КОНОВАЛЕНКО Артем
Прізвище: КОНОВАЛЕНКОПрізвище Англ: KONOVALENKO
Ім'я: АртемІм'я Англ: Artem
Дата народження: 11.05.2000 Стать: Ч
ТФЛА: Донецька
Клуб: ШВСМ Днц
Тренери: Серорез Т. Б., Хейфец В. В.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Потрійний стрибок
15.60 Всеукраїнські змагання зі стрибків на призи ЗТУ В.П.Петрова Бахмут 21.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Потрійний стрибок
15.60 КМС 189/78 Всеукраїнські змагання зі стрибків на призи ЗТУ В.П.Петрова Бахмут 21.12.2019
 Донецька ШВСМ Днц     Серорез Т.Б.,Хейфец В.В.
15.60 15.27 X — — —
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
7.15 I 190/77 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Донецька ШВСМ Днц     Серорез Т.Б.,Хейфец В.В.
6.59 7.15 6.98 X X 7.05
7.14 I Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних стрибків на призи ЗТУ В.П.Петрова Бахмут 15.12.2018
 Донецька Бахмут     Серорез Т.Б.,Хейфец В.В.
X X 7.05 7.14 X X
Потрійний стрибок
16.07 КМС Міжнародна матчева зустріч серед юніорів Мінськ 25.02.2019
 Донецька      
15.32 15.52 15.91 - X 16.07
15.80 КМС 190/77 Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді Суми 09.02.2019
 Донецька ШВСМ Днц     Серорез Т.Б.,Хейфец В.В.
15.62 15.64 15.77 15.80 X X
15.58 КМС 190/77 3кв Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді Суми 08.02.2019
 Донецька ШВСМ Днц     Серорез Т.Б.,Хейфец В.В.
15.26 15.58
15.62 КМС 189/77 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 Донецька ШВСМ Днц     Серорез Т.Б.,Хейфец В.В.
14.68 X 15.12 15.60 15.62 X
15.57 КМС 190/77 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні Суми 26.01.2019
 Донецька ШВСМ Днц     Серорез Т.Б.,Хейфец В.В.
15.57 X X 15.10
15.14 I Всеукраїнські змагання з легкоатлетичних стрибків на призи ЗТУ В.П.Петрова Бахмут 16.12.2018
 Донецька Бахмут     Серорез Т.Б.,Хейфец В.В.
X 14.68 14.99 X 15.14 X

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Потрійний стрибок
15.77/+0.6 КМС IAAF World Challenge Загреб 03.09.2019
 Донецька      
14.85/-0.4 15.57/+0.5 15.38/+1.3 15.77/+0.6 X/+0.4 P
15.98/0.0 КМС 190/77 Чемпіонат України серед дорослих. Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів Луцьк 23.08.2019
 Донецька ШВСМ Днц     Серорез Т.Б.,Хейфец В.В.
15.65/+1.2 14.56/-0.5 X/0.0 15.81/+2.3 15.98/0.0 X/-0.2
16.24/-1.3 МС 189/78 Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді Луцьк 26.07.2019
 Донецька ШВСМ Днц     Серорез Т.Б.,Хейфец В.В.
X/0.0 16.24/-1.3 X/+0.2 15.55/0.0
16.50/+0.4 МС Чемпіонат Європи серед юніорів Бурос 21.07.2019
 Донецька      
15.86/+1.6 15.91/+0.8 X/+1.2 16.50/+0.4 X/-0.3 X/+1.7
16.23/+0.5 МС 1кв Чемпіонат Європи серед юніорів Бурос 20.07.2019
 Донецька      
16.23/+0.5
15.98/0.0 КМС 182/77 Чемпіонат України серед юніорів Луцьк 30.06.2019
 Донецька ШВСМ Днц     Серорез Т.Б.,Хейфец В.В.
