ЗАПОРОЖЕЦЬ Андрій
Прізвище: ЗАПОРОЖЕЦЬПрізвище Англ: ZAPOROZHETS
Ім'я: АндрійІм'я Англ: Andrii
Дата народження: 10.10.2004 Стать: Ч
ТФЛА: Полтавська
Клуб: ДЮСШ №1 Полтава
Тренери: Янош В. С.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 200 м
25.43 4з7 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
Біг на 400 м
55.66 3з1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
Біг на 800 м
DNS ф3 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
25.43 III 172/60 4з7 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Полтавська ДЮСШ №1 Полтава     Янош В.С.
Біг на 400 м
55.66 III 170/60 3з1 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Полтавська ДЮСШ №1 Полтава     Янош В.С.
Біг на 800 м
DNS ф3 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Полтавська ДЮСШ №1 Полтава     Янош В.С.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
8.07 I юн 160/60 4двбр2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 15.03.2019
 Полтавська ДЮСШ №1 Полтава     Озірна І.В.,Янош В.С.
Біг на 200 м
26.27 III 160/60 1двбр4 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 16.03.2019
 Полтавська ДЮСШ №1 Полтава     Озірна І.В.,Янош В.С.
Двоборство 60м + 200м
990 160/60 19 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 15.03.2019
 Полтавська ДЮСШ №1 Полтава     Озірна І.В.,Янош В.С.
8.07 26.27

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
25.06/+1.8 III 171/60 2ф3 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
 Полтавська ДЮСШ №1 Полтава     Янош В.С.
26.23/-1.1 I юн 170/60 5кв8 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 14.06.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ №1 Полтава     Озірна І.В.,Янош В.С.
Біг на 400 м
56.19 I юн 175/60 5ф5 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 30.09.2019
 Полтавська ДЮСШ №1 Полтава     Янош В.С.
57.84 I юн 170/60 5з7 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 13.06.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ №1 Полтава     Озірна І.В.,Янош В.С.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:17.85  Полтавська 12ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
БІБІЧЕВ Артем (24.06.2006), КОРНІЄНКО Тимур (09.09.2004), ЗАПОРОЖЕЦЬ Андрій (10.10.2004), ГУЗЬ Данило (02.03.2004)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)