Прізвище: СТРЕБКОВА | Прізвище Англ: STREBKOVA |
Ім'я: Наталія | Ім'я Англ: Nataliya |
Дата народження: 06.03.1995 | Стать: Ж |
ТФЛА: м. Київ | |
ФСТ: Д | |
Клуб: КМШВСМ | |
Тренери: Романчук С. І., Фадєєв О. Є. |
Рекорди у приміщенні
Від змагання | PB | 2023 | 2021 | 2020 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 1500 м | 4:25.14 | 4:27.05 | 4:25.14 | 4:28.13 | 4:40.94 | ||||
Біг на 3000 м | 8:54.18 | 9:21.84 | 8:54.18 | 9:25.60 | 9:24.08 | 9:27.09 | 9:58.47 | 9:44.39 | |
Біг на 2000 м з/п | 6:27.89 | 6:27.89 | |||||||
Біг на 3000 м з/п | 10:09.08 | 10:09.08 |
Рекорди на повітрі
Від змагання | PB | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Біг на 1000 м | 2:51.35 | 2:51.35 | |||||||||
Біг на 1500 м | 4:29.05 | 4:29.05 | 4:38.47 | ||||||||
Біг на 3000 м | 8:54.73 | 8:54.73 | 9:29.19 | 9:17.50 | 9:26.58 | ||||||
Біг на 5000 м | 16:00.34 | 16:00.34 | 16:05.16 | 16:04.02 | 16:01.29 | ||||||
Біг на 10000 м | 34:04.91 | 34:04.91 | 34:05.84 | 35:40.09 | |||||||
Біг на 3000 м з/п | 9:24.54 | 9:43.20 | 9:24.54 | 9:32.05 | 9:41.38 | 9:37.28 | 9:44.52 | 9:57.56 | 9:58.28 | ||
Біг на 5 км | 16:33 | 16:33 | |||||||||
Біг на 10 км | 34:42 | 34:42 | |||||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | 1:15:34 | 1:15:34 | |||||||||
Крос 1 км | 3:08 | 3:08 | 3:10 | ||||||||
Крос 3,857 км | 14:59 | 14:59 | |||||||||
Крос 4,157 км | 20:42 | 20:42 | |||||||||
Крос 4 км | 14:21 | 14:21 | |||||||||
Крос 6 км | 20:19 | 20:42 | 20:19 | 21:46 | |||||||
Крос 6.37 км | 21:38 | 21:38 | |||||||||
Крос 6.28 км | 21:53 | 21:53 |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 04.02.2024 | ||
м. Київ | Д | КМШВСМ Романчук С.І.,Стребков І.О.,Фадєєв О.Є. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10 км | ||||||
34:42 | КМС | 1 | Київський Півмарафон Незламності | Київ | 13.04.2024 | |
м. Київ |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:27.05 | КМС | 167/52 | 1ф2 | XXVIІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики у приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 06.01.2023 |
Тернопiльська | Д | ШВСМ Трн Романчук С.І.,Стребков І.О. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:21.84 | КМС | 167/52 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих, молоді та юніорів | Київ | 18.02.2023 |
Тернопiльська | Д | ШВСМ Трн Романчук С.І.,Стребков І.О. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
10:02.20 | МС | 12з1 | 18th World Athletics Championships | Будапешт | 23.08.2023 | |
Тернопiльська | ||||||
10:10.98 | МС | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.07.2023 | |
Тернопiльська | Д | ШВСМ Трн Романчук С.І.,Стребков І.О. | ||||
10:00.17 | МС | 4ф1 | European Team Championships | Хожув | 22.06.2023 | |
Тернопiльська | ||||||
9:43.31 | МСМК | 6ф1 | Meeting Internazionale | Лукка | 04.06.2023 | |
Тернопiльська | ||||||
9:43.20 | МСМК | 14ф1 | Golden Gala Pietro Mennea | Флоренція | 02.06.2023 | |
Тернопiльська | ||||||
10:05.81 | МС | 168/52 | 1ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді | Львів | 28.05.2023 |
Тернопiльська | Д | ШВСМ Трн Романчук С.І.,Стребков І.О. | ||||
Крос 6.37 км | ||||||
21:38 | 2ф1 | Cross das Amendoeiras | Албуфейра | 26.02.2023 | ||
Тернопiльська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
DNS | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 11.09.2022 | ||