15.50/+1.7 X/0.0 15.98/0.0 X/+2.0 X/+3.6 X/-0.3
15.84/+0.7 КМС 189/77 Чемпіонат України серед молоді Кропивницький 23.06.2019
 Донецька ШВСМ Днц     Серорез Т.Б.,Хейфец В.В.
X/+2.2 15.84/+0.7 X/+0.7 — X/0.0 14.10/+0.5
15.97/+1.2 КМС Motonet Gp Лахті 05.06.2019
 Донецька      
14.63/-0.5 15.97/+1.2 Х/-0.7 15.68/+0.6 Х/+1.1 Х/-0.7
16.30/+1.4 МС Матчева зустріч серед юніорів Пітешть 11.05.2019
 Донецька      

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Потрійний стрибок
15.39 КМС 188/78 Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді Суми 11.02.2018
 Донецька ШВСМ Днц     Серорез Т.Б.
15.38 15.39 X 15.07 — X
15.00 I 188/78 5кв Чемпіонат України у приміщенні серед дорослих та молоді Суми 10.02.2018
 Донецька ШВСМ Днц     Серорез Т.Б.
14.16 14.38 15.00
14.81 I 188/79 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 07.02.2018
 Донецька ШВСМ Днц     Серорез Т.Б.
14.81 X 14.80 X 14.51 14.81
14.17 II Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні Суми 28.01.2018
 Донецька ШВСМ Днц     Серорез Т.Б.
X 14.17 13.89
15.02 I Відкритий чемпіонат Донецької області серед юніорів та спортсменів 1998 р.н. і старше Бахмут 20.01.2018
 Донецька Бахмут,ШВСМ Днц     Серорез Т.Б.
X 14.68 X X 14.89 15.02
NM ф Кубок Донецької області з легкої атлетики Бахмут 27.12.2017
 Донецька      Серорез Т.Б.
X X X X
14.96 I Відкритий чемпіонат Донецької області з легкоатлетичних стрибків на призи ЗТУ В.О.Петрова Бахмут 17.12.2017
 Донецька      Серорез Т.Б.
X X 14.23 14.96 14.94 X
NM ф Матчева зустріч команд ДЮСШ Донецької області з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2000-2001 р.н Бахмут 17.11.2017
 Донецька      ,Серорез Т.Б.
X X X — X X

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
6.62/-1.9 II 190/77 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 02.06.2018
 Донецька ШВСМ Днц     Серорез Т.Б.
6.17/+2.3 6.40/+0.8 6.62/-1.9 X/0.0
Потрійний стрибок
15.78/+1.7 КМС 190/76 Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств Луцьк 21.07.2018
 Донецька ШВСМ Днц     Серорез Т.Б.,Хейфець В.В.
15.78/+1.7 X/0.0 15.38/0.0 15.30/0.0 X/-0.7 15.29/0.0
15.67/+0.1 КМС 13ф 17-й чемпіонат світу серед юніорів Тампере 13.07.2018
 Донецька      
15.67/+0.1 X/-0.1 X/+0.7
15.77/0.0 КМС 190/77 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кропивницький 23.06.2018
 Донецька ШВСМ Днц     Серорез Т.Б.
14.90/+1.7 15.52/0.0 15.77/0.0 — X/-1.3 15.42/+0.1
15.82/+1.6 КМС 190/77 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 03.06.2018
 Донецька ШВСМ Днц     Серорез Т.Б.
15.30/+0.9 15.82/+1.6 15.37/+1.1 15.27/+1.0
Естафетний біг 4х100 м
DNS  Донецька ф1 Командний чемпіонат України серед юніорів Луцьк 02.06.2018
ГОРБЕНКО Даніїл (07.11.1999), СЕРГІЄНКО Олексій (22.04.1999), ПИРОГОВ Олександр (24.03.1999), КОНОВАЛЕНКО Артем (11.05.2000)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
6.78 II 188/79 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Донецька ШВСМ     Серорез Т.Б.
X 6.27 6.72 6.78 6.68 6.73
6.56 II 188/79 1кв Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 30.01.2017
 Донецька ШВСМ     Серорез Т.Б.
