), САЛАСЕНКО Яніна (01.12.2000), ГВРИТІШВІЛІ Ганна (03.04.1998)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 800 м
2:38.02 III 11ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків 1997 р.н. і молодше Кіровоград 02.10.2014
 Кіровоградська Д ДЮСШ ім.Верхоланцева     Абраменко Н.Є.,Абраменко В.І.
Крос 1 км
3.34 III 20ф1 Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків з кросу Біла Церква 25.10.2014
 Кіровоградська Д ДЮСШ ім.Верхоланцева     Абраменко Н.Є.,Абраменко В.І.