Тернопiльська | Д | ШВСМ Трн Степанюк О.І. | ||||
16:00.34 | МС | 1ф1 | Vilnius 5000 | Вільнюс | 14.05.2022 | |
Тернопiльська | ||||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
9:57.84 | МС | 167/51 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих | Луцьк | 10.09.2022 |
Тернопiльська | Д | ШВСМ Трн Степанюк О.І. | ||||
9:32.90 | МСМК | 8ф1 | Weltklasse | Цюрих | 08.09.2022 | |
Тернопiльська | ||||||
9:28.76 | МСМК | 12ф1 | Memorial Van Damme | Брюссель | 02.09.2022 | |
Тернопiльська | ||||||
9:37.52 | МСМК | 9ф1 | Чемпіонат Європи | Мюнхен | 20.08.2022 | |
Тернопiльська | ||||||
9:47.35 | МСМК | 6з1 | Чемпіонат Європи | Мюнхен | 18.08.2022 | |
Тернопiльська | ||||||
9:25.85 | МСМК | 7з3 | Чемпіонат світу | Юджин | 16.07.2022 | |
Тернопiльська | ||||||
9:24.54 | МСМК | 4ф1 | Bauhaus-Galan | Стокгольм | 30.06.2022 | |
Тернопiльська | NR | |||||
9:33.11 | МСМК | 1ф1 | Meeting Madrid | Мадрид | 18.06.2022 | |
Тернопiльська | ||||||
9:39.53 | МСМК | 12ф1 | FBK Games | Генгело | 06.06.2022 | |
Тернопiльська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
8:54.18 | МСМК | 9ф1 | Чемпіонат Європи у приміщенні | Торунь | 05.03.2021 | |
Тернопiльська | ||||||
8:59.15 | МС | 5з2 | Чемпіонат Європи у приміщенні | Торунь | 05.03.2021 | |
Тернопiльська | ||||||
9:08.09 | МС | 167/51 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді в приміщенні | Суми | 11.02.2021 |
Тернопiльська | Д | ШВСМ Трн Степанюк О.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
8:54.73 | МСМК | 9ф1 | Palio Citta' Della Quercia | Роверето | 31.08.2021 | |
Тернопiльська | ||||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
10:13.32 | МС | 9ф1 | Kip Keino Classic | Найроби | 18.09.2021 | |
Тернопiльська | ||||||
9:32.05 | МСМК | 2ф1 | World Athletics Continental Tour Bronze | Будапешт | 24.08.2021 | |
Тернопiльська | ||||||
9:49.15 | МСМК | 11з1 | Олімпійські ігри | Токіо | 01.08.2021 | |
Тернопiльська | ||||||
9:45.56 | МСМК | 2ф1 | Balkan Senior Championships | Смедереве | 26.06.2021 | |
Тернопiльська | ||||||
9:39.08 | МСМК | 167/50 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих. Командний чемпіонат України з багатоборства | Луцьк | 19.06.2021 |
Тернопiльська | Д | ШВСМ Трн Степанюк О.І. | ||||
9:48.59 | МСМК | 1ф1 | Meeting City of Conegliano | Конельяно | 02.06.2021 | |
Тернопiльська | ||||||
10:09.16 | МС | 167/51 | 1ф1 | Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств серед дорослих | Луцьк | 17.05.2021 |
Тернопiльська | Д | ШВСМ Трн Степанюк О.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:25.14 | КМС | 1ф1 | XXV всеукраїнські змагання в приміщенні "Різдвяні старти" | Київ | 10.01.2020 | |
Тернопiльська | Д | ШВСМ Трн Степанюк О.І. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:25.60 | КМС | 167/50 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих та молоді у приміщенні | Суми | 21.02.2020 |
Тернопiльська | Д | ШВСМ Трн Степанюк О.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1000 м | ||||||
2:51.35 | КМС | 5ф1 | FBK After Summer Competition | Генгело | 10.10.2020 | |
Тернопiльська | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
16:05.16 | МС | 1ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 16.08.2020 | |
Тернопiльська | Д | ШВСМ Трн Степанюк О.І. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
