МЕШИЙ Дмитро
Прізвище: МЕШИЙПрізвище Англ: MESHYI
Ім'я: ДмитроІм'я Англ: Dmytro
Дата народження: 20.12.2005 Стать: Ч
ТФЛА: Сумська
ФСТ: МОН
Клуб: ДЮСШ м.Охтирка
Тренери:

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 50 м
DNS з3 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 18.12.2019
Біг на 200 м
DNS ф7 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 12.02.2020
Біг на 400 м
DNS ф4 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
DNS ф2 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 18.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 50 м
DNS з3 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 18.12.2019
 Сумська ДЮСШ Охтирська     Антонова Т.В.
Біг на 200 м
DNS ф7 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 12.02.2020
 Сумська МОН ДЮСШ м.Охтирка     Антонова Т.В.
Біг на 400 м
DNS ф4 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
 Сумська МОН ДЮСШ м.Охтирка     Антонова Т.В.
DNS ф2 Відкритий Кубок Сумської області з легкої атлетики серед юнаків та дорослих та ветеранів у приміщенні Суми 18.12.2019
 Сумська ДЮСШ Охтирська     Антонова Т.В.
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
26.79 III 5ф7 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 14.02.2019
 Сумська МОН Охтирка,ДЮСШ Охтирська     Антонова Т
27.31 I юн 1ф1 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 19.01.2019
 Сумська МОН Охтирка     Антонова Т
Біг на 400 м
1:01.39 II юн 4ф3 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 13.02.2019
 Сумська МОН Охтирка,ДЮСШ Охтирська     Антонова Т

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
DNF 180/66 ф5 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Охтирка     Антонова Т.В.
25.54/-1.2 III 180/66 4кв1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 14.06.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Охтирка     Антонова Т.В.
Біг на 400 м
55.87 III 180/66 7ф6 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 30.09.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Охтирка     Антонова Т.В.
56.25 I юн 180/66 5з3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 13.06.2019
 Сумська МОН ДЮСШ м.Охтирка     Антонова Т.В.
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:14.67  Сумська 9ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
КОВАЛЕНКО Ігор (10.06.2004), ЧЕТВЕРИК Артем (24.01.2004), МАСЛЮК Нікіта (07.03.2005), МЕШИЙ Дмитро (20.12.2005)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)