БЕРЕЖНИЙ Олександр
Прізвище: БЕРЕЖНИЙПрізвище Англ: BEREZHNYI
Ім'я: ОлександрІм'я Англ: Oleksandr
Дата народження: 02.01.2004 Стать: Ч
ТФЛА: Полтавська
ФСТ: МОН
Клуб: ДЮСШ Лубенська Плт
Тренери: Баляшкін О. М.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 60 м
DNF з6 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
7.43 5пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
7.51 3з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
Біг на 200 м
24.36 2ф5 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 12.02.2020
24.76 2з3 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
Стрибки у довжину
6.56 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога Суми 11.02.2020
6.31 11кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
6.32 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйло з легкої атлетики Суми 06.12.2019

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Стрибки у довжину
6.25 7кв Чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. та молодше Луцьк 26.08.2020
6.11 11ф Чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. та молодше Луцьк 26.08.2020
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
DNF 175/65 з6 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 11.02.2020
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Баляшкін О.М.
7.43 II 175/65 5пф3 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Баляшкін О.М.
7.51 II 175/65 3з1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Баляшкін О.М.
Біг на 200 м
24.36 II 175/65 2ф5 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 12.02.2020
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Баляшкін О.М.
24.76 II 175/63 2з3 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйла з легкої атлетики Суми 07.12.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Баляшкін О.М.
Стрибки у довжину
6.56 II 175/65 Всеукраїнські змагання з легкої атлетики на призи ЗМСУ Ю.Білонога Суми 11.02.2020
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Баляшкін О.М.
6.40 6.42 X 6.42 6.56 6.22
6.31 II 175/65 11кв Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 27.01.2020
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Баляшкін О.М.
6.27 6.31 X
6.32 II 175/63 Всеукраїнські змагання пам’яті ЗТУ С. Операйло з легкої атлетики Суми 06.12.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Баляшкін О.М.
6.16 6.32 6.17 6.20
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:08.96  Полтавська 8ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2003 р.н. та молодше Суми 29.01.2020
БЕРЕЖНИЙ Олександр (02.01.2004), БАГАРАДА Сергій (14.11.2003), СОКОРЕНКО Анатолій (23.04.2004), ОСТАПЧУК Руслан (07.01.2003)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Стрибки у довжину
6.25/-1.0 III 7кв Чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. та молодше Луцьк 26.08.2020
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Баляшкін О.М.
5.91/+2.1 4.42/+2.2 6.25/-1.0
6.11/0.0 III 11ф Чемпіонат України серед юнаків 2003 р.н. та молодше Луцьк 26.08.2020
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Баляшкін О.М.
X/0.0 X/-2.0 6.11/0.0

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.51 II 173/63 3двбр5 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 15.03.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Баляшкін О.М.
7.64 II 1з8 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 13.02.2019
 Полтавська ДЮСШ м.Лубни Плт     Баляшкін О.М.
Біг на 200 м
DNF ф4 Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 14.02.2019
 Полтавська ДЮСШ м.Лубни Плт     Баляшкін О.М.
Стрибки у довжину
6.12 III 173/63 3двбр Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та мол. Київ 15.03.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Баляшкін О.М.
5.98 6.12 6.08
5.84 III Змагання з легкої атлетики серед вихованців ДЮСШ Суми 13.02.2019
 Полтавська ДЮСШ м.Лубни Плт     Баляшкін О.М.
5.47 5.84 4.25 4.61 5.59 5.81
Двоборство 60м + Довжина
1462 173/63 2 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з двоборства у приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. та молодші Київ 15.03.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Баляшкін О.М.
6.12 7.51

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
DNS ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 15.06.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Баляшкін О.М.
24.11/-1.1 III 173/63 2кв6 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 14.06.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Баляшкін О.М.
Стрибки у довжину
6.59/+3.0 II 173/63 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 13.06.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Баляшкін О.М.
6.59/+3.0 6.40/+1.0 — 6.42/+0.4 6.50/+1.0 X/+2.1
6.00/0.0 III 173/63 3кв Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 13.06.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Баляшкін О.М.
6.00/0.0
6.13/+1.4 III 173/63 18ф Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 23.04.2019
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Баляшкін О.М.
6.13/+1.4 X/0.0 X/0.0 6.05/0.0
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:11.23  Полтавська 17ф1 Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 24.04.2019
БЕРЕЖНИЙ Олександр (02.01.2004), ГУЗЬ Данило (02.03.2004), САВЕРКІН Микита (13.03.2003), СІГІНАЗ Назарій (04.04.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
DNS ф4 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Баляшкін О.М.
DNS з5 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 07.06.2018
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Баляшкін О.М.
Стрибки у довжину
5.65/+0.8 I юн 170/60 14ф Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 14.09.2018
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Баляшкін О.М.
5.65/+0.8 X/+1.4 5.42/+1.0
6.05/+1.2 III 170/54 Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Баляшкін О.М.
6.05/+1.2 5.93/+0.4 5.98/+2.8 5.83/-2.6 4.76/+2.5 5.89/+3.2
6.02/+0.7 III 170/54 3кв Чемпіонат України серед юнаків (2003 р.н. та молодше) Харкiв 06.06.2018
 Полтавська МОН ДЮСШ Лубенська Плт     Баляшкін О.М.
6.02/+0.7

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)