6.56
Потрійний стрибок
15.18 I 188/79 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 01.02.2017
 Донецька ШВСМ     Серорез Т.Б.
14.40 X X 15.07 — 15.18
14.44 I 188/79 1кв Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Запоріжжя 31.01.2017
 Донецька ШВСМ     Серорез Т.Б.
14.44
14.92 I 188/79 Командний чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні Запоріжжя 28.01.2017
 Донецька ШВСМ Днц     ,Серорез Т.Б.
14.46 14.92 X 14.82

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
7.03/+4.3 I Міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики серед юнаків Україна - Білорусь - Туреччина Бурса 06.05.2017
 Донецька      
6.69/-0.1 7.02/-0.4 X X 6.81/+2.9 7.03/+4.3
6.37/-1.4 II 188/79 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Донецька ШВСМ Днц     Серорез Т.Б.
X/-0.2 5.97/-2.5 X/-1.2 6.05/-0.7 X/-2.3 6.37/-1.4
6.62/-2.4 II 188/79 1кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 25.04.2017
 Донецька ШВСМ Днц     Серорез Т.Б.
5.39/-1.2 6.62/-2.4
Потрійний стрибок
14.71/0.0 I Чемпіонат Донецької області на призи МСУМК А.Єфремової серед юнаків та дівчат 2000-2001, 2002-2003 р Бахмут 06.10.2017
 Донецька      Серорез Т.Б.
14.71/0.0 14.71/0.0 14.71/0.0 — — —
15.34/+1.6 КМС Чемпіонат світу з легкої атлетики серед юнаків Найробі 14.07.2017
 Донецька      
14.97/+1.3 X/0.0 15.29/-0.2 14.63/-1.0 15.34/+1.6 X
15.21/+0.2 КМС 5кв Чемпіонат світу з легкої атлетики серед юнаків Найробі 12.07.2017
 Донецька      
14.97/0.0 X/-0.7 15.21/+0.2
14.66/0.0 I 187/79 Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді Кропивницький 22.06.2017
 Донецька ШВСМ Днц     Серорез Т.Б.,Хейфець В.В.
14.08/+0.5 14.53/-0.6 14.65/+0.6 14.66/0.0 X/-0.8 14.65/-0.2
14.98/+2.5 I Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. і молодше) Кропивницький 20.06.2017
 Донецька ШВСМ Днц     Серорез Т.Б.
14.87/0.0 X/0.0 14.62/0.0 X/-0.2 14.98/+2.5 14.58/+1.0
NM 188/79 ф Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства Луцьк 07.06.2017
 Донецька ШВСМ     ,Серорез Т.Б.
X/+0.9 X/0.0 X/-1.0
15.09/+1.7 I 188/79 Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодших) Кропивницький 18.05.2017
 Донецька ШВСМ Днц     Серорез Т.Б.
15.09/+1.7 14.57/0.0 X/+1.0 15.06/+0.5
14.73/-0.8 I Міжнародна матчева зустріч з легкої атлетики серед юнаків Україна - Білорусь - Туреччина Бурса 07.05.2017
 Донецька      
14.73/-0.8 X 14.65/-0.7 14.64/-0.9 X 14.69/0.0
14.86/0.0 I 188/79 Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 27.04.2017
 Донецька ШВСМ Днц     Серорез Т.Б.
13.61/-2.3 14.29/-1.4 14.86/0.0 14.73/+1.1 X/-0.3 X/-0.9
13.75/-3.5 II 188/79 2кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ і СДЮШОР (2000 р.н. та молодші) Кропивницький 26.04.2017
 Донецька ШВСМ Днц     Серорез Т.Б.
X/0.0 13.75/-3.5

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
4.41 III юн 35кв Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 30.01.2016
 Донецька м.Артемівськ     Серорез Т.Б.
