КРУК Нікіта
Прізвище: КРУКПрізвище Англ: KRUK
Ім'я: НікітаІм'я Англ: Nikita
Дата народження: 12.01.2005 Стать: Ч
ТФЛА: Херсонська
ФСТ: МОН
Клуб: ХВУФК
Тренери: Харченко С. М.

У приміщенні

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Біг на 200 м
24.41 2двбр7 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 02.03.2020
Біг на 400 м
54.73 1двбр9 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 01.03.2020
Двоборство 200м + 400м
1267 3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 01.03.2020

На повітрі

Рез. / Вітер Місце Змагання Місто Дата
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 200 м
24.41 II 2двбр7 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 02.03.2020
 Херсонська МОН ХВУФК     Харченко С.М.
Біг на 400 м
54.73 III 1двбр9 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 01.03.2020
 Херсонська МОН ХВУФК     Харченко С.М.
Двоборство 200м + 400м
1267 3 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР з легкоатлетичного двоборства у приміщенні (2005-2006 р.н.) Київ 01.03.2020
 Херсонська МОН ХВУФК     Харченко С.М.
54.73 24.41
Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 100 м
12.21/0.0 III 174/61 1ф2 Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юнаків та юніорів смт. Лазурне 12.10.2019
 Херсонська МОН ХВУФК     Харченко С.М.
Біг на 200 м
23.91/+0.9 III 174/64 1ф7 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
 Херсонська МОН ХВУФК     Харченко С.М.
24.68/+1.5 III 174/64 5з4 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
 Херсонська МОН ХВУФК     Харченко С.М.
DQ 163.3 174/64 кв6 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 14.06.2019
 Херсонська МОН ХВУФК     Харченко С.М.
Біг на 400 м
55.16 III 174/61 1ф2 Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юнаків та юніорів смт. Лазурне 12.10.2019
 Херсонська МОН ХВУФК     Харченко С.М.
54.40 III 174/64 2ф6 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 30.09.2019
 Херсонська МОН ХВУФК     Харченко С.М.
55.38 III 174/64 4з1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 20.09.2019
 Херсонська МОН ХВУФК     Харченко С.М.
DQ 163.3 174/64 з6 Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 13.06.2019
 Херсонська МОН ХВУФК     Харченко С.М.
1202 174/61 1 Всеукраїнські змагання з легкоатлетичного багатобортва серед юнаків. Відкритий чемпіонат АР Крим та міста Севастополя з легкоатлетичного багатоборства серед юнаків та юніорів смт. Лазурне 12.10.2019
 Херсонська МОН ХВУФК     Харченко С.М.
12.21/0.0 55.16
Естафетний біг 100+200+300+400 м
2:12.86  Херсонська 6ф2 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮСШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше) Кропивницький 01.10.2019
МАТВІЄНКО Кирило (22.02.2004), МУХА Денис (19.07.2004), МЕЛЬНИЧЕНКО Дмитро (17.01.2005), КРУК Нікіта (12.01.2005)
2:06.74 II юн  Херсонська 3ф1 Чемпіонат України серед ДЮСШ і СДЮСШОР (2002 р.н. та молодші) Кропивницький 21.09.2019
КУЛИЧЕНКО Євгеній (24.03.2003), КРУК Нікіта (12.01.2005), БОГДАН Ілля (13.11.2002), ХАРЧЕНКО Іван (26.01.2002)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)
Біг на 60 м
7.6h III 1-Чотириборство-6 Чемпіонат України з легкоатлетичного чотириборства серед ДЮСШ, СДЮШОР та клубів, серед юнаків 2005 р.н. та молодші Чорноморськ 22.05.2018
 Херсонська МОН ДЮСШ №3 Херсон     Харченко С.м.
Біг на 100 м
33.66/+1.1 170/55 6з1 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 14.09.2018
 Херсонська МОН ДЮСШ №3 Херсон     Харченко С.м.
Біг на 200 м
DNS ф5 Командний чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (2003 р.н. та молодші) Харкiв 15.09.2018
 Херсонська МОН ДЮСШ №3 Херсон     Харченко С.м.
Біг на 600 м
1:36.6h 1-Чотириборство-8 Чемпіонат України з легкоатлетичного чотириборства серед ДЮСШ, СДЮШОР та клубів, серед юнаків 2005 р.н. та молодші Чорноморськ 23.05.2018
 Херсонська МОН ДЮСШ №3 Херсон     Харченко С.м.
Стрибки у довжину
5.23/0.0 II юн 2-Чотириборство- Чемпіонат України з легкоатлетичного чотириборства серед ДЮСШ, СДЮШОР та клубів, серед юнаків 2005 р Чорноморськ 22.05.2018
 Херсонська МОН ДЮСШ №3 Херсон     Харченко С.м.
5.23/0.0 X/0.0 X/0.0
Метання м'яча 150 гр
34.33 13-Чотириборство- Чемпіонат України з легкоатлетичного чотириборства серед ДЮСШ, СДЮШОР та клубів, серед юнаків 2005 р Чорноморськ 23.05.2018
 Херсонська МОН ДЮСШ №3 Херсон     Харченко С.м.
X 34.33 X
Чотириборство
286 III 4 Чемпіонат України з легкоатлетичного чотириборства серед ДЮСШ, СДЮШОР та клубів, серед юнаків 2005 р.н. та молодші Чорноморськ 22.05.2018
 Херсонська МОН ДЮСШ №3 Херсон     Харченко С.м.
7.6h 5.23/0.0 34.33 1:36,6h

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

У приміщенні

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)

На повітрі

Рез. / Вітер Розряд Зр./Вг. Місце Змагання Місто Дата
Регіон ФСТ Команда       Тренери
Спроби (для технічних видів)