ГУК Віталій
Прізвище: ГУКПрізвище Англ: HUK
Ім'я: ВіталійІм'я Англ: Vitalii
Дата народження: 24.03.2005 Стать: Ч
ТФЛА: Чернігівська
ФСТ: У
Клуб: КПНЗ ДЮСШ "Атлет" Чернігів
Тренери: Вятіорец С. Є., Середа С. С.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 200 м
25.41 2двбр6 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 02.03.2020
25.44 4з8 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
Біг на 400 м
57.04 2двбр6 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 01.03.2020
57.31 5з1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
Двоборство 200м + 400м
1091 6 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 01.03.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 200 м
24.35/-1.3 1з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2005-2006 р.н. Івано-Франківськ 16.10.2020
24.16/+1.2 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2005-2006 р.н. Івано-Франківськ 16.10.2020
24.26/+0.4 2ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодше) Луцьк 20.09.2020
Біг на 400 м
54.65 7ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2005-2006 р.н. Івано-Франківськ 15.10.2020
53.95 1з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2005-2006 р.н. Івано-Франківськ 15.10.2020
53.44 2з2 Чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. та молодше Луцьк 26.08.2020
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
25.41 III 2двбр6 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 02.03.2020
 Чернігівська У КПНЗ ДЮСШ "Атлет" Чернігів     Вятіорец С.Є.,Середа С.С.
25.44 III 174/55 4з8 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Чернігівська У КПНЗ ДЮСШ "Атлет" Чернігів     Вятіорец С.Є.,Середа С.С.
Біг на 400 м
57.04 III 2двбр6 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 01.03.2020
 Чернігівська У КПНЗ ДЮСШ "Атлет" Чернігів     Вятіорец С.Є.,Середа С.С.
57.31 I юн 174/55 5з1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Чернігівська У КПНЗ ДЮСШ "Атлет" Чернігів     Вятіорец С.Є.,Середа С.С.
Двоборство 200м + 400м
1091 6 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 01.03.2020
 Чернігівська У КПНЗ ДЮСШ "Атлет" Чернігів     Вятіорец С.Є.,Середа С.С.
57.04 25.41
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.35/-1.3 1з6 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2005-2006 р.н. Івано-Франківськ 16.10.2020
 Чернігівська У КПНЗ ДЮСШ "Атлет" Чернігів     Вятіорец С.Є.,Середа С.С.
24.16/+1.2 III 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2005-2006 р.н. Івано-Франківськ 16.10.2020
 Чернігівська У КПНЗ ДЮСШ "Атлет" Чернігів     Вятіорец С.Є.,Середа С.С.
24.26/+0.4 III 2ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодше) Луцьк 20.09.2020
 Чернігівська У КПНЗ ДЮСШ "Атлет" Чернігів     Вятіорец С.Є.,Середа С.С.
Біг на 400 м
54.65 III 7ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2005-2006 р.н. Івано-Франківськ 15.10.2020
 Чернігівська У КПНЗ ДЮСШ "Атлет" Чернігів     Вятіорец С.Є.,Середа С.С.
53.95 III 1з3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2005-2006 р.н. Івано-Франківськ 15.10.2020
 Чернігівська У КПНЗ ДЮСШ "Атлет" Чернігів     Вятіорец С.Є.,Середа С.С.
53.44 II 2з2 Чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. та молодше Луцьк 26.08.2020
 Чернігівська У КПНЗ ДЮСШ "Атлет" Чернігів     Вятіорец С.Є.,Середа С.С.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:05.75 I юн  Чернігівська 5ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодше) Луцьк 20.09.2020
ФЕНЬ Андрій (08.05.2004), ГУК Віталій (24.03.2005), ЧЕРНИЧЕНКО Євгеній (06.01.2004), ТАРАСЕНКО Віталій (04.12.2004)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
26.68 III 171/52 3двбр4 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 17.03.2019
 Чернігівська У КПНЗ ДЮСШ "Атлет" Чернігів     Вятіорец С.Є.,Середа С.С.
Біг на 400 м
59.83 I юн 171/52 2двбр3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 16.03.2019
 Чернігівська У КПНЗ ДЮСШ "Атлет" Чернігів     Вятіорец С.Є.,Середа С.С.
Двоборство 200м + 400м
882 171/52 22 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 16.03.2019
 Чернігівська У КПНЗ ДЮСШ "Атлет" Чернігів     Вятіорец С.Є.,Середа С.С.
59.83 26.68

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
25.70/+1.8 III 173/50 4ф3 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
 Чернігівська У КПНЗ ДЮСШ "Атлет" Чернігів     Вятіорец С.Є.,Середа С.С.
Біг на 400 м
57.06 I юн 173/55 1ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 30.09.2019
 Чернігівська У КПНЗ ДЮСШ "Атлет" Чернігів     Вятіорец С.Є.,Середа С.С.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)