ДМИТРЕНКО Олександр
Прізвище: ДМИТРЕНКОПрізвище Англ: DMYTRENKO
Ім'я: ОлександрІм'я Англ: Oleksandr
Дата народження: 10.05.1987 Стать: Ч

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.07 I 1кв2 World Deaf Indoor Athletics Championships Таллінн 16.03.2019
 Луганська      
7.04 I 1пф1 World Deaf Indoor Athletics Championships Таллінн 16.03.2019
 Луганська      
Біг на 200 м
22.86 КМС 1ф8 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 19.01.2019
 Луганська      Стусік Ю.О.
Біг на 400 м
50.81 I 4ф3 Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів уприміщенні серед збірних команд міст та районів Суми 18.01.2019
 Луганська      Стусік Ю.О.
Естафетний біг 4х400 м
3:20.51  Україна 1ф1 World Deaf Indoor Athletics Championships Таллінн 17.03.2019
КОМПАНІЄЦЬ Сергій (17.05.1996), ДРАЧ Сергій (02.04.1988), ДМИТРЕНКО Олександр (10.05.1987), РУДЕНКО Дмитро (12.06.1990)
3:29.27  Україна 2пф1 World Deaf Indoor Athletics Championships Таллінн 16.03.2019
КОМПАНІЄЦЬ Сергій (17.05.1996), ПАВЛУСЕНКО Юрій (01.03.1996), ДМИТРЕНКО Олександр (10.05.1987), РУДЕНКО Дмитро (12.06.1990)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.04/-1.4 КМС 1пф1 Чемпіонат Європи серед спорстменів з вадами слуху Бохум 22.07.2019
 Луганська      
10.99/+0.3 КМС 3ф1 Чемпіонат Європи серед спорстменів з вадами слуху Бохум 22.07.2019
 Луганська      
Біг на 200 м
21.94/-0.5 КМС 3ф1 Чемпіонат Європи серед спорстменів з вадами слуху Бохум 26.07.2019
 Луганська      
22.35/-0.4 I 1пф1 Чемпіонат Європи серед спорстменів з вадами слуху Бохум 25.07.2019
 Луганська      
Естафетний біг 4х100 м
41.54 КМС  Україна 1ф1 Чемпіонат Європи серед спорстменів з вадами слуху Бохум 27.07.2019
ТАРАН Василь (14.01.1999), ВИШИНСЬКИЙ Дмитро (18.07.1996), ДМИТРЕНКО Олександр (10.05.1987), НОСЕНКО Микола (16.01.1990)
Естафетний біг 4х400 м
3:17.42 I  Україна 2ф1 Чемпіонат Європи серед спорстменів з вадами слуху Бохум 27.07.2019
ПАВЛУСЕНКО Юрій (01.03.1996), РУДЕНКО Дмитро (12.06.1990), ДРАЧ Сергій (02.04.1988), ДМИТРЕНКО Олександр (10.05.1987)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)