10:20.84 | МС | 8ф1 | Kip Kieno Classic | Найробі | 03.10.2020 | |
Тернопiльська | ||||||
9:41.38 | МСМК | 2ф1 | Чемпіонат ABAF | Клуж-Напока | 19.09.2020 | |
Тернопiльська | ||||||
9:52.72 | МС | 10ф1 | ISTAF | Берлін | 13.09.2020 | |
Тернопiльська | ||||||
10:01.77 | МС | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої алтетики серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 29.08.2020 | |
Тернопiльська | Д | ШВСМ Трн Степанюк О.І. | ||||
10:09.11 | МС | 1ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний Чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств. Чемпіонат України з бігу на 10000 метрів | Луцьк | 15.08.2020 | |
Тернопiльська | Д | ШВСМ Трн Степанюк О.І. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:24.08 | КМС | 167/50 | 1ф1 | Кубок України у приміщенні | Київ | 18.02.2018 |
Тернопiльська | Д | ШВСМ Трн Степанюк О.І.,Сташко І.П. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:29.19 | КМС | 2ф1 | Meeting Elite d'Hérouville Saint-Clair | Ерувіль | 14.06.2018 | |
Тернопiльська | ||||||
Біг на 5000 м | ||||||
16:04.02 | МС | 167/49 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 21.07.2018 |
Тернопiльська | Д | ШВСМ Трн Степанюк О.І.,Сташко І.П. | ||||
Біг на 10000 м | ||||||
34:04.91 | МС | 167/50 | 4ф1 | Командний чемпіонат України з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів | Вінниця | 29.04.2018 |
Тернопiльська | Д | ШВСМ Трн Степанюк О.І.,Сташко І.П. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
9:40.03 | МСМК | 12ф1 | Чемпіонат Європи з легкої атлетики | Берлін | 12.08.2018 | |
Тернопiльська | ||||||
9:37.28 | МСМК | 6з1 | Чемпіонат Європи з легкої атлетики | Берлін | 10.08.2018 | |
Тернопiльська | ||||||
10:05.16 | МС | 167/49 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики. Командний чемпіонат України з легкоатлетичних багатоборств | Луцьк | 20.07.2018 |
Тернопiльська | Д | ШВСМ Трн Степанюк О.І.,Сташко І.П. | ||||
9:41.31 | МСМК | 2ф1 | 8th István Gyulai Memorial | Секешфегервар | 01.07.2018 | |
Тернопiльська | ||||||
Напівмарафонський біг (21,0975) | ||||||
1:15:34 | МС | жін-2 | 3-й Інтерпайп Дніпро Напівмарафон | Дніпро | 20.05.2018 | |
Тернопiльська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:28.4h | КМС | 3ф1 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 11.02.2017 | |
Тернопiльська | Д | ШВСМ Трн Сташко І.П.,Степанюк о.і. | ||||
4:28.13 | КМС | 2ф1 | ХХІІ Всеукраїнські змагання з легкої атлетики "Різдвяні старти - 2017" | Київ | 09.01.2017 | |
Тернопiльська | ШВСМ Трн Сташко І.П.,Степанюк о.і. | |||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:27.09 | КМС | 3ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих та молоді. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства у приміщенні серед дорослих та молоді | Суми | 18.02.2017 | |
Тернопiльська | Д | ШВСМ Трн Сташко І.П.,Степанюк о.і. | ||||
9:30.14 | КМС | 1ф1 | Чемпіонат м. Києва в приміщенні Чемпіонат НУФВСУ в приміщенні | Київ | 03.02.2017 | |
Тернопiльська | Д | ШВСМ Трн Сташко І.П.,Степанюк о.і. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 10000 м | ||||||
34:05.84 | МС | 167/50 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з бігу на 10000 м серед дорослих, молоді та юніорів | Черкаси | 30.04.2017 |
Тернопiльська | Д | ШВСМ Трн Сташко І.П.,Степанюк о.і. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