X 4.41 X
Потрійний стрибок
14.06 II Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків (1999 р. н. та мол.) Запоріжжя 31.01.2016
 Донецька м.Артемівськ     Серорез Т.Б.
13.54 13.90 13.90 14.06 X X

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
6.81/-0.9 I Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 26.09.2016
 Донецька КДЮСШ №1 Бахмутської м.р. Днц     Серорез Т.Б.
6.38/+1.2 6.39/0.0 6.76/+0.9 6.81/-0.9
6.86/+1.0 I Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кіровоград 02.07.2016
 Донецька КДЮСШ № 1 Артемівськ     Серорез Т.Б.
6.72/+0.3 6.86/+1.0 6.75/0.0 6.85/0.0 — 6.63/+1.0
6.63/+1.8 II 4кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кіровоград 01.07.2016
 Донецька КДЮСШ № 1 Артемівськ     Серорез Т.Б.
6.13/+1.1 6.63/+1.8
5.71/-1.0 I юн 19кв Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 27.06.2016
 Донецька м.Артемівськ     Серорез Т.Б.
X/0.0 X/+1.5 5.71/-1.0
6.48/-0.1 II Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 28.05.2016
 Донецька м.Артемівськ     Серорез Т.Б.
6.46/-1.6 6.48/-0.1 X/+2.4 X/+1.2
Потрійний стрибок
14.84/0.0 I Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкої атлетики (1999 р.н. та молодші) Кропивницький 27.09.2016
 Донецька КДЮСШ №1 Бахмутської м.р. Днц     Серорез Т.Б.
14.44/+1.4 14.20/+0.8 14.84/0.0 X/-0.3
14.67/0.0 I Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Кіровоград 03.07.2016
 Донецька КДЮСШ № 1 Артемівськ     Серорез Т.Б.
14.57/+0.8 14.66/0.0 X/0.0 14.06/0.0 — 14.67/0.0
14.63/+1.9 I 188/75 Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 29.06.2016
 Донецька м.Артемівськ     Серорез Т.Б.
14.61/+1.0 14.09/+0.5 14.40/0.0 14.35/+1.5 X/+2.6 14.63/+1.9
14.13/0.0 II 188/75 2кв Чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н.та молодші) Кіровоград 28.06.2016
 Донецька м.Артемівськ     Серорез Т.Б.
14.13/0.0
13.21/+1.1 III 15ф Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
 Донецька м.Артемівськ     Серорез Т.Б.
13.21/+1.1 13.07/+2.0 X/+1.5
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:08.17 II юн  Донецька 9ф2 Командний чемпіонат України серед юнаків (1999 р.н. та молодші) Кіровоград 29.05.2016
КОНОВАЛЕНКО Артем (11.05.2000), ПИРОГОВ Олександр (24.03.1999), РАЗБОРСЬКИЙ Денис (16.05.1999), ПЕРЕПЕЛЯТНИК Артем (02.01.1999)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
6.16/+0.1 III Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 18.06.2015
 Донецька СДЮШОР №1 Днц     Серорез Т.Б.,Зюськова Н.А.,Хейфец В.В.
5.87/-0.8 6.09/-0.4 6.11/-0.2 6.16/+0.1 X/+0.7 X/+0.1
6.14/+0.1 1кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 18.06.2015
 Донецька СДЮШОР №1 Днц     Серорез Т.Б.,Зюськова Н.А.,Хейфец В.В.
6.14/+0.1 — —
Потрійний стрибок
13.58/+0.2 II Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
 Донецька СДЮШОР №1 Днц     Серорез Т.Б.,Зюськова Н.А.,Хейфец В.В.
13.22/+0.3 13.45/-0.3 — 13.28/0.0 13.55/+0.2 13.58/+0.2
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:19.0h  Донецька 12ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2000 р.н. та молодші) Вінниця 19.06.2015
ГРЯКАЛО Максим (10.02.2000), КОНОВАЛЕНКО Артем (11.05.2000), РОГАЧЕНКО Микола (22.05.2000), КОЗАКОВ Денис (08.09.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)