КАПІТОНОВ Нікіта
Прізвище: КАПІТОНОВПрізвище Англ: KAPITONOV
Ім'я: НікітаІм'я Англ: Nikita
Дата народження: 07.02.2001 Стать: Ч
ТФЛА: Дніпропетровська
Клуб: СДЮСШОР №3 Дпр
Тренери: Пташніков Є. М., Пташніков С. Є.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 200 м
22.98 3з8 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 21.02.2020
23.20 3з8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
22.98 КМС 183/73 3з8 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 21.02.2020
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Дпр     Пташніков Є.М.,Пташніков С.Є.
23.20 I 183/72 3з8 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Дпр     Пташніков Є.М.,Пташніков С.Є.
Естафетний біг 4х200 м
DQ 170,7  Дніпропетровська ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів Суми 04.02.2020
КАПІТОНОВ Нікіта (07.02.2001), СТЕЦЮРЕНКО Ілля (18.07.2001), ПОЛІШКО Микола (05.04.2002), ШЕВЧЕНКО Олександр (06.06.2001)
Естафетний біг 4х400 м
3:29.50  Дніпропетровська 6ф1 Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні Суми 22.02.2020
КАПІТОНОВ Нікіта (07.02.2001), КУНІН Ілля (07.03.2002), СТЕЦЮРЕНКО Ілля (18.07.2001), ПІЛЮГІН Дмитро (02.11.2000)
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
23.51 I 183/67 3з7 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Пташніков Є.М.,Пташніков С.Є.
Біг на 400 м
DNF з5 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 04.02.2019
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Пташніков Є.М.,Пташніков С.Є.
Естафетний біг 4х200 м
1:34.00  Дніпропетровська 7ф2 Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юніорів Суми 05.02.2019
ПІЛЮГІН Дмитро (02.11.2000), КАПІТОНОВ Нікіта (07.02.2001), ШЕВЧЕНКО Олександр (06.06.2001), СТЕЦЮРЕНКО Ілля (18.07.2001)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.53/-0.3 II 173/70 4з3 Чемпіонат України серед молоді Кропивницький 22.06.2019
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Дпр     Пташніков Є.М.,Пташніков С.Є.
Біг на 200 м
22.69/+1.0 I 183/70 2з3 Чемпіонат України серед молоді Кропивницький 23.06.2019
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Дпр     Пташніков Є.М.,Пташніков С.Є.

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
11.90/-2.3 III 183/67 3з6 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 29.09.2018
 Дніпропетровська СДЮШОР №3 Днп     Пташников Є.М.,Пташников С.Є.
Біг на 200 м
23.50/+3.2 II 183/67 3ф8 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
 Дніпропетровська СДЮШОР №3 Днп     Пташников Є.М.,Пташников С.Є.
24.00/-0.2 III 182/67 4ф7 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Пташников Є.М.,Пташников С.Є.
Біг на 400 м
DQ 163.3 182/67 ф4 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 28.05.2018
 Дніпропетровська СДЮСШОР №3 Днп     Пташников Є.М.,Пташников С.Є.
Естафетний біг 4х100 м
DQ 170.7  Дніпропетровська ф1 Чемпіонат України з естафетного бігу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків Черкаси 22.09.2018
ЗАБОГОНСЬКИЙ Олександр (14.12.1999), ВАСИЛЕНКО Владлен (22.12.1999), КАПІТОНОВ Нікіта (07.02.2001), БУТЕНКО Костянтин (12.06.1999)
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:04.35 III  Дніпропетровська 5ф3 Командний чемпіонат України серед юнаків (2001 р.н. та молодше) Дніпро 30.09.2018
ПОЛІШКО Микола (05.04.2002), КАПІТОНОВ Нікіта (07.02.2001), КОВАЛЕНКО Денис (29.03.2002), ПЛАСТУН Володимир (17.02.2001)
2:05.29 I юн  Дніпропетровська 8ф3 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮШОР та клубів (2001 р.н. та молодше) Кропивницький 29.05.2018
ШТАЦЬКИЙ Микита (11.01.2001), КАПІТОНОВ Нікіта (07.02.2001), КОВАЛЕНКО Денис (29.03.2002), ПЛАСТУН Володимир (17.02.2001)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)