9:59.00 | МС | 2ф1 | Гран прі Фольксам | Карлстад | 25.07.2017 | |
Тернопiльська | ||||||
9:44.52 | МСМК | 2ф1 | Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед молоді | Бидгощ | 15.07.2017 | |
Тернопiльська | ||||||
10:10.12 | МС | 2з1 | Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед молоді | Бидгощ | 13.07.2017 | |
Тернопiльська | ||||||
9:44.57 | МСМК | 6ф1 | Командний чемпіонат Європи Супер ліга | Лілль | 24.06.2017 | |
Тернопiльська | ||||||
9:54.15 | МС | 167/49 | 1ф1 | Командний Чемпіонат України з легкої атлетики. Чемпіонат України з легкої атлетики з багатоборства серед дорослих та молоді | Луцьк | 06.06.2017 |
Тернопiльська | Д | ШВСМ Трн Сташко І.П.,Степанюк О.І. | ||||
10:11.61 | МС | 1ф1 | ХІІІ літня Універсіада України | Луцьк | 07.05.2017 | |
Тернопiльська | Тернопільська 2,ТНПУ ім.В.Гнатюка Сташко І.П.,Степанюк о.і. | |||||
Біг на 5 км | ||||||
16:33 | 9 | Bitburger-Silvesterlauf | Трір | 31.12.2017 | ||
Тернопiльська | ||||||
Крос 1 км | ||||||
3:08 | I | 3ф2 | Чемпіонат Громадської організації "Фізкультурно-спортивне товариство "Динамо"України" з легкої атлетики (кросу) за програмою комплексних змагань"Динаміада-2017" серед збірних коман | Харків | 13.04.2017 | |
Тернопiльська | Д | Сташко І.П.,Степанюк о.і. | ||||
Крос 6 км | ||||||
20:42 | КМС | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків. Чемпіонат Україїни серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Суми | 22.10.2017 | |
Тернопiльська | Д | ШВСМ Трн Степанюк О.І.,Сташко І.П. | ||||
Крос 6.28 км | ||||||
21:53 | 23ф1 | Чемпіонат Європи з кросу | Шаморин | 10.12.2017 | ||
Тернопiльська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 2000 м з/п | ||||||
6:27.89 | КМС | 1ф1 | Кубок України з легкої атлетики в приміщенні | Київ | 17.02.2016 | |
Тернопiльська | Д-МОН | Івано-Франківська,ШВСМ Трн Степанюк о.і.,Рикалов Ю.В. | ||||
6:29.53 | 1ф1 | Чемпіонат м. Києва у приміщенні. Чемпіонат НУФВСУ у приміщенні | Київ | 04.02.2016 | ||
Тернопiльська | Д | Рикалов Ю.В.,Степанюк о.і. | ||||
6:33.95 | КМС | 1ф1 | XXI всеукраїнські змагання «Різдвяні старти» | Київ | 08.01.2016 | |
Тернопiльська | Д | Рикалов Ю.В.,Степанюк о.і. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
10:09.08 | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні (дорослі, молодь). Чемпіонат України з багатоборства у приміщенні (дорослі, молодь) | Суми | 27.02.2016 | ||
Тернопiльська | Д-МОН | Івано-Франківська,ШВСМ Трн Рикалов Ю.В.,Степанюк о.і. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
DNS | ф1 | Всеукраїнські змагання зі спринту, витривалості та стрибків | Луцьк | 04.06.2016 | ||
Тернопiльська | МОН-Д | ШВСМ Трн Рикалов Ю.В. | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
DNF | 167/50 | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 19.06.2016 | |
Тернопiльська | Д-МОН | Івано-Франківська,ШВСМ Трн Рикалов Ю.В.,Степанюк о.і. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
10:18.33 | МС | 1ф1 | Командний чемпіонат України серед дорослих та молоді. Командний чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 24.07.2016 | |
Тернопiльська | Д-МОН | Івано-Франківська,ШВСМ Рикалов Ю.В.,Степанюк о.і. | ||||
10:03.05 | МС | 2ф1 | Чемпіонат Білорусії з легкої атлетики | Гродно | 23.06.2016 | |
Тернопiльська | ||||||
9:59.56 | МС | 167/50 | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Кубок України з легкої атлетики з багатоборства | Луцьк | 18.06.2016 |
Тернопiльська | Д-МОН | Івано-Франківська,ШВСМ Трн Рикалов Ю.В.,Степанюк о.і. | ||||
9:57.56 | МС | 6ф1 | Легкоатлетична зустріч Монбельяр | Монбельяр | 01.06.2016 | |
Тернопiльська | ||||||
10:21.78 | МС | 1ф1 | Кубок України з легкої атлетики. Чемпіонат України з багатоборства серед дорослих та молоді | Кіровоград | 26.05.2016 | |
Тернопiльська | Д-МОН | Івано-Франківська,ШВСМ Трн Рикалов Ю.В.,Степанюк о.і. | ||||
Крос 6 км | ||||||
20:19 | I | 17ф1 | Чемпіонат Європи з кросу | Чіа | 11.12.2016 | |
Тернопiльська | ||||||
22.02 | I | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Біла Церква | 22.10.2016 | |
Тернопiльська | Д-МОН | Івано-Франківська,ШВСМ Трн Сташко І.П.,Степанюк о.і. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
DNS | ф2 | Зимовий Кубок України з легкої атлетики | Київ | 20.02.2015 | ||
Тернопiльська | Д-МОН | Івано-Франківська Рикалов Ю.В.,Перегінець М.І. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:58.47 | I | 167/50 | 7ф1 | Чемпіонат України у приміщенні. Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні. | Суми | 13.02.2015 |
Тернопiльська | Д-МОН | Івано-Франківська,ШВСМ Трн Рикалов Ю.В.,Степанюк о.і. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:29.05 | КМС | 1ф1 | Кубок України з легкої атлетики (бігові та стрибкові види) - фінал | Київ | 21.07.2015 | |
Тернопiльська | Д | Івано-Франківська,ШВСМ Трн Рикалов Ю.В.,Степанюк о.і. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:17.50 | КМС | 167/48 | 5ф1 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 10.06.2015 |
Тернопiльська | Д-МОН | Івано-Франківська,ШВСМ Трн Рикалов Ю.В.,Степанюк о.і. | ||||
Біг на 5000 м | ||||||
DNF | 167/49 | ф1 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 01.08.2015 | |
Тернопiльська | Д-МОН | Івано-Франківська,ШВСМ Рикалов Ю.В.,Степанюк о.і. | ||||
16:01.29 | МС | 11ф1 | Чемпіонат Європи серед молоді | Таллінн | 12.07.2015 | |
Тернопiльська | ||||||
16:18.47 | МС | 2ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 27.05.2015 | |
Тернопiльська | МОН-Д | Івано-Франківська,ШВСМ Рикалов Ю.В.,Степанюк о.і. | ||||
16:36.42 | КМС | 2ф1 | ХІІ літня Універсіада України з легкої атлетики 2015 року | Харків | 12.05.2015 | |
Тернопiльська | ТНПУ ім.В.Гнатюка Рикалов Ю.В.,Степанюк о.і. | |||||
Біг на 10000 м | ||||||
35:40.09 | КМС | 167/50 | жін-6 мол-2-ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів (біг на 10000м) | Черкаси | 25.04.2015 |
Тернопiльська | Д | Івано-Франківська,ШВСМ Трн Рикалов Ю.В.,Степанюк о.і. | ||||
Біг на 3000 м з/п | ||||||
9:58.28 | МС | 167/49 | 2ф1 | Чемпіонат України. Командний чемпіонат України (багатоборство) | Кіровоград | 31.07.2015 |
Тернопiльська | Д-МОН | Івано-Франківська,ШВСМ Рикалов Ю.В.,Степанюк о.і. | ||||
10:15.31 | МС | 167/48 | 2ф1 | Командний Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборства(дорослі, молодь) | Кіровоград | 08.06.2015 |
Тернопiльська | Д-МОН | Івано-Франківська,ШВСМ Трн Рикалов Ю.В.,Степанюк о.і. | ||||
DNF | ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді | Кіровоград | 28.05.2015 | ||
Тернопiльська | МОН-Д | Івано-Франківська,ШВСМ Рикалов Ю.В.,Степанюк о.і. | ||||
Крос 1 км | ||||||
3:10 | I | 6ф2 | Чемпіонат ФСТ "Динамо" України з легкої атлетики (крос) | Харків | 19.11.2015 | |
Тернопiльська | Д | Рикалов Ю.В.,Степанюк о.і. | ||||
Крос 4,157 км | ||||||
20:42 | 22ф1 | Чемпіонат Європи з кросу | Єр | 13.12.2015 | ||
Тернопiльська | ||||||
Крос 6 км | ||||||
21:46 | I | 1ф1 | Чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків (крос). Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР (крос) | Луцьк | 14.11.2015 | |
Тернопiльська | Д-К | Івано-Франківська,ШВСМ Трн Рикалов Ю.В.,Степанюк о.і. |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:45.57 | I | 5з1 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 19.02.2014 | |
Тернопiльська | Д-МОН | Івано-Франківська,ШВСМ Трн Борейко М.М.,Перегінець М.І. | ||||
4:40.94 | I | 2ф2 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 06.02.2014 | |
Тернопiльська | Д-МОН | Ів.-Франківська Борейко Т.М.,Борейко М.М. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
10:11.63 | I | 1ф | Міжнародна матчевая зустріч Білорусь-Україна серед юніорів 1995 р.н. і молодше | Могильов | 28.02.2014 | |
Тернопiльська | Перегінець М.І. | |||||
9:54.46 | I | 4ф1 | Чемпіонат України Чемпіонат України серед молоді Чемпіонат України з багатоборств у приміщенні | Суми | 21.02.2014 | |
Тернопiльська | Д-МОН | Івано-Франківська,ШВСМ Трн Борейко М.М.,Перегінець М.І. | ||||
10:15.61 | I | 1ф1 | Чемпіонат України серед юніорів у приміщенні | Суми | 07.02.2014 | |
Тернопiльська | Д-МОН | Ів.-Франківська Борейко Т.М.,Борейко М.М. | ||||
9:44.39 | КМС | 3ф1 | Командний чемпіонат України. Командний чемпіонат України з багатоборств | Запоріжжя | 28.01.2014 | |
Тернопiльська | Д-МОН | Івано-Франківська,ШВСМ Трн Борейко М.М.,Перегінець М.І. |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) | ||||||
Біг на 1500 м | ||||||
4:38.47 | I | 1ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 13.06.2014 | |
Тернопiльська | Д-МОН | Івано-Франківська,ШВСМ Степанюк о.і.,Перегінець М.І. | ||||
Біг на 3000 м | ||||||
9:26.58 | КМС | 13---19- | WJ | Eugene OR | 24.07.2014 | |
Тернопiльська | Івано-Франківська | |||||
9:45.89 | I | 1ф1 | Чемпіонат України серед юніорів | Київ | 14.06.2014 | |
Тернопiльська | Д-МОН | Івано-Франківська,ШВСМ Степанюк о.і.,Перегінець М.І. | ||||
9:33.99 | КМС | 6ф1 | Командний Чемпіонат України, командний Чемпіонат України серед молоді, командний Чемпіонат України з багатоборств | Київ | 04.06.2014 | |
Тернопiльська | Д-МОН | Івано-Франківська,ШВСМ Перегінець М.І.,Степанюк о.і. | ||||
Крос 3,857 км | ||||||
14:59 | 13 | EC | Samokov | 14.12.2014 | ||
Тернопiльська | Івано-Франківська | |||||
Крос 4 км | ||||||
14:21 | I | 2ф1 | Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків з кросу | Біла Церква | 25.10.2014 | |
Тернопiльська | МОН | ШВСМ Трн Рикалов Ю.В.,Степанюк о.і. | ||||
DNS | ф1 | ЧЕМПІОНАТ УКРАЇНИ З КРОСУ | Цюрупинськ | 28.03.2014 | ||
Івано-Франківська | МОН-К | ШВСМ Ів-Фр Мельник Л.,Перегінець М.І.,Борейко М.М. | ||||
15:12 | 17---19- | BUPA | Edinburgh | 11.01.2014 | ||
Тернопiльська | Івано-Франківська |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
У приміщенні
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |
На повітрі
Рез. / Вітер | Розряд | Зр./Вг. | Місце | Змагання | Місто | Дата |
---|---|---|---|---|---|---|
Регіон | ФСТ | Команда Тренери | ||||
Спроби (для технічних